Dziwne jazdy

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Dziwne jazdy

przez DzeSss 11 sty 2016, 02:34
Witam
Przejdę od razu do tematu
Chodzi mi mianowicie o to że u mnie podczas dużego podniecenia gdzie już praktycznie ma być szczytowanie pojawiają się twarze, sceny z osobami którymi bym nie chciał żeby w danej chwili mi się przypomniały (bliska rodzina(domownicy), znajomi (bardziej płeć męska) dzieci itp
Z jednej strony wiem ze to nerwica ale z drugiej strony czuje się podłe i wkręcić sobie ze jeden jakimś zboczencem, że musiałem chcieć tej myśli że pojawiła się w takim momencie że to ta myśl wywołała podniecenie. Pojawia się poczucie winy i mam zepsuty nastrój przez kolejne kilka dni. Poczucie winy i obwinianie się nie ma końca
Niech mi ktoś powie czemu tak jest :/

Dziwne jazdy

przez szrama 11 sty 2016, 04:48
Nie wiem czemu tak jest, ale dobrze, że wiesz, że to nerwica natręctw, też tak uważam. Co zrobisz, ja też nie wiem czemu różne rzeczy mnie spotkały albo czemu mam swoje natręctwa. Idź do lekarza, pogadaj, może temat krępujący, ale ja bym powiedział, a może masz podobne natręctwa w innych charakterze niż seksualnym. Powiesz mu o nich, przepisze leki, może coś się zmieni.

Dziwne jazdy

przez DzeSss 11 sty 2016, 09:43
Tzn leków nie chce kiedyś brałem i nie pomogło nic, odstawilem
Tak zastanawiam się na pójściem do psychologa bo już mnie to męczy od ponad 2 lat. Jak nie szukanie u siebie objaw shizy to co innego taki kalejdoskop.
Przeraża mnie fakt że wiadomo jestemsmy coraz starsi mam 22 lata, niedługo będzie trzeba założyć.rodzinę i wgl jak ja sobie poradzę w życiu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg