Hocd

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Hocd

przez Kontrast224 16 kwi 2015, 11:26
hocd napisał(a):no tak to prawda... ale przy tym towarzyszy takkie uczucie jakby oni sie naprawde podobali...

A tam głupoty gadasz, ja już nie pamiętam jak to na początku było, ale też chyba miałem takie myśli, ale przeszło, bo się wziąłem za siebie i swoją psychikę. Zresztą skoro wcześniej pisałeś, że miałeś myśli, że możesz być kanibalem lub mordercą, a pewnie to są rzeczy, których byś bardzo nie chciał, to masz odpowiedź na swoje pytanie. I wtedy pewnie też myślałeś, że możesz wziąć nóż i kogoś nim dźgnąć, a tak naprawdę nie mógłbyś tego zrobić, bo byś miał wewnętrzną blokadę, tak samo jest teraz, że myślisz, że podobają Ci się faceci. I pamiętaj głowa do góry, jezeli cały czas będziesz ponury, bez życia itp. to ciężko Ci będzie z tego wyjść!

Hocd

przez MaciejMarkowski 16 kwi 2015, 16:46
Ja oglądałem kiedyś film pt. "Gra tajemnic", w którym główny bohater był homoseksualistą, akurat był to czas gdy film wszedł do kin i na mieście wisiało sporo plakatów promujących ten film. Myślałem, że dostane kurwy, za każdym razem jak na chwile udało mi się o tym zapomnieć zauważyłem plakat i na nowo. Też mi się wkręcał film, że każdy, ale to każdy facet mi się podoba, nawet nie potrafiłem sensownie stwierdzić co takiego ma w sobie facet seksownego, ale nerwica mi cały czas o tym mówiła. Nigdy żaden facet mnie nie pociągał seksualnie, ale nerwica swoje.

Dobre było to, że oglądałem kilka miesięcy wcześniej, dokładniej w wakacje serial Spartakus, w całym serialu było kilka scen z homo i brzydziłem się tym i zastanawiałem jak trzeba mieć najebane w głowie by robić takie rzeczy. Na tym się skończyło, a za czasów HOCD nawet na filmie animowanym doszukiwałem się homosi, oglądając NBA, nerwica mówiła mi patrz jacy goście i już tysiące myśli, nigdy wcześniej tego nie miałem.

Weź też pod uwagę, że normalny typ bez nerwicy ma określone upodobania i nie podoba się mu każda dziewczyna, więc jak byś był innej orientacji to też nie podobałby Ci się każdy facet. Wiem to z autopsji, nie każda kobieta czy koleżanka z klasy mi się podobała. Ile razy mówiłem kumplowi na lekcji, ale ta polonista jest zajebista, a ten do mnie co ja /cenzura/ przecież Ona jest brzydka, natomiast gdy kumpel fascynował się urodą koleżanki obok ja uważałem to samo co On na temat polonistki.

Zacznij coś robić, poświęć się jakieś pasji, od czasu do czasu staraj się zrobić coś co jest utożsamiane z męskością, nie mówię tutaj o piciu etc. tylko zapisz się może na boks, albo kup sobie worek i napierdalaj w niego, idź na siłkę itp.

Trochę to wszystko pogmatwane, ale pisałem to w dużym przeciągu czasu nawet, nie obawiaj się wszystko przejdzie. Homo wie, że jest Homo, a gdy Ty jesteś Hetero i co dwa dni masz myśli, że jesteś Homo to uwierz! NIE JESTEŚ NIM! :)

Pozdrawiam trzymaj się mordo! :d

https://www.youtube.com/watch?v=zXh-EHpB23A

Hocd

przez hocd 16 kwi 2015, 21:49
Dzisiaj była u mnie dziewczyna.. Na samym początku byłem bardzo szczęsliwy i nawet miałem taki stan jaki sprzed tygodnia. Pomyślałem sobie, że co ja wgl sobie myślałem ii że chyba bym skoczył jakbym zerwał z dziewczyna przez chorobe, pomyślałem też żeby z tym walczyć i żeby się nie dać boo cokolwiek to jest minie. Trwało to kilka minut, potem myśli przyszły..Byłem pewien, że nie dostane erekcji, ale była parokrotna ^^.. Byłem bardzo podniecony, ale pod koniec (jakoś po 30 min) myślałem o tym.... Potem byłem bardzo przestraszony ii chciałem zostać sam bo włączyło mi się sprawdzanie wszyskiego. Tego też się bardzo przestraszyłem boo nigdy nie chciałem żeby dziewczyna pojechała a wręcz przeeciwnie.. Ale kiedy poszedłem ją odprowadzić na przystanek zacząłem gadać itd i trochę o tym zapomniałem, poczułem, że ją kocham itd. Wracając miałem myśli, że tylko się ukrywam przed samym sobą iii że jak już będę żonaty, miał dzieci tooo nagle coś sobie ubzduram...
no i tez pare d ni temu pomyslalem czy ja naprawde chce usłyszec ze nie jestem pedał**...Tez mnie przeraziło... noo i musze czesto uderzyć dłonią w cokolwiek, wydaje mi sie ze to po to zeby sie wyładować.. i zaobserwowałem, żee teraz 1000 razy dziennie myję ręce boo sobie wmwiam, że np drapłem się w okolicach intymnych... :v

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Hocd

przez Boykaundisputed 17 kwi 2015, 22:06
Trzeba było powiedzieć jej o nerwicy i ze chcesz sprawdzić czy jesteś czy nie i byś SB za free po używał XD

Sortuj wg