Brzydzę się swojej dziewczyny

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez Ḍryāgan 21 sie 2016, 15:03
Perun88, ale to generalnie bzdury. Związek opiera się na zaufaniu. Jeśli nie ufasz partnerce, to bycie z nią nie ma sensu. Będziesz się cały czas zadręczał czy Cię nie zdradza. I będziesz ją zadręczał zazdrością. Gdzie w tym miłość?
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez Perun88 21 sie 2016, 15:55
Ḍryāgan napisał(a):Perun88, ale to generalnie bzdury. Związek opiera się na zaufaniu. Jeśli nie ufasz partnerce, to bycie z nią nie ma sensu. Będziesz się cały czas zadręczał czy Cię nie zdradza. I będziesz ją zadręczał zazdrością. Gdzie w tym miłość?

No tak masz rację, na razie dziewczyna nie daje mi powodów do zazdrości, ale jednak ta jej rozwiązła przeszłość mnie martwi

przez Ḍryāgan 21 sie 2016, 15:57
Perun88, ale jaka rozwiązła? Była z tymi chłopakami w związku, więc traktowała to jak związek. Normalka. To Ty nie masz żadnej przeszłości. To co było się już nie liczy, ważne co teraz jest.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Perun88 21 sie 2016, 16:04
Ḍryāgan napisał(a):Perun88, ale jaka rozwiązła? Była z tymi chłopakami w związku, więc traktowała to jak związek. Normalka. To Ty nie masz żadnej przeszłości. To co było się już nie liczy, ważne co teraz jest.

No niby racja :) kurde, pewnie wpadnę w kompleksy z tego powodu, że moja dziewczyna jest bardziej doświadczona :/

przez Ḍryāgan 21 sie 2016, 16:11
Perun88, przecież to bez sensu

przez Perun88 21 sie 2016, 16:16
Ḍryāgan napisał(a):Perun88, przecież to bez sensu

Co jest bez sensu?

przez Ḍryāgan 21 sie 2016, 17:18
Perun88, wpadanie w kompleksy z tego powodu. W ogóle to o co chodzi? O konkurencję kto jest lepszy/gorszy w związku?

przez wiejskifilozof 21 sie 2016, 18:04
Perun88 napisał(a):
wiejskifilozof napisał(a):Nie chcę nikogo martwić,ale zdrady psychicznej w myślach nie da się zauważyć.

Fizycznej też można nie zauważyć ;) i to w tym wszystkim jest najgorsze

Nie można,ale są wtedy wyrzuty sumienia.Czasem,ktoś doniesie.Że widział :smile: Twoją dziewczynę z innym.A zdrada psychiczna ? Cóż,siedzie obok siebie na kanapie.Oglądacie Pierwszą Miłość.I nie wiesz,czy dziewczyna nie myśli o seksie z Twoim najlepszym kumplem.

przez Ḍryāgan 21 sie 2016, 18:08
Capricorn napisał(a):
Perun88 napisał(a):No niby racja :) kurde, pewnie wpadnę w kompleksy z tego powodu, że moja dziewczyna jest bardziej doświadczona :/

Perun. Zawsze możesz się nieco zorientować w temacie na boku. czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal ;) Masz nauczkę - w przeszłość partnera niepotrzebnie a tym bardziej na siłę absolutnie się nie wnika. Jeżeli sama powiedziała to znaczy, że miała Cię za dojrzałego faceta. Przeważnie jest tak, że ktoś ma większe doświadczenie i jest to zupełnie normalne. Zastanów się dobrze - wolisz aby partnerka potrafiła współgrać w cielesnej rozkoszy czy aby leżała jak ta kłoda i czekała aż skończysz?
Teraz to już jednak byłaby zdrada, skoro są w związku

przez anka szklanka 21 sie 2016, 18:29
Ḍryāgan napisał(a): co innego seks tylko dla seksu i rozładowania emocji (w sensie kiedy obydwie strony traktują to jako niezobowiązujący do niczego akt) a co innego, kiedy jest się w związku.

A jeśli w związku ludzie traktują seks jako przyjemność i sposób na rozładowanie emocji? I nie mówię tu o słynnym seksie na zgodę, bo to prostackie. Ale ja np. po kilku latach w związku jakoś szczególnie tego aktu nie przeżywam na zasadzie "oh jak to obcowanie płciowe nas do siebie zbliża! Jak umacnia naszą miłość" :D

Co do zdrad, mnie nawet nie przyszłoby do głowy podejrzewanie mężczyzny, z którym jestem w związku o zdradę. A zapytanie o to jest wg mnie największą obelgą.

przez Perun88 21 sie 2016, 18:32
Capricorn napisał(a):
Perun88 napisał(a):No niby racja :) kurde, pewnie wpadnę w kompleksy z tego powodu, że moja dziewczyna jest bardziej doświadczona :/

Perun. Zawsze możesz się nieco zorientować w temacie na boku.. czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal ;) Masz nauczkę - w przeszłość partnera niepotrzebnie a tym bardziej na siłę absolutnie się nie wnika. Jeżeli sama powiedziała to znaczy, że miała Cię za dojrzałego faceta. Przeważnie jest tak, że ktoś ma większe doświadczenie i jest to zupełnie normalne. Zastanów się dobrze - wolisz aby partnerka potrafiła współgrać w cielesnej rozkoszy czy aby leżała jak ta kłoda i czekała aż skończysz?

Ja nie pytałem jej o to :) pomimo tego iż bardzo mnie to ciekawiło, to wiedziałem, że tak to się skończy. Wiadomo, że wolałbym "wpółpracującą" dziewczynę, ale wolałbym, żeby tym "współpracowaniem" nie sprawiała przyjemności innym facetom.

przez Perun88 21 sie 2016, 18:33
Ḍryāgan napisał(a):
Capricorn napisał(a):

Perun. Zawsze możesz się nieco zorientować w temacie na boku. czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal ;) Masz nauczkę - w przeszłość partnera niepotrzebnie a tym bardziej na siłę absolutnie się nie wnika. Jeżeli sama powiedziała to znaczy, że miała Cię za dojrzałego faceta. Przeważnie jest tak, że ktoś ma większe doświadczenie i jest to zupełnie normalne. Zastanów się dobrze - wolisz aby partnerka potrafiła współgrać w cielesnej rozkoszy czy aby leżała jak ta kłoda i czekała aż skończysz?
Teraz to już jednak byłaby zdrada, skoro są w związku

Sprawdzenie na boku nie wchodzi w grę, później nie mógłbym sobie spojrzeć w twarz :/

przez Perun88 21 sie 2016, 18:35
Capricorn napisał(a):Ḍryāgan

30 procent kobiet i prawie 60 procent mężczyzn zdradza i to jest nic osobliwego. Monogamia to przestarzały model społeczny - w biedzie zjawisko pożądane, ale w obecnym skoku cywilizacyjno-ekonomicznym możemy sobie pozwolić na poligamiczne te ta te a co więcej na odchowanie nie swojego licznego potomstwa i jest to zjawisko coraz częstsze w Polsce a już zupełnie normalne u naszych zachodnich sąsiadów. W niedalekiej przyszłości dzieci z różnych ojców to będzie zwykła zwykłość.

Totalny upadek i dekadencja... :( ten świat nie ma przyszłości...

przez wiejskifilozof 21 sie 2016, 18:43
Dla świata o wiele gorsze jest ISIS,niż zdrada.

Sortuj wg