Kolejny lęk

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Kolejny lęk

przez zagubiona00 23 cze 2015, 15:11
Dzieki, mega mnie zmotywowalas! :)

Kolejny lęk

przez SrebrnaSowa 23 cze 2015, 15:14
Nmzc , Kłaniam się :)))
INFP-T
4w5

Z każdym dniem , namiętniej całujesz swoją własną Noc...

Gustuję w tchnieniach myśli, o smaku niebieskich migdałów .

Kolejny lęk

przez lalka123 24 cze 2015, 09:42
Wystarczy starać sie o tym nie mysleć i nie walczyc z tym bo to jeszcze gorsze konsekwencje mogą wyniknąć. Spróbuj sie czymś zająć jak przychodza Ci mysli na ten temat, mysl o czyms kompletnie odwrotnym, miłym,

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Kolejny lęk

przez zagubiona00 24 cze 2015, 14:17
To znaczy jakie gorsze konsekwencje? :)

Kolejny lęk

przez Lugh 24 cze 2015, 16:01
Zagubiona a leczysz się farmakologicznie? Ja też niejednokrotnie się bałem i przed leczeniem i w trakcie leczenia że mam schizofrenie, albo jakąś inną tego typu chorobę.. Ale mój lekarz zdiagnozował Nerwicę i depresję.. A w trakcie leczenia wielokrotnie mi mówił
"Zażywasz leki które cię leczą i ci pomagają, nie ma opcji że rozwija się u ciebie jakaś inna choroba.. Te leki wszystko kontrolują, trzeba czasu a będzie coraz lepiej.." :)
Poza tym to że się boisz schizofrenii to bardziej mi zalatuje na objaw Nerwicy :P Ja już się bałem wszystkich chorób: Trądu, Zespołu Trouttera (czy jakoś tak), nowotworów, tętniaków, HIV no i schizofrenii itp. tak samo :P I nie mam niczego ;D oprócz tej pieprzonej Nerwicy i Depresji... (I te wszystkie myśli i obawy przed chorobami to z tego powodu) Trzymaj się! I mam nadzieję że w końcu wszyscy uporamy się z tymi "problemami".

Kolejny lęk

przez zagubiona00 24 cze 2015, 16:32
Nie, nie leczę się. Czasem tylko wezmę hydroksyzyne, ale to bardzo rzadko.

Możemy sobie podać ręce, moje myśli tez głównie skupiają się na obawie przed chorobami, przerabialam sm, hiv, szumy uszne, porfirie, akromegalie, hasimoto, także tez cała masa i to dziwacznych chorób.

Podobno 99% wlasnych lęków nigdy się nie wydarzy, wiec trzeba być dobrej myśli :)

Sortuj wg