Natrętne głupie myśli

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Natrętne głupie myśli

przez Medi020 11 lip 2016, 09:52
Witam wszystkich, jestem nowa na forum i bardzo potrzebuję się komuś wygadać. Mam podejrzenie nerwicy lekowej. Najgorsze są moje wręcz krytyczne myśli tego typu: siedze sobie przy komputerze i nagle przychodzi myśl, że ktoś był u mnie w nocy pewnie mnie zgwałcił. Oczywiście teraz mam natret tych myśli, że to może prawda a skąd ta myśl się u mnie wzięła. Strasznie jest to męczące, cały czas myślę, że ten koszmar już się nie skończy. Psychiatra przepisał mi 100mg i 0,25mg afobamu. Proszę o jakieś słowa wsparcia i opowiedzenia czy też ktoś też miał takie myśli.

Natrętne głupie myśli

przez warrior11 11 lip 2016, 10:57
Medi020,
To niemożliwe,żeby ktoś Ciebie zgwałcił bez twojej wiedzy;)
Prawdopodobnie masz w sobie lęk przed gwałtem lub przed przemocą i to wychodzi w tych chorych myślach.
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

Natrętne głupie myśli

przez annoyed 22 paź 2016, 08:13
Nic się nie martw, to nie możliwe. Twoja choroba wywołuje jakieś niestworzone myśli i obrazy których się boisz. Nie możesz ich analizować, bo wpadniesz w błędne koło i histerię. Zobaczysz, ten lęk niedługo zginie (jak nie bedziesz go analizowac) i za jakis czas pomyslisz '' co? jak ja mogłam wymyślac takie glupoty!'' Nie martw się :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Natrętne głupie myśli

przez Michellea 22 paź 2016, 13:56
Tak, miał. Że ktoś przyjdzie i to zrobi w nocy. Albo po przebudzeniu, że był i to zrobił jak spałam. Albo że ktoś mi to zrobił w dzieciństwie, tylko nie pamiętam.
Staraj się ignorować te głupie myśli, one mają tylko na celu Cię przestraszyć, a nie są prawdą, bo sama stwierdzasz, że są irracjonalne.

Sortuj wg