Chcę się tylko wyżalić

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Chcę się tylko wyżalić

przez Pola90 28 sie 2016, 20:29
Mam ochotę pójść do ludzi, porozmawiać, przytulić się do kogoś, ale czuję, że nie zasługuję na żadne pocieszenie, że niepotrzebnie się urodziłam.
Parogen 20 mg
Trittico 75 mg

Chcę się tylko wyżalić

przez neon 28 sie 2016, 20:51
Musisz to przetrzymać. obserwować świat mieć cierpliwość i uświadomisc sobie ze ci ludzie u któych ponoć nie zasługujesz na ciepło to nie są aniołki. i prawdopodobnie w wiekszosci to własnie opni nie zasługuja na twoja znajmosc ;)
świat lubi znieczulić
trzeba żyć nieustannie goniąc sny.

Chcę się tylko wyżalić

przez Michellea 28 sie 2016, 21:02
Pola90, zasługujesz, nie odmawiaj sobie tego. Ja codziennie czuję się jakby robiła coś złego, codziennie coś innego i muszę z tym żyć. Wiem jak się czujesz, bo jestem osobą, która przeszła już przez wiele etapów w NN, wiele rzeczy, które ludzie tu opisują u mnie było. Teraz Ci się to wydaje przerażające i myślisz, że nie możesz żyć dopóki się nie upewnisz, że nic nie zrobiłaś. Ale musisz się z tego błędnego koła wyrwać. To pomaga spojrzeć z dystansu na problem i stwierdzić, że to była tylko nerwica.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Chcę się tylko wyżalić

przez Pola90 28 sie 2016, 21:30
Te obsesje zmieniają treść, jak z jednym się ,,pogodzę'', to coś gorszego przychodzi. Ta nerwica już ,,nie wie'' jak ma mnie umartwić i jeszcze bardziej zdołować. Co za dziadostwo. Współczuję Wam, że też musicie przez to przechodzić. To straszne, że człowiek sam siebie się obawia i nie ufa sam sobie. Trzymajcie się ;)
Parogen 20 mg
Trittico 75 mg

Chcę się tylko wyżalić

przez Lilly86 29 sie 2016, 15:46
Czy szukasz odpowiedzi na pytanie "Kim jestem?". Co w sobie lubisz najbardziej? Czy słuchasz siebie, tj. czy żyjesz tak, jak TY tego chcesz? Może warto, abyś spróbowała się ze sobą zaprzyjaźnić. Teraz bardzo surowo się oceniasz...

Podobno niektórym pomaga zapisanie dręczących myśli, a następnie pogniecenie/ podarcie i wyrzucenie kartki.

Cierpisz już 10 lat, to bardzo długo. Warto zapisać się na terapię. To naprawdę pomaga :)

Chcę się tylko wyżalić

przez Pola90 03 paź 2016, 19:34
Przepraszam, że długo nie odpisywałam.
Myślę, że oceniam siebie surowo, zawsze surowo się oceniałam.
Mam termin do lekarza i ma mi dać skierowanie na terapię.
Muszę z tym walczyć, bo nie widzę innego sposobu, mam nadzieję, że to cierpienie kiedyś się skończy, już za długo to trwa.
W tej chwili czuję spokój, brak napięcia, ale raczej jest to tylko chwilowe. Nie widzę sensu życia, ta choroba sprowadziła mnie na dno, w oczach mam strach. Wkręcają mi się najgorsze rzeczy. Moje życie już nigdy chyba nie będzie takie jak wcześniej, ta choroba odciska piętno na duszy. Jeśli ktoś był w piekle już zawsze będzie w sobie nosił jego cząstkę. Możecie mi wierzyć lub nie, ja się czuję jakbym była w piekle. Nie umniejszam osobom chorującym na raka, przechodzącym przez jakieś tragedie, ale dla mnie moja choroba to tragedia.
Biorę leki, kiedyś brałam Parogen i mi jakby pomagał, teraz nie widzę, żeby mi pomagał.
Parogen 20 mg
Trittico 75 mg

Sortuj wg