Co by było gdybym przestał/a ją/jego kochać....?

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez Hanusia 03 sty 2007, 16:21
ja już nic nie wiem :cry: nie wiem czy to myśli i choroba czy ja?????????????????ryczeć mi sie chce :(
Niełatwo jest być odważnym, kiedy jest się tylko Bardzo Małym Zwierzątkiem...

przez Ana24 03 sty 2007, 21:13
Hanusia... u mnie bykla to kwestia jednego popoludnia........jrano było super a pop poludniu juz wymiotowalam z nerwow ze ko nie kocham.........i tak trwa to juz 10 miesiecy...a to tylko dlatego ze nie wiedzialm co zrobic! powiem tylko ze bywa ze jest dobrze ale nigdy tak jak przedtem.....wiem ze nie potrafilabym zyc z innym czlowiekiem.....wiem ze to choroba...przeannalizowalam to sobie....i jak sie okazuje to ja to juz chyba mialam nawet jak bylo miedzy mna a moim chlopakiem super....przejawialo sie to w ustawicznych lekach ze on odejdzie itd. powiem Cio ze kiedy mialam nawiekszy kryzys mialam tak jak Ty......kiedy wyswietlal mi sie jego imie na komorce to chcialam sie zabic bo nie wiedzialam co zrobuc...czulam ze jestem wstretna ze go krzywdze.......... ja tez wybieram sie do psychiatry...... sama nie wiem na kogo trafie ale ide bo juz mam dosc takiego zycia....

przez pikpokis 03 sty 2007, 22:06
Aniu ja wlasnie tez mialam ten atak nagle, te mysli pojawily sie jak grom z jasnego nieba, wieczorem, pozniej w domu ryk placz- tak jak u Ciebie :( A jesli wczesniej balam sie ze odejdzie- bo tak w istocie bylo i przejmowalam sie doslownie wszystkim co bylo z nim zwiazane nie sadzialam ze jest to nerwicowe, poprostu taka jestem myslalam..... ehhhhh kurcze dzis bylam taka rozdrazniona i placzliwa, jak to bywa przed okresem :( jutro chyba sobie zwieksze dawke leku bo biore narazie najmiejsza z mozliwej - pol tabletki.... moim jedynym marzeniem jest to zeby wszystko bylo dobrze, nie poddam sie choc jestem slaba i wrazliwa...gdyby nie wy juz dawno chyba bym wykitowala

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ana24 03 sty 2007, 22:21
pikpokos teraz juz wiesz ze to co bylo wczoesniej tez bylo nerwicowe? mnie kiedys przeszla taka mysl kiedy siedzialam na uczelni na zajeciacjh z psychoterapii wlasnie i omawialismy wlasnie nerwice i jej wyznaczniki...przez chwile pomyslalam ze qrcze ja spelniam prawie wszystkie....ale porzucilam ta mysl bo wszystko ukadalo si e super...bylam najszczesliwsza pod sloncem zakochana na granic mozliwosci dziewczyna....teraz kiedy wiaze fakty wiem ze to choroba..... jutro dzwonie do przychodni...

...powiem WAm cos...moj chlopak jest wspanialy :)...............

przez pikpokis 03 sty 2007, 22:26
Teraz juz wiem Aniu, ale tez troszke to moja natura taka... ze jestem zazdrosna itp .... ale wiem ze to juz nerwica sie skradala. Kurde no!!!!! Jestem wsciekla ze to we mnie uderzylo:((( dzis pomodle sie do Boga, kurcze ale on widzi jak cierpie:( aniu a mam pytanie widzisz sie ze swoim chlopakiem na codzien?

przez Ana24 03 sty 2007, 22:41
niestety jest to niemozliwe bo on studiuje w innym miescie ale jak wraca lub ja jade do Niego to wdzimy sie kilka dni codziennie z rzedu? czemu pytasz?

przez pikpokis 03 sty 2007, 22:44
Przepraszam ze pytam ale napisze ci na priv dobrze?

przez Hanusia 04 sty 2007, 13:41
wizyta u psychiatry była ble :? dostałam dodatkowe leki których nie zażyłam bo sie bałam i chyba żałuje bo noc nie przespana, trzepie mną , czuję niepokój , mdli mnie , jestem senna i w ogóle do d....., cały czas sie zastanawiam i analizuje czy chcę czy nie chcę do szału mnie to doprowadza, nadal sie z Łukaszem nie widziałam bo sieboje ze juz nie będę w ogóle chciała, grrrrrrr :x dziś z kolei psychoterapia (idę tam 2-gi raz), modlę się aby ta kobieta mi coś mądrego powiedziała, tragiczny ten dzień dzisiaj...

przez Ana24 04 sty 2007, 16:14
Nie wiem co Ci powiedziec....moze tylko to ze tez przez to przechodzilam tylko na sucho ( bez leków) ale przez to ze nic nie bralam myslalam o odejsciu....ale nie od chlopaka ale z tego swiata....co Ci przepisał? co powiedzial? potwierdzil zaprzeczył?

[ Dodano: Czw Sty 04, 2007 3:14 pm ]
Kochani...uciekam stad... chyba juz nie musze tu byc!przepraszam ale tak bedzie dla mnie lepiej...kiedy mnie tu nie ma czuje sie lepiej. a to jest dla mnie najwazniejsze!
Pikpokis....jakby co odezwe sie, dziekuje ale naprawede musze stad odejsc bo mi sie juz tym "ulewa"
MUSZE!
Hanusia mam meila...nie obiecuje ale napisze jakby co!
Zyczcie mi szczescia :)
Ja WAM tego zycze:)

przez Hanusia 04 sty 2007, 18:44
Ana życzę szczęścia duuuuuuuuuuużo!!! I idź do lekarza moze akurat będzie lepiej i chociaż raz trafisz na normalnego a nie konowała.Mam wielka nadzieję!!!
Pikpokis mam nadzieję że pogadasz czasami ze mną. Zostałyśmy same.Mam nadzieję że my kiedyś też odejdziemy bo będziemy zdrowe.......:*

przez Ana24 04 sty 2007, 19:38
ja tu zostaje....moze nie slowem ale w myslach...ze uda sie kazdej z nas bez wyjatków :)

przez pikpokis 04 sty 2007, 22:29
aniu odpocznij sobie od tego forum jesli to ci dobrze zrobi! bede o nas myslala zeby bylo tak jak dawniej!!!!:***** jak bedzie ci zle pisz!!!!!! Hanusiu