Brzydzę się swojej dziewczyny

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez Psychotropka`89 16 sie 2016, 18:33
Perun88, nie wiem jak inne kobiety ale ja nie sądzę nic. Mężczyzna jak mężczyzna. Szacun z mojej strony, że czekał na miłość prawdziwą, a nie poszedł z pierwszą lepszą, żeby zaliczyć. Absolutnie nie oceniam w kategorii gorszy czy lepszy. Moze ewentualnie obawialabym sie troche,czy po jakims czasie nie chcialby "porownac" jak to jest z kims innym,ale to takie gdybanie.

Spojrz na swoja dziewczyne wlasnie pod tym katem... moze mocno zakochala sie majac 17 lat, poszla do lozka z milosci ale nie wyszlo. I co ma zrobic? Czasu nie cofnie. Ma do konca zycia posypywac glowe popiolem? Klamac? Zaszywac blone dziewicza? Serio, nie szukaj problemow gdzie ich nie ma i wrzuc na luz. :smile:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez Perun88 16 sie 2016, 18:38
Psychotropka`89 napisał(a):Perun88, nie wiem jak inne kobiety ale ja nie sądzę nic. Mężczyzna jak mężczyzna. Szacun z mojej strony, że czekał na miłość prawdziwą, a nie poszedł z pierwszą lepszą, żeby zaliczyć. Absolutnie nie oceniam w kategorii gorszy czy lepszy. Moze ewentualnie obawialabym sie troche,czy po jakims czasie nie chcialby "porownac" jak to jest z kims innym,ale to takie gdybanie.

Spojrz na swoja dziewczyne wlasnie pod tym katem... moze mocno zakochala sie majac 17 lat, poszla do lozka z milosci ale nie wyszlo. I co ma zrobic? Czasu nie cofnie. Ma do konca zycia posypywac glowe popiolem? Klamac? Zaszywac blone dziewicza? Serio, nie szukaj problemow gdzie ich nie ma i wrzuc na luz. :smile:

Spoko :D mam nadzieję, że będzie dobrze :)
A jeszcze mi powiedz co miałaś na myśli, pisząc, że gdybyś usłyszała, że facet chce poczekać z sexem to źle byś tego nie odebrała?

przez Psychotropka`89 16 sie 2016, 18:43
Perun88, no bo dałoby mi to dowód na to, że traktuje mnie bardzo poważnie. Że chce aby ta decyzja była odpowiedzialna, przemyślana, a nie na "łapu capu".
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Perun88 16 sie 2016, 18:45
Psychotropka`89 napisał(a):Perun88, no bo dałoby mi to dowód na to, że traktuje mnie bardzo poważnie. Że chce aby ta decyzja była odpowiedzialna, przemyślana, a nie na "łapu capu".

:D to jeszcze jedno pytanie: rozmiar ma znaczenie??? :D :D

przez Psychotropka`89 16 sie 2016, 18:49
Generalnie nie ale dla mnie żadna skrajność nie jest dobra. Mikro penis to na pewno nie jest szczyt marzeń normalnie zbudowanej kobiety <polecam wklikać w google i kliknąć w "grafikę", wtedy wszystko będzie jasne ;) >, ale za duży członek dla mnie osobiście też byłby udręką. Podczas stosunku powoduje po prostu ból, bo uderza o szyjkę macicy. Ale dla każdej kobiety może być inaczej postrzegana "średnia penisa idealnego" i ja Ci uniwersalnego bilansu nie podam. :P
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez Perun88 16 sie 2016, 18:56
Psychotropka`89 napisał(a):Generalnie nie ale dla mnie żadna skrajność nie jest dobra. Mikro penis to na pewno nie jest szczyt marzeń normalnie zbudowanej kobiety <polecam wklikać w google i kliknąć w "grafikę", wtedy wszystko będzie jasne ;) >, ale za duży członek dla mnie osobiście też byłby udręką. Podczas stosunku powoduje po prostu ból, bo uderza o szyjkę macicy. Ale dla każdej kobiety może być inaczej postrzegana "średnia penisa idealnego" i ja Ci uniwersalnego bilansu nie podam. :P

Dzięki wielkie :) jak będę miał jeszcze jakiś problem, to napiszę w tym wątku :)

przez Psychotropka`89 16 sie 2016, 18:58
Perun88, jestem do usług.
Pamietaj, że rozmowa w związku, to podstawa. ;)
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez Perun88 16 sie 2016, 18:59
Psychotropka`89 napisał(a):Perun88, jestem do usług.
Pamietaj, że rozmowa w związku, to podstawa. ;)

