Brzydzę się swojej dziewczyny

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez cyklopka 16 sie 2016, 16:46
Racjonalnie, człowiek nie może być fizycznie brudny z powodu kontaktu z drugim człowiekiem kilka miesięcy czy kilka lat temu. Ten "brud" istnieje tylko w twojej głowie i jeśli wbrew rozsądkowi te myśli do ciebie wracają, to znaczy, że potrzebujesz pomocy.

Chociaż ja też uważam, że masz złe podejście, bo przyjąłeś za normę to, że kobiety często są wartościowane podług ich relacji z mężczyznami. Ale to można zmienić za pomocą dobrej woli.
Ostatnio edytowano 16 sie 2016, 16:48 przez cyklopka, łącznie edytowano 1 raz
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

przez Psychotropka`89 16 sie 2016, 16:47
Perun88, kobieta, która jest z Tobą z miłości nie będzie Cię porównywać.
Jak pracować nad samooceną? Hm, ciężka sprawa. Mnie pomógł wybranek i staż naszego związku. Im dalej to wszystko szło, tym mniej zaprzątałam sobie głowę przeszłością. Nikt święty nie jest. Daj spokój z tą spermą i zmywaniem. To jest tak płytkie i prymitywne, zaściankowe podejście, że szok.
A żeby poczuła się wyjątkowa, to sprawa jest dość prosta. Bądź sobą, skup się na dotyku, delikatności, na daniu jej przyjemności i nie udawaj boskiego żigolo. Uwierz mi, że to jest komiczne, gdy niedoświadczony partner usiłuje za wszelką cenę grać demona seksu. Bardzo się to rzuca w oczy. Kluczem tutaj jest szczerość i czułość.
Nie myśl o tym co było, bo to nie wróci. Nie zmienisz jej przeszłości, nie wymażesz jej w żaden sposób. Trzeba się z nią po prostu pogodzić.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez boleQ 16 sie 2016, 16:50
Perun88, nie będziesz dla niej wyjątkowy...będziesz nie w typie... owsik to ty? :D
boleQ

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Psychotropka`89 16 sie 2016, 16:58
boleQ, NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!! :hide:
Obrazek
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez boleQ 16 sie 2016, 17:08
Psychotropka`89, TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKKKK :lol: :lol: :lol: To na bank owsik vol.2 :D
boleQ

przez Perun88 16 sie 2016, 17:12
Po raz pierwszy mam tu konto

przez Psychotropka`89 16 sie 2016, 17:14
Perun88, kamień z serca... Co myślisz o naszych poradach?
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez Perun88 16 sie 2016, 17:19
Psychotropka`89 napisał(a):Perun88, kamień z serca... Co myślisz o naszych poradach?

hmmm...znam tylko te z mojego wątku. Więc mogę się tylko o nich wypowiadać. Niewątpliwie macie rację. Tylko chciałbym dostać bardziej szczegółowe porady.
P.S dużo hejterów jest, co nic nie wnoszą do dyskusji :)

przez Psychotropka`89 16 sie 2016, 17:23
Perun88, oj, to nie hejterzy. Przymknij oko na pewne sprawy. ;)
To powiedz konkretnie co byś chciał wiedzieć, bo oczekujesz konkretnych rad ale sam konkretnych pytań nie zadałeś. ;)
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez Perun88 16 sie 2016, 17:25
Psychotropka`89 napisał(a):Perun88, oj, to nie hejterzy. Przymknij oko na pewne sprawy. ;)
To powiedz konkretnie co byś chciał wiedzieć, bo oczekujesz konkretnych rad ale sam konkretnych pytań nie zadałeś. ;)

:D Jak mógłbym przestać się brzydzić mojej dziewczyny?? Bo u nas wygląda sytuacja w ten sposób, że ona niesamowicie mnie pociąga, ciało chce, ale psychika nie daje rady. Jak ona zaczyna się do mnie przymilać, to penis mi mało spodni nie rozerwie, ale nie mogę się przełamać :(

przez Psychotropka`89 16 sie 2016, 17:32
A może potrzebujecie dłużej pobyć ze sobą? Zacieśnić więź między Wami, zaufanie, itd.? Może nie jesteś na ten krok gotowy emocjonalnie? To, że "sprzęt" działa, to nie wszystko. Czy rozmawiacie o tym problemie? Jak w ogóle wynikło, że wiesz o jej przeszłości seksualnej? Sama chciała Ci powiedzieć, czy może to Ty dociekałeś i dopytywałeś?
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez Perun88 16 sie 2016, 17:47
Psychotropka`89 napisał(a):A może potrzebujecie dłużej pobyć ze sobą? Zacieśnić więź między Wami, zaufanie, itd.? Może nie jesteś na ten krok gotowy emocjonalnie? To, że "sprzęt" działa, to nie wszystko. Czy rozmawiacie o tym problemie? Jak w ogóle wynikło, że wiesz o jej przeszłości seksualnej? Sama chciała Ci powiedzieć, czy może to Ty dociekałeś i dopytywałeś?

