"obsesja" na punkcie kobiet

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez Zoltan 11 kwi 2015, 20:32
Witam towarzysze!
Mam 23 lata, nie jestem żadnym "alvaro" ani też prawiczkiem. Mam obsesje na punkcie kobiet, i to niedobrą. "Kręciłem" swego czasu z pewną mężatką, wysyłała mi swoje nagie zdjęcia, ja jej też. Wkońcu się spotkaliśmy i wiadomo co sie stalo... dopiero wtedy zrozumiałem że ma męża i "wali go w rogi" , od tej pory na większość kobiet patrze z pogardą, ciągle powtarzam sobie że to dz&&ki, przedmioty, zwierzęta które wykorzystują każdego aby zapewnić sobie luksuwowe życie, ktore siedza cale zycie na tylku, nic nie robia, czekaja na wyplate meza ktory zapier... na nie jak wol, aby wydac je na ciuszki sruszki, kosmetyki, buciki, bielizne i sie wymadrzac, ktore same bez faceta nic by nie osiagnely oprocz krecenia tylkiem na czyims bolcu, znam wartosciowe kobiety ktore potrafia same o siebie zadbac, ale popadlem w jakas paranoje. Bylem w 4 zwiazkach, ale do momentu kiedy ja "puknalem", przestalem wierzyc w kobiety i ich lojalnosc.

przez Arasha 11 kwi 2015, 20:42
Zoltan napisał(a):"Kręciłem" swego czasu z pewną mężatką, wysyłała mi swoje nagie zdjęcia, ja jej też. Wkońcu się spotkaliśmy i wiadomo co sie stalo...

Bylem w 4 zwiazkach, ale do momentu kiedy ja "puknalem", przestalem wierzyc w kobiety i ich lojalnosc.

Aha ... to masz odp. na to, dlaczego. Jeżeli ktoś opiera swoje relacje z drugą osobą wyłącznie nie seksie, albo w ogóle zaczyna je od seksu, to się nie może dobrze skończyć.

Zoltan napisał(a):znam wartosciowe kobiety ktore potrafia same o siebie zadbac, ale popadlem w jakas paranoje.

Dobrze, że masz tego świadomość, bo wrzucanie czegokolwiek czy kogokolwiek do jednego wora jest bez sensu.

W sumie jesteś młody i nie podejrzewam, żeby zostało Ci takie przekonanie do końca życia, o ile nie będziesz go w sobie zawzięcie pielęgnował i czy coś z tym zrobisz ( jakaś terapia, zmiana nastawienia, whatever ). Pytanie, na ile Ci ono przeszkadza i cokolwiek chcesz w tym kierunku uczynić, czy jedynie chciałeś się podzielić swoimi spostrzeżeniami z innymi :?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez Argish 11 kwi 2015, 20:46
Zoltan, a to ty gdzie masz głowe? Przecież wiedziałeś, że ma męża to po cholere w to brnąłeś. Widocznie chciałeś puknąć.
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zoltan 11 kwi 2015, 20:56
Dlaczego odezwały się tylko kobiety?

przez Argish 11 kwi 2015, 20:57
Zoltan, a co wprowadzasz zakaz wypowiadania się kobietom?
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

przez Zoltan 11 kwi 2015, 21:05
Argish napisał(a):Zoltan, a co wprowadzasz zakaz wypowiadania się kobietom?

Oczywiście że nie ; ) Zapomniałem dodać mój największy problem... zbyt ogromny dystans do kobiet, póki co wolę je jako zabawki.

przez bonsai 11 kwi 2015, 21:09
Zoltan, one Ciebie też traktują jako zabawkę, więc wszystko jest ok. :great:
bonsai

przez Łapa 11 kwi 2015, 22:41
Zoltan, przejdzie Ci. A przynajmniej mam taką nadzieję. Jeśli kobiety to dziwki, to Ty uprawiając z nimi seks stajesz się dziwkarzem? To musi ryć banie.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

przez Aranjani 11 kwi 2015, 23:03
Zoltan, jak miło Cie widziec ;)
Aranjani

przez Boykaundisputed 13 kwi 2015, 22:23
Oj tam chłopak puknął mężatke to puknął, po luj drążyć?
Przecież pisał, że nie wiedział dopuki jej nie puknął, chciał sobie ulżyć i tak się skończyło jak skończyło. Do autora, będziesz miał tą skazę przez jakiś czas, ale o tym zapomnisz. Miałem tak samo kiedy moja niedoszła i na szczęście niedoszła dziewczyna się puszczała jak wycieraka za hajs z typami, a dowiedziałem się zupełnie przez przypadek.

przez kasian85 17 kwi 2015, 14:25
Ja nie czaje co za problem? Po prostu w zadnej sie nie zakochal i tyle, przyjdzie pora na niego :) A za pukanie mezatki to powinna odpowiadac mezatka i jej sumienie :P
Bitec Warszawa
Przeprowadzki w mieście Sosnowiec.
Skorzystałem ostatnio z usługi firmy Wujek Marek i jestem bardzo zadowolony. Szczerze polecam - http://www.przeprowadzki-slask.pl/przeprowadzki/sosnowiec/

przez NN4V 17 kwi 2015, 21:19
kasian85 napisał(a):... za pukanie mezatki to powinna odpowiadac mezatka i jej sumienie :P
Fakt.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez Metaxa 17 kwi 2015, 21:54
pytanie retoryczne czy jakbym uprawiała sex z żonatym to ja jestem dziwką czy on jest dziwką?

przez ekstraktzaloesu 18 kwi 2015, 00:22
Zoltan, ale zdjąłeś chociaż skarpetki przed seksem?

Nie ma co generalizować, ale prawda jest taka, że większość dzisiejszych kobiet ma pstro w głowach i będzie spała z każdym, kto tylko będzie zdolny zapewnić im odpowiedni status materialny (pomijając przypadek, o którym sam wspomniałeś - kobiet mających puszczanie się po prostu we krwi). Już lepiej chodzić do prostytutek, bo one przynajmniej nie udają, że są księżniczkami.

Życie to nie bajka i licz się z tym, że gdy kiedyś znajdziesz "miłość swojego życia", a po jakimś czasie, mimo dobrego obrotu spraw, ona Cię zostawi, to z dużym prawdopodobieństwem będzie to spowodowane tym, że poznała kogoś, kto zarabia lepiej od Ciebie. I tak to, panie, wygląda.

Sortuj wg