Porozmawiamy :D tylko muszę pomyśleć, jak sie do tego zabrać :D

przez klex 16 sie 2016, 19:41
Psychotropka`89 napisał(a):Generalnie nie ale dla mnie żadna skrajność nie jest dobra. Mikro penis to na pewno nie jest szczyt marzeń normalnie zbudowanej kobiety <polecam wklikać w google i kliknąć w "grafikę", wtedy wszystko będzie jasne ;) >, ale za duży członek dla mnie osobiście też byłby udręką. Podczas stosunku powoduje po prostu ból, bo uderza o szyjkę macicy. Ale dla każdej kobiety może być inaczej postrzegana "średnia penisa idealnego" i ja Ci uniwersalnego bilansu nie podam. :P

Mały cyc mały penis w przyrodzie musi być równowaga. Ponoć miniaturyzacja teraz jest w modzie Japończycy wiedza co jest najlepsze.
12513238

przez Psychotropka`89 16 sie 2016, 20:05
klex, skrajnosc w zadna strone nie jest dobra. ;)
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez anka szklanka 16 sie 2016, 20:16
Perun88 napisał(a):Ja się nie wypytywalem, nie chciałem zaczynać tego tematu, bo wiedziałem, że się tak skończy. Zresztą nadal nie chce o tym rozmawiać, bo nie chciałbym poznać szczegółow przeszłości mojej dziewczyny.

Czyli tak naprawdę nie chcesz jej poznać ;)
W związku rozmawia się o wszystkim. Na temat byłych partnerów i seksu również.
A gdyby była rozwórką albo wdową i uprawiała seks to też byś się jej brzydził?

To są sprawy drugorzędne a na pewno w przypadku kiedy kobieta jest:
Piękna, wrażliwa, czuła, kochająca, uczynna, miła, szczera, wierna

Na Twoim miejscu powiedziałabym partnerce, że sama jestem niedoświadczona i w związku z tym mam pewne obawy etc etc

Nie rozumiem bycia z kimś o kim nic naprawdę nie wiem. Ty nie wiesz nawet czy Twoja dziewczyna dotychczas zabezpieczała się pod kątem STD (i nie wiesz czy, któryś z jej partnerów nie był czymś zakażony).
Seks i byłe związki to temat jak każdy inny.

przez Perun88 16 sie 2016, 20:23
klex napisał(a):

Mały cyc mały penis w przyrodzie musi być równowaga. Ponoć miniaturyzacja teraz jest w modzie Japończycy wiedza co jest najlepsze.

Ej, ja wcale nie mam małego, nie wiem jaki dla kobiet jest odpowiedni, ale według wszystkich statystyk mam średniego ;)

przez Perun88 16 sie 2016, 20:25
anka szklanka napisał(a):
Perun88 napisał(a):Ja się nie wypytywalem, nie chciałem zaczynać tego tematu, bo wiedziałem, że się tak skończy. Zresztą nadal nie chce o tym rozmawiać, bo nie chciałbym poznać szczegółow przeszłości mojej dziewczyny.

Czyli tak naprawdę nie chcesz jej poznać ;)
W związku rozmawia się o wszystkim. Na temat byłych partnerów i seksu również.
A gdyby była rozwórką albo wdową i uprawiała seks to też byś się jej brzydził?

To są sprawy drugorzędne a na pewno w przypadku kiedy kobieta jest:
Piękna, wrażliwa, czuła, kochająca, uczynna, miła, szczera, wierna

Na Twoim miejscu powiedziałabym partnerce, że sama jestem niedoświadczona i w związku z tym mam pewne obawy etc etc

Nie rozumiem bycia z kimś o kim nic naprawdę nie wiem. Ty nie wiesz nawet czy Twoja dziewczyna dotychczas zabezpieczała się pod kątem STD (i nie wiesz czy, któryś z jej partnerów nie był czymś zakażony).
Seks i byłe związki to temat jak każdy inny.

Czyli Twoim zdaniem powinienem wypytac ja o wszystkim? O zasugerowaniu, żeby się przepadala tez myślałem

przez Monster6 16 sie 2016, 20:36
anka szklanka, Każdemu facetowi zanim z nim poszłaś do łóżka sugerowałaś by się przebadał? :mrgreen:
Strzelam że żadnemu ;) Strzał w 10?
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

Sortuj wg