Boje się że zrobie coś zlego/głupiego...

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez SzatanskaArcypelina 22 sty 2015, 20:12
Ostatnio dopada mnie lęk że zrobię sobie albo komuś coś złego mimo że wcale tego nie chce. Np. że się zabije ale ja nie chce śmierci tylko że nie kontroluje swoich emocji. Pocięłam się... Może nie dotkliwie, blizn na pewno nie będzie, lecz sprawia mi to przyjemność i ulgę, niestety przychodzą chwile gdy zadaje sobie pytanie "co ja do cholery robie?!" Nie panuje nad tym i ciągnie mnie do tego. Dlatego ogarnia mnie strach że pod wpływem emocji zrobie coś wbrew sobie. Co to może być? Mam nerwice lękową, fb, i zaburzenia odżywiania tylko że to nie podchodzi pod żadne z tych zaburzeń. Czy możliwe jest że zostałam źle zdiagnozowana i mam coś innego?

przez ekspert_abcZdrowie 23 sty 2015, 21:57
SzatanskaArcypelina, a czy w świetle tylu zdiagnozowanych u Ciebie problemów leczysz się jakoś, korzystasz z psychoterapii? Powinnaś być pod stałą opieką lekarza psychiatry i psychoterapeuty. Pozdrawiam!
Psycholog

przez SzatanskaArcypelina 23 sty 2015, 22:24
ekspert_abcZdrowie, Jeszcze sie nie lecze ale czekam na terapie u psychiatry i leki.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg