biorezonans

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

biorezonans

przez safinio 14 mar 2016, 21:40
Witam
Czy ktoś leczył się ( próbował ) biorezonansem ? W moim mieście jedna wizyta 50 zl. więc dużo nie stracę jak pójdę z cztery razy. Na psychoterapię wydałem ok 2000 tys. i żadnych rezultatów. Jak mi pomoże w 10% to i tak się opłaci.
Pozdro

biorezonans

przez Michellea 14 mar 2016, 21:58
Ja byłam tym "leczona". A właściwie moja alergia. Moje zdanie jest takie, że to wyciąganie kasy od ludzi.

biorezonans

przez Lord Kapucyn 14 mar 2016, 22:00
Michellea napisał(a):Ja byłam tym "leczona". (...) Moje zdanie jest takie, że to wyciąganie kasy od ludzi.

+1
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

biorezonans

przez bedzielepiej 14 mar 2016, 22:32
Niektórzy sobie to chwalą, znam ludzi którzy dzięki takim metodom wyleczyli się z ciężkich chorób, na których lekarze już kładli lachę i kazali czekać na śmierć.

Myślę, że można się przebadać dla samej ciekawości, nie mówić osobie badającej na co się choruje tylko sprawdzać, czy aparacik wykaże te obciążone narządy. Można też się dowiedzieć czy nie ma się pasożytów, alergii na jakieś żarcie, niedoborów. Ale wiadomo, jak w każdej takiej metodzie jeśli już chcemy się leczyć to trzeba wykazać się cierpliwością, dać szansę i czas żeby zadziałało. Bo to nie jest jak leki objawowe, które znoszą objawy od razu. Do tego trzeba przestrzegać surowo zaleceń, jak każą nie jeść cukru to nie jeść.

A dla mnie to psychoterapia jest wyciąganiem kasy od ludzi. Płacić jakiemuś naganiaczowi za to by udawał że słucha i rozumie, a tak naprawdę to osądzał wg własnych urojeń i widzimisię.

biorezonans

przez klex 14 mar 2016, 22:34
bedzielepiej napisał(a):A dla mnie to psychoterapia jest wyciąganiem kasy od ludzi. Płacić jakiemuś naganiaczowi za to by udawał że słucha i rozumie, a tak naprawdę to osądzał wg własnych urojeń i widzimisię.
:uklon:
12513238

biorezonans

przez Lord Kapucyn 14 mar 2016, 22:40
@up
@up2

-1 :8):
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

biorezonans

przez Michellea 14 mar 2016, 23:20
bedzielepiej napisał(a):Myślę, że można się przebadać dla samej ciekawości, nie mówić osobie badającej na co się choruje tylko sprawdzać, czy aparacik wykaże te obciążone narządy.

Tylko, że biorezonans nie "prześwietla", czyli nie bada, a ma leczyć. Przepuszczają przez Ciebie jakieś pole elektromagnetyczne, które niby leczy.
Ja byłam na tym wiele razy, a alergię mam nadal. Już wolę wydać te kilka złotych na Zyrtec.

bedzielepiej napisał(a):A dla mnie to psychoterapia jest wyciąganiem kasy od ludzi. Płacić jakiemuś naganiaczowi za to by udawał że słucha i rozumie, a tak naprawdę to osądzał wg własnych urojeń i widzimisię.

Myślę, że zależy jaka. W końcu jest więcej niż jeden nurt.

biorezonans

przez NN4V 14 mar 2016, 23:40
Michellea napisał(a):...Przepuszczają przez Ciebie jakieś pole elektromagnetyczne, które niby leczy. ...

Kiedyś przepuszczali mysz miedzy uszami - wywabiała koty z łbów. :mrgreen:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Sortuj wg