Kompulsywne podglądanie

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Kompulsywne podglądanie

przez Psychotropka`89 15 wrz 2015, 08:59
Mae, Czyżby obrońca uciśnionych się pojawił? ;)
Nie jest to wątek o tej DZIWIE <to jest ładnie napisane z mojej strony> ale troszkę może wyjaśnię. Znam ją, znam jej charakter. Każdego swojego faceta zdradzała, oszukiwała. Pani Seksu. Pewna siebie, zadzierająca nos, bezczelna, zapatrzona w siebie. Kręcącą i gubiąca się troszkę już w swoich podbojach. Z moim Mężem była mając 14-15 lat i nie był On pierwszym seksualnym partnerem w jej życiu. 15 letnia gówniara go fizycznie zdradziła.
To tak w skrócie.
Nie mam w zwyczaju obrażać ludzi dla przyjemności. M. miał też inną eks, która kompletnie mnie nie rusza, nie interesuje, nie grzeje, nie chłodzi. Znam jedynie jej imię i tematu nie drążyłam.
Myślę, że gdyby M. mnie nie oszukał na początku związku, to ją też bym miała gdzieś. No ale stało się inaczej, a ja nie potrafię pojąć jak mógł tak się dawać frajerzyć takiej zdzirce.
Psychotropka`89

Kompulsywne podglądanie

przez bittersweet 15 wrz 2015, 10:54
Psychotropka`89, powiedzmy wprost, ze faceci czesto sa zaslepieni uroda , seksem czy innymi przymiotami kobiety a cechy charakteru schodza na dalszy plan ;-)
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Kompulsywne podglądanie

przez Psychotropka`89 15 wrz 2015, 11:18
bittersweet, oj tak... Zwłaszcza jak hormony buzują i myśli się główką, a nie głową.
Sama do pasztetów się raczej nie zaliczam, od początku naszego związku słyszałam od Niego masę komplementów i zapewnień o uczciwości a tu zdziwko. Jeszcze, żeby był krótko po rozstaniu z nią... może jakoś bym to przełknęła łatwiej, ale oni byli 2 lata po rozstaniu! :shock: A ten dalej dzień w dzień śledził jej poczynania na fotkach. Myślę, że przez to że mój mózg tego nie rozumie, tak ciężko mi temat definitywnie zamknąć.
On z nią zerwał, On mówił jaka to "zła kobieta była", jaki to ślepy był, jak to gówno ją obchodzi. Po co te ściemy? No nie ogarniam.
Psychotropka`89

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Kompulsywne podglądanie

przez bittersweet 15 wrz 2015, 11:25
Psychotropka`89, no wlasnie mysle ze logicznie on wiedzial ze "zua kobita" to nie partnerka do zycia, ale hormony sa nielogiczne i kierowaly go na dzialania odrebne od rozumu.

Kompulsywne podglądanie

przez Psychotropka`89 15 wrz 2015, 11:29
bittersweet, ok ale czy ja jestem w stanie w końcu to pojąć i odciąć się? Jak to sobie w mózgownicy wytłumaczyć? :?
Psychotropka`89

Kompulsywne podglądanie

przez bittersweet 15 wrz 2015, 11:43
Psychotropka`89, nie wiem, sama robie rzeczy ktorych nie chce robic :/

Kompulsywne podglądanie

przez Mae 15 wrz 2015, 14:17
Psychotropka`89 napisał(a):Mae, Czyżby obrońca uciśnionych się pojawił? ;)

Nie rozumiem ataku. Po prostu zapytałam, bo ludzie zazwyczaj używają inwektyw, a nie znam kontekstu.
Trolololololo
Mae

Kompulsywne podglądanie

przez Psychotropka`89 15 wrz 2015, 14:28
bittersweet, no właśnie... też nie wiem jak tą sprawę rozwiązać.
Na przestrzeni lat jest lepiej, bo już tak emocjonalnie do tego nie podchodzę ale nadal nie umiem zerwać z tym nawykiem.

Mae, oj tam, oj tam, od razu atak. ;) Po prostu wyjaśniłam co i jak, a myślałam, że nie podoba Ci się to jak o tej osobie się wyrażam. Inaczej jakoś nie umiem. Jest to stwierdzenie faktu. :bezradny:
Psychotropka`89

Kompulsywne podglądanie

przez khaleesi 15 wrz 2015, 17:23
Psychotropka`89, po tym co napisałaś o niej to tylko to jedno słowo się nasuwa a i tak jest delikatne. Nie tłumacz sie ;)
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Kompulsywne podglądanie

przez Psychotropka`89 15 wrz 2015, 18:31
khaleesi, też uważam, że to delikatny epitet w jej kierunku. Fajnie, że to rozumiesz.
Ooo.... i znów z niesmakiem kręcę głową... po co ja o niej myślę? No po co? No bo kurna nie rozumiem... A ja dopóki nie zrozumiem - drążę temat. :evil: :bezradny:
Psychotropka`89

Kompulsywne podglądanie

przez Saraid 15 wrz 2015, 19:29
Psychotropka`89 napisał(a):khaleesi, też uważam, że to delikatny epitet w jej kierunku. Fajnie, że to rozumiesz.
Ooo.... i znów z niesmakiem kręcę głową... po co ja o niej myślę? No po co? No bo kurna nie rozumiem... A ja dopóki nie zrozumiem - drążę temat. :evil: :bezradny:
Przestań myśleć rozkminy tylko dają popieszanie z poplataniem nie tkwij w przeszłości skup się na tym co dobre bo TO jest teraz a PRZESZŁOŚĆ nie istnieje !Ona też bo w ten sposób niszczysz to dobre co jest ,zastępując to takimi myślami .
Saraid

Sortuj wg