3 dni koszmaru

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

3 dni koszmaru

przez sjclon 12 sty 2007, 18:29
Wpadłem niedawno ponownie w nerwicę natręctw.

Krótka historia...

Od czerwca zeszłego roku do grudnia, wiele razy rozmawiałem z panienkami na seks czatach a potem świńtuszyliśmy przez telefon. Na czacie wcześniej podawały swój najniższy wiek 19 lat, potem przez telefon nie wydawało mi się by mnie oszukały bo chyba poznałbym 15 letnie dziecko raczej (pedofilem nie byłem, nie jestem i być nie zamierzam) ale mam takie natręctwo, że pozostaje we mnie ta niepewność (myśl o tych telefonach) za wszelką cenę. Tak się stara mnie otumanić, powaliła mnie do łóżka, ponownie zacząłem brać anafranil sr75 raz na noc i rankiem 10mg tego małego. Męczę się już trzeci dzień z tą myślą a jej skutki są coraz to większe ...widzę w myślach jakieś sale rozpraw, więzienia, cele, wszystko właściwie mi się kojarzy z tą sprawą. Boję się aż jutra rano bo dzisiaj miałem ochotę sobie łeb odstrzelić Sad

Czy jest na mój problem jakieś logiczne wytłumaczenie? :cry:

przez Alexandra 13 sty 2007, 22:10
Najbardziej logicznym wytłumaczeniem jest to, ze to natręctwa. Wymyślasz sobie jakąś karę, salę rozpraw i zaczynasz w to wierzyc, bać się, ta myśl nie pozwala Ci skupić się na czymkolwiek innym. Czujesz wyrzuty sumienia tymi czatami spowodowane. Nic się nie stanie[/url]
Ola. Jeszcze będzie przepięknie,jeszcze będzie normalnie.

przez pikpokis 13 sty 2007, 22:44
Alexandra ma racje, jak cos sobie ubzdurasz to wiadomo co:) powiedz sobie: jakiej glupoty ja sie boje! nic sie nie stanie:) to tak jak moja mama sie boi ze mam nielegalnego windowsa i policja lada dzien przyjdzie:))) ta dziewczyna z ktora rozmawiales juz dawno pewnieo tym zapomila a ty biedaku boisz sie o ta rozmowe:) przestan sie bac nie ma o co:) pozdrawiam!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg