Nerwica

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Nerwica

przez P21 22 mar 2016, 02:28
Witam mam 20 lat i już od prawie roku cierpię na nerwicę z powodu nieszczęśliwej miłości.Nie mogę sobie z tym poradzić i normalnie funkcjonować.Cały czas ta osoba chodzi mi po głowie.Mam też przez to drgawki,napady agresij,znaczne podwyższone ciśnienie i bezsenność.Dodam,że to już druga taka sytuacja w życiu i nie rozumiem czemu mnie to dotyka.Czy może to samo przejść a może wogóle .Boje się,że w przyszłości może się to jeszcze przydarzać.
P21

Nerwica

przez Eteryczna 22 mar 2016, 04:35
P21 napisał(a):Witam mam 20 lat i już od prawie roku cierpię na nerwicę z powodu nieszczęśliwej miłości.Nie mogę sobie z tym poradzić i normalnie funkcjonować.Cały czas ta osoba chodzi mi po głowie.Mam też przez to drgawki,napady agresij,znaczne podwyższone ciśnienie i bezsenność.Dodam,że to już druga taka sytuacja w życiu i nie rozumiem czemu mnie to dotyka.Czy może to samo przejść a może wogóle .Boje się,że w przyszłości może się to jeszcze przydarzać.
Witaj ,masz zdiagnozowaną nerwice?raczej samo nie minie jeśli nic z tym nie robisz a masz objawy tak nasilone biorąc pod uwagę czy one są nerwicowe?
''Odwaga to nie brak strachu, lecz świadomość, że coś jest ważniejsze niż strach. Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale.
Spiewaj jakby nikt nie słuchał..
Tańcz jakby nikt nie patrzył..
Kochaj jakby nikt Cię nigdy nie zranił..
Żyj jakby niebo było tu na ziemi..

Nerwica

przez P21 22 mar 2016, 13:55
Nie bo nie byłem u specjalisty,ale cały czas mam psychozy i obsesje na punkcie tej osoby której nie mogę mieć i nie mogę bez niej żyć.
P21

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nerwica

przez Michellea 22 mar 2016, 17:51
Hej. Co rozumiesz przez psychozy?

Nerwica

przez P21 22 mar 2016, 18:10
To,że nawet kiedy o niej nie myślę czuję się uwięziony tak jakbym miał odciętą rękę po prostu nie mogę bez niej żyć.Straciłem jakąkolwiek motywację.
P21

Nerwica

przez Michellea 22 mar 2016, 20:09
Rozumiem. Chciałam się upewnić, o co chodzi, bo przez psychozę często rozumiemy np. schizofrenię.
Ja bym się skłaniała ku jakiejś silnej depresji spowodowanej tym, co Cię spotkało. Ale nie jestem specjalistą. Myślę, że powinieneś pójść do specjalisty, który postawi Ci diagnozę i zdecyduje, co z tym dalej robić.

Nerwica

przez P21 02 kwi 2016, 02:02
Pomyślałem nad tym czy może przyjmowanie żeńskich hormonów a w dalszej kolejności być może operacja zmiany płci rozwiązałaby ten problem.Może obniżenie testosteronu do minimum spowodowałoby brak zainteresowania tą osobą i w konsekwencji innymi kobietami,chociaż z drugiej strony to może siedzieć głęboko w psychice i takie rezultaty mogę nie przynieść efektów,ale może warto spróbować.Może ktoś miał tego typu doświadczenia i opowie czy to się sprawdza w takich przypadkach.Czuje też,że nie spełniam się w męskiej roli.Poziom testosteronu mam bardzo wysoki i muskularną sylwetkę ale życiowo jestem ciotą
P21

Sortuj wg