Natręctwa grzecznościowe

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez shadow_no 19 gru 2006, 17:06
Ale bałagan...

gusia napisał(a):Ja myślę że przesadzac można z chamstwem,ale na nadmierną grzecznośc nikt nie będzie patrzał "krzywo".

Kiedy pytam kogoś po raz 10 o to samo, to często ten ktoś się denerwuje. :roll:
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez MałaMi 19 gru 2006, 19:05
ja np. gdy jestem w sklepie, to zawsze mowie dziekuje, gdy odbieram resztę, gdy wychodze mowie do widzenia, choc czesto druga strona nie odpowie.. juz czasem mnie ta grzecznosc wkurza..

przez snaefridur 19 gru 2006, 19:33
Jakie to angielskie,jakie to urocze na swój sposób.Ten lęk przed gafą i nietaktem :mrgreen: .I jakże wkurzające za razem ;) .
snaefridur

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez maiev 20 gru 2006, 14:32
hyte napisał(a):ja tez tak mam ze wszystko przepraszam , i ciagle przepraszam!

to tak jak ja. mówię coś i zaraz przepraszam, bo moze kogos uraziłam albo palnęłam głupotę, pisze... i to samo. wkurzające.

shadow_no napisał(a):Kiedy pytam kogoś po raz 10 o to samo, to często ten ktoś się denerwuje.

Mnie by diabli wzieli chyba.
Ale z drugiej strony ludzie lepiej patrzą na kogoś z takim czymś niz na jakiegoś gbura co ani be ani me.
Mój braciszek tak miał kiedyś (niestety mu minęło) I ludzie to uwielbiali, ze taki grzeczny, miły itd.
Takie "natręctwo" jest dobrze postrzegane - tak myślę. niby ktoś się wkurza że go pytasz 10 raz, ale gdzieś tam we łbie mu zostaje że myślisz o kimś a nie tylko o sobie, że można na Ciebie liczyć. Zresztą pewnie ludzi którzy Cię znają są przyzwyczajeni i ich to nie denerwuje. Pozdrawiam
"I need a new version of me..."

przez hackthebrain 27 gru 2006, 12:40
Tak jak napisalem wczesniej
Jest to bardziej zaleta niz wada :) Szczegolnie jak cie beda postrzegac starzy ludzie.
Z kolei dla twoich znajomych ktorzy cie znaja dobrze moze byc troche irytujace ale napewno sie juz przyzwyczaili z kolei dla nowych ludzikow bedziesz postrzegany jako osoba pozytywnie nastowiona z checia do dzielenia sie :)

A tak jak juz pisalem wczesniej z punktu widzenia starszych jestes "dobrym kandydatem dla corki / syna na męza"

wiec tym akurat bym sie nie przejmował ale pewnie wiesz lepiej jak to jest :) jak jestes po tej stronie lustra

"Murzyn grzeczny byl i robil swoje - czarne dzieci beda twoje" - fraszka pana G.

Sortuj wg