Pole

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Pole

przez Aranjani 08 cze 2015, 22:33
SrebrnaSowa napisał(a):
konwalia23 napisał(a):Jesteście lekarzami, by to stwierdzić? Wielu ludzi mających dary jest uznawana za chorych. To jest ludzka zazdrość o pewne umiejętności, swoją drogą, dobrze, że wszyscy ich nie mają, bo takie umiejętności u osób niepowołanych zostałyby wykorzystane do niecnych celów. Nie dopatrujcie się czegoś złego w nieszkodliwym. Kwestię zgodności z religią w tej chwili pomijam. Wiele osób praktykuje teraz jakieś dwupunkty czy inne bioterapie, nie jest to zgodne z religią, ale nie można powiedzieć, że to objaw choroby. Świat jest pełen tajemnic, a my jesteśmy tylko drobnymi cząsteczkami w wielkim Wszechświecie. Nie możemy wszystkiego, czego nie rozumiemy, traktować jako choroby. To przypomina średniowiecze.

Wiesz co .... popatrz sobie - nawet na YT są filmiki i świadectwa księży ,którzy byli świadkami albo sami przeprowadzali egzorcyzmy.
Bardzo przerażająco wielka ilość opętanych zaczynała twierdzić że widzi aury że są wróżkami albo czują jakieś wibracje.
Albo choroba.

Jestem zazdrosna ?
O matko.
Dziękuję za taki DAR.
Wolę po nocach pisać wiersze .

mnie dziwi tylko fakt, że opetani są tylko katolicy... i tylko na nich przeprowadzane sa egzorcyzmy
Aranjani

Pole

przez Aranjani 08 cze 2015, 22:34
pinda napisał(a):Nie widzę :( ale jakbym miała strzelać, postawiłabym piątaka na czerwoną!

a moze powinnas zainwestowac w okulary??? :mrgreen:
Aranjani

Pole

przez pinda 08 cze 2015, 22:36
Szczerze mówiąc, to powinnam. Ale nienawidzę wizyt u okulisty i zakrapiania atropiny.
burning down the house!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pole

przez SrebrnaSowa 08 cze 2015, 22:37
Aranjani napisał(a):
SrebrnaSowa napisał(a):
konwalia23 napisał(a):Jesteście lekarzami, by to stwierdzić? Wielu ludzi mających dary jest uznawana za chorych. To jest ludzka zazdrość o pewne umiejętności, swoją drogą, dobrze, że wszyscy ich nie mają, bo takie umiejętności u osób niepowołanych zostałyby wykorzystane do niecnych celów. Nie dopatrujcie się czegoś złego w nieszkodliwym. Kwestię zgodności z religią w tej chwili pomijam. Wiele osób praktykuje teraz jakieś dwupunkty czy inne bioterapie, nie jest to zgodne z religią, ale nie można powiedzieć, że to objaw choroby. Świat jest pełen tajemnic, a my jesteśmy tylko drobnymi cząsteczkami w wielkim Wszechświecie. Nie możemy wszystkiego, czego nie rozumiemy, traktować jako choroby. To przypomina średniowiecze.

Wiesz co .... popatrz sobie - nawet na YT są filmiki i świadectwa księży ,którzy byli świadkami albo sami przeprowadzali egzorcyzmy.
Bardzo przerażająco wielka ilość opętanych zaczynała twierdzić że widzi aury że są wróżkami albo czują jakieś wibracje.
Albo choroba.

Jestem zazdrosna ?
O matko.
Dziękuję za taki DAR.
Wolę po nocach pisać wiersze .

mnie dziwi tylko fakt, że opetani są tylko katolicy... i tylko na nich przeprowadzane sa egzorcyzmy

Zwykło się mówić że szatan ludzi którzy do niego idą zostawia w spokoju.
Nie kusił faryzeuszy tylko Jezusa.
To chyba temat na bardzo długą rozmowę .... a nie jestem do tego odpowiednią osobą bo aż tak bardzo się nie zagłębiam

Pole

przez Aranjani 08 cze 2015, 22:38
SrebrnaSowa napisał(a):

To chyba temat na bardzo długą rozmowę .... a nie jestem do tego odpowiednią osobą bo aż tak bardzo się nie zagłębiam

ale w szatana trzeba wierzyc ;)
Aranjani

Pole

przez Aranjani 08 cze 2015, 22:38
pinda, to jakos przezyjesz to "niewidzenie" aury ;) ;)
Aranjani

Pole

przez SrebrnaSowa 08 cze 2015, 22:42
Aranjani napisał(a):
SrebrnaSowa napisał(a):

Jeśli wierzy się w z dobro to i w zło trzeba wierzyć .
Nie ważne jakim imieniem je nazwiemy ....

hehehe :))

( p.s Szkoda że stąd odchodzisz,....)

Pole

przez Introwertyczka 08 cze 2015, 22:42

To prawda, że świat pełen jest tajemnic i wielu rzeczy nie jesteśmy w stanie zrozumieć. Wierzę, że istnieje jakaś sfera duchowa - elementy we wszechświecie, których nie da się racjonalnie wytłumaczyć. Wierzę też, że istnieją ludzie, którzy widzą lub potrafią więcej niż reszta. Jednak człowiek pokorny nie przyjąłby ot tak sobie do wiadomości faktu, że Bóg obdarzył go aż takim zaszczytem. Po chwili zastanowienia doszedłby do wniosku, że jest po prostu chory i tyle. Nie doszukujmy się na siłę ezoteryki tam, gdzie jej nie ma.
Introwertyczka

Pole

przez Aranjani 08 cze 2015, 22:46
SrebrnaSowa napisał(a):
Aranjani napisał(a):
SrebrnaSowa napisał(a):

Jeśli wierzy się w z dobro to i w zło trzeba wierzyć .
Nie ważne jakim imieniem je nazwiemy ....

hehehe :))

( p.s Szkoda że stąd odchodzisz,....)

Ja nie wierze w dobro i zło... w to nie da sie wierzyć. Jest dobro i zło. Wierzy sie w cos co nie jest namacalne...

(czasami trzeba podjąć pewne decyzje)
Aranjani

Pole

przez Lord Kapucyn 08 cze 2015, 22:48
Wiedziałem, że na brać z nerwicy zawsze można liczyć. 1/3 wysyłam na zamknięty, 1/3 zgłaszam do prokuratury, a 1/3 stawiam kolejkę za cięte riposty. Zamykam.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Sortuj wg