Ja się nie wypytywalem, nie chciałem zaczynać tego tematu, bo wiedziałem, że się tak skończy. Zresztą nadal nie chce o tym rozmawiać, bo nie chciałbym poznać szczegółow przeszłości mojej dziewczyny. Sama kiedyś powiedziała przypadkiem, że była w trzech związkach. Możliwe, że nie jestem jeszcze gotowy, ale boli mnie to, że taka piękna i wspaniała kobieta ma na mnie ochotę, a ja nie mogę się przełamać. Przecież jej nie powiem, że mnie brzydzi, a jednocześnie niesamowicie podnieca. Nie chce też jej skrzywdzić i przespać się z nią, a później jednak stwierdzić, że jej nie kocham (bo nie wiem tego). Chociaż podświadomie odnoszę takie wrażenie, że skoro ona już nie jest dziewica i kilku miała, to jeden facet więcej nie zrobi jej różnicy. Jednak sumienie wtedy by mnie zagryzlo...ehhh nie pasuje do tych czasów :(

przez Psychotropka`89 16 sie 2016, 18:15
Perun88, za bardzo analizujesz... Niepotrzebnie. Ale według mnie po prostu nie jesteś gotowy do współżycia i tyle. Jedyna słuszna rada, to daj sobie czas. 3-4 miesiące znajomości, to nie jest długo i nie jest to żaden wyznacznik, że już "należy" wtedy iść z kimś do łóżka.

Nie jesteś pewien swoich uczuć? Nie rób nic wbrew sobie. I tyle. To samo jej powiedz. O przeszłości nie gadajcie, a co do seksu po prostu powiedz jej, że bardzo Cię kręci, podoba Ci się, itd. ale chcesz być pewien tego co czujesz i chcesz jeszcze poczekać. Jak ja bym coś takiego usłyszała, to wcale źle bym tego nie odebrała. Wręcz przeciwnie.
Nie poruszaj jedynie tematów przeszłościowych i nie wyjeżdżaj jej z tekstami o zbrukaniu cudzą spermą, bo tym to na pewno ją do siebie zrazisz. :roll:

Ja też dziewicą nie byłam, podejrzewam też, że mam "większy przebieg" od Twojej dziewczyny <używając Twojego slangu> i mojemu facetowi jakoś to nie przeszkadzało. Co było to było. My budujemy coś nowego, oddzielamy przeszłość krechą i zaczynamy nowy rozdział. Basta.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez Perun88 16 sie 2016, 18:21
Psychotropka`89 napisał(a):Perun88, za bardzo analizujesz... Niepotrzebnie. Ale według mnie po prostu nie jesteś gotowy do współżycia i tyle. Jedyna słuszna rada, to daj sobie czas. 3-4 miesiące znajomości, to nie jest długo i nie jest to żaden wyznacznik, że już "należy" wtedy iść z kimś do łóżka.

Nie jesteś pewien swoich uczuć? Nie rób nic wbrew sobie. I tyle. To samo jej powiedz. O przeszłości nie gadajcie, a co do seksu po prostu powiedz jej, że bardzo Cię kręci, podoba Ci się, itd. ale chcesz być pewien tego co czujesz i chcesz jeszcze poczekać. Jak ja bym coś takiego usłyszała, to wcale źle bym tego nie odebrała. Wręcz przeciwnie.
Nie poruszaj jedynie tematów przeszłościowych i nie wyjeżdżaj jej z tekstami o zbrukaniu cudzą spermą, bo tym to na pewno ją do siebie zrazisz. :roll:

Ja też dziewicą nie byłam, podejrzewam też, że mam "większy przebieg" od Twojej dziewczyny <używając Twojego slangu> i mojemu facetowi jakoś to nie przeszkadzało. Co było to było. My budujemy coś nowego, oddzielamy przeszłość krechą i zaczynamy nowy rozdział. Basta.

Dziękuje za rady :) na razie postaram się z nią porozmawiać. I zobaczymy jak to będzie.
A powiedz mi jeszcze jedno, tylko tak szczerze, co kobiety sądzą o 24letnich prawiczkach?

Sortuj wg