Kompulsywne podglądanie

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Kompulsywne podglądanie

przez Psychotropka`89 15 wrz 2015, 08:59
Mae, Czyżby obrońca uciśnionych się pojawił? ;)
Nie jest to wątek o tej DZIWIE <to jest ładnie napisane z mojej strony> ale troszkę może wyjaśnię. Znam ją, znam jej charakter. Każdego swojego faceta zdradzała, oszukiwała. Pani Seksu. Pewna siebie, zadzierająca nos, bezczelna, zapatrzona w siebie. Kręcącą i gubiąca się troszkę już w swoich podbojach. Z moim Mężem była mając 14-15 lat i nie był On pierwszym seksualnym partnerem w jej życiu. 15 letnia gówniara go fizycznie zdradziła.
To tak w skrócie.
Nie mam w zwyczaju obrażać ludzi dla przyjemności. M. miał też inną eks, która kompletnie mnie nie rusza, nie interesuje, nie grzeje, nie chłodzi. Znam jedynie jej imię i tematu nie drążyłam.
Myślę, że gdyby M. mnie nie oszukał na początku związku, to ją też bym miała gdzieś. No ale stało się inaczej, a ja nie potrafię pojąć jak mógł tak się dawać frajerzyć takiej zdzirce.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Kompulsywne podglądanie

przez bittersweet 15 wrz 2015, 10:54
Psychotropka`89, powiedzmy wprost, ze faceci czesto sa zaslepieni uroda , seksem czy innymi przymiotami kobiety a cechy charakteru schodza na dalszy plan ;-)
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Kompulsywne podglądanie

przez Psychotropka`89 15 wrz 2015, 11:18
bittersweet, oj tak... Zwłaszcza jak hormony buzują i myśli się główką, a nie głową.
Sama do pasztetów się raczej nie zaliczam, od początku naszego związku słyszałam od Niego masę komplementów i zapewnień o uczciwości a tu zdziwko. Jeszcze, żeby był krótko po rozstaniu z nią... może jakoś bym to przełknęła łatwiej, ale oni byli 2 lata po rozstaniu! :shock: A ten dalej dzień w dzień śledził jej poczynania na fotkach. Myślę, że przez to że mój mózg tego nie rozumie, tak ciężko mi temat definitywnie zamknąć.
On z nią zerwał, On mówił jaka to "zła kobieta była", jaki to ślepy był, jak to gówno ją obchodzi. Po co te ściemy? No nie ogarniam.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Kompulsywne podglądanie

przez bittersweet 15 wrz 2015, 11:25
Psychotropka`89, no wlasnie mysle ze logicznie on wiedzial ze "zua kobita" to nie partnerka do zycia, ale hormony sa nielogiczne i kierowaly go na dzialania odrebne od rozumu.

Kompulsywne podglądanie

przez Psychotropka`89 15 wrz 2015, 11:29
bittersweet, ok ale czy ja jestem w stanie w końcu to pojąć i odciąć się? Jak to sobie w mózgownicy wytłumaczyć? :?
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Kompulsywne podglądanie

przez bittersweet 15 wrz 2015, 11:43
Psychotropka`89, nie wiem, sama robie rzeczy ktorych nie chce robic :/

Kompulsywne podglądanie

przez Mae 15 wrz 2015, 14:17
Psychotropka`89 napisał(a):Mae, Czyżby obrońca uciśnionych się pojawił? ;)

Nie rozumiem ataku. Po prostu zapytałam, bo ludzie zazwyczaj używają inwektyw, a nie znam kontekstu.
Trolololololo
Mae

Kompulsywne podglądanie

przez Psychotropka`89 15 wrz 2015, 14:28
bittersweet, no właśnie... też nie wiem jak tą sprawę rozwiązać.
Na przestrzeni lat jest lepiej, bo już tak emocjonalnie do tego nie podchodzę ale nadal nie umiem zerwać z tym nawykiem.

Mae, oj tam, oj tam, od razu atak. ;) Po prostu wyjaśniłam co i jak, a myślałam, że nie podoba Ci się to jak o tej osobie się wyrażam. Inaczej jakoś nie umiem. Jest to stwierdzenie faktu. :bezradny:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Kompulsywne podglądanie

przez khaleesi 15 wrz 2015, 17:23
Psychotropka`89, po tym co napisałaś o niej to tylko to jedno słowo się nasuwa a i tak jest delikatne. Nie tłumacz sie ;)
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Kompulsywne podglądanie

przez Psychotropka`89 15 wrz 2015, 18:31
khaleesi, też uważam, że to delikatny epitet w jej kierunku. Fajnie, że to rozumiesz.
Ooo.... i znów z niesmakiem kręcę głową... po co ja o niej myślę? No po co? No bo kurna nie rozumiem... A ja dopóki nie zrozumiem - drążę temat. :evil: :bezradny:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Kompulsywne podglądanie

przez Saraid 15 wrz 2015, 19:29
Psychotropka`89 napisał(a):khaleesi, też uważam, że to delikatny epitet w jej kierunku. Fajnie, że to rozumiesz.
Ooo.... i znów z niesmakiem kręcę głową... po co ja o niej myślę? No po co? No bo kurna nie rozumiem... A ja dopóki nie zrozumiem - drążę temat. :evil: :bezradny:
Przestań myśleć rozkminy tylko dają popieszanie z poplataniem nie tkwij w przeszłości skup się na tym co dobre bo TO jest teraz a PRZESZŁOŚĆ nie istnieje !Ona też bo w ten sposób niszczysz to dobre co jest ,zastępując to takimi myślami .
Saraid

Sortuj wg