Brzydzę się swojej dziewczyny

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez Michellea 17 sie 2016, 17:51
Mnie bardziej od kwestii tego, czy ktoś jest dziewicą/prawiczkiem, czy nie, mierzi użycie słów takich jak "posuwał".

Co do sukni ślubnej, to zawsze można wybrać suknię w kolorze ivory, jeszcze to nie kremowy, ale już nie taka czysta biel :)

atic napisał(a):uwierz, że ani odrobinę, pomimo nerwicy natręctw na punkcie czystości, (przykładowo brzydze się dotknąć pieniędzy i ogólnie b. często myje ręce).

Ja też! Ludzie się dziwią, dlaczego nie lubię dostawać pieniędzy :?

przez atic 17 sie 2016, 17:58
nie no bez przesady, ja tam lubię pieniądze dostawać, tylko zawsze potem musze umyć.
trochę jest z tym roboty, np. jak idę do sklepu i kupuje paczke czipsów to przy płaceniu, otwieraniu drzwi itp., operuje wyłącznie lewą ręką (prawą chwytam czipsy)
atic

przez Michellea 17 sie 2016, 18:05
Ale dostawać w sensie, że muszę je wziąć do ręki. A tak to lubię, choć przelewy byłyby lepsze :mrgreen:
Ja też często mam jedną rękę do chwytania rzeczy brudnych, typu klamki, poręcze, pieniądze, a drugą do rzeczy czystych, np. jedzenia, rzeczy, które mam w torebce. A na wszelki wypadek ubezpieczam się nosząc ze sobą w torebce żel antybakteryjny :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wiejskifilozof 17 sie 2016, 18:39
Perun88 napisał(a):
wiejskifilozof napisał(a):Proste bo jestem prawiczek i bym szukał,kobiety.Po 30 lat,a nawet 40,która by mi coś pokazała.

hmmm...Mogę się z tym zgodzić, ale nie wiem czy będę w stanie być z taką całe życie, żeby była matką moich dzieci. Pewnie zawsze będę miał w głowie, że jednak już ktoś ją miał.

Nie planuje dzieci.Nie wiem,co Ci mądrego doradzić.Chyba,że wyjście radykalne.Rzuć dziewczynę,zarejestruj się na stronie dla dziewic i tam szukaj.Innego wyjścia nie widzę.

przez anka szklanka 18 sie 2016, 12:57
Perun88 napisał(a):W tej kwestii raczej nie ma co porównywać kobiet i facetów. Od kobiet wymaga się dziewictwa (biała suknia podczas ślubu-symbol czystości), a od faceta nie.

Mówisz? A wiesz, że ten kolor nabrał takie znaczenia wcale nie tak dawno, a kiedyś do ślubu chadzano po prostu w najbardziej odświętnych ubraniach? Im suknia bardziej "na bogato" tym wyższy status społeczny panny młodej. Suknie często były pstrokate, a biel jaką dziś znamy nie była możliwa do uzyskania zanim nie wykombinowaliśmy sztucznych barwników.

Piszesz, że nie pasujesz do dzisiejszego zepsutego świata, ale sam to seks chciałbyś uprawiać, c'nie?

Powiedzmy jeszcze 100 lat temu kobieta, która nie jest dziewicą miała by spore trudności ze znalezieniem męża i wtedy by się szanowała

Ohohohohohoh :lol: Sto lat temu? :D Nie wiem czy kiedykolwiek zdarzało Ci się czytać jakieś poważniejsze publikacje na temat niegdysiejszej obyczajowości i wielu wielu odstępstwach od tejże. Raczej nie, dlatego czujnik trolla miga na czerwono.

przez Psychotropka`89 18 sie 2016, 13:17
anka szklanka, troll alert włączył mi się już parę stron temu. :D
Nie wierzę, że ktoś może mieć tak egoistyczne i puste poglądy, a jeśli już ma to ja nie mam ochoty z takim kimś gadać. Będzie jak z owsikiem-nie przegadasz. :roll:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez Perun88 18 sie 2016, 13:48
Nie jestem trollem! Czy w dzisiejszym nienormalnym świecie każdy kto ma normalne poglądy, jest od razu trollem? eeehhh...dekadencja.. :(

przez Psychotropka`89 18 sie 2016, 13:59
Taa... bardzo "normalne". :roll: Istnieją fora katolickie i może tam więcej zrozumienia otrzymasz. No i odnajdziesz swą dziewicę z bajki.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez Perun88 18 sie 2016, 14:02
Psychotropka`89 napisał(a):Taa... bardzo "normalne". :roll: Istnieją fora katolickie i może tam więcej zrozumienia otrzymasz. No i odnajdziesz swą dziewicę z bajki.

Coraz częściej dopadają mnie myśli, że jednak nigdy nie założe rodziny :(

przez Psychotropka`89 18 sie 2016, 14:03
Perun88, no może tak być... Ale spoko, dziewice istnieją... podobno... :twisted:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez Perun88 18 sie 2016, 14:06
Psychotropka`89 napisał(a):Perun88, no może tak być... Ale spoko, dziewice istnieją... podobno... :twisted:

Na razie jestem z nie dziewicą ;) i kurcze, dobrze mi z nią jest :) do momentu, aż przypomnę sobie o przeszłośći

przez Nihil 18 sie 2016, 14:08
Psychotropka`89, zmień ten avatar - oczy przenikliwe jak u bazyliszka, czy inkszej Meduzy :D Wiesz jak ciężko czyta się Twoje posty, za każdym razem musząc używać tego lusterka ? :P Heh, taki Perseusz mógłby się coś niecoś wypowiedzieć ;)
robaki-biedaki xD

przez Psychotropka`89 18 sie 2016, 14:14
Perun88, to sobie nie przypominaj! Walcz z tym!
Nihil, jakieś sugestie co do nowego awataru? :twisted:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez Perun88 18 sie 2016, 14:19
Psychotropka`89 napisał(a):Perun88, to sobie nie przypominaj! Walcz z tym!
Nihil, jakieś sugestie co do nowego awataru? :twisted:

Nie potrafię sobie nie przypominać :(

Sortuj wg