Pomocy :(

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez ROXI1314 10 lip 2016, 21:43
Kurcze jak to wszystko dobija tu to zdjęcie wujka tu serce mocno bije nerwy mnie rozpierdzielają itp.
Jezu a psychiatra wraca dopiero w połowie sierpnia a jeszcze połowy lipca nie ma :( POMOCYYYYY!!! :( :(

przez ekspert_abcZdrowie 11 lip 2016, 23:32
ROXI, a czy oprócz wizyt u psychiatry, który podejrzewam, że przepisuje Ci leki, korzystasz z psychoterapii? Wówczas byłoby Ci łatwiej panować nad własnymi emocjami. Pozdrawiam!
Psycholog

przez ROXI1314 12 lip 2016, 19:13
ekspert_abcZdrowie napisał(a):ROXI, a czy oprócz wizyt u psychiatry, który podejrzewam, że przepisuje Ci leki, korzystasz z psychoterapii? Wówczas byłoby Ci łatwiej panować nad własnymi emocjami. Pozdrawiam!

Nie byłam jeszcze u psychiatry ona wraca dopiero w połowie sierpnia i chce wtedy do niego iść a teraz to za przeproszeniem chujnia bo ciągle mam martwego wujka przed oczyma i słyszę jego głos czy jak się śmieje nosz /cenzura/ o /cenzura/ tym chodzi ja przepraszam że z przekleństwami ale jestem rozdrażniona...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bedzielepiej 12 lip 2016, 23:08
ekspert_abcZdrowie napisał(a):ROXI, a czy oprócz wizyt u psychiatry, który podejrzewam, że przepisuje Ci leki, korzystasz z psychoterapii? Wówczas byłoby Ci łatwiej panować nad własnymi emocjami. Pozdrawiam!

Mnie psychoterapia zawsze jeszcze bardziej rozdrażniała lub wpędzała w skrajne emocje. Nic tak nie wkurza jak mówienie do krzesła, które tylko pilnuje zegara.

przez Kontrast 12 lip 2016, 23:15
bedzielepiej, Przyjeżdżasz pod ten namiot czy nie he?
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez lulinasky 13 lip 2016, 00:02
bedzielepiej napisał(a):

Mnie psychoterapia zawsze jeszcze bardziej rozdrażniała lub wpędzała w skrajne emocje. Nic tak nie wkurza jak mówienie do krzesła, które tylko pilnuje zegara.

Psychoterapia ma naprowadzać ciebie do myślenia i rozmowy z własnym mózgiem-wewnątrzsterowalność.

Sortuj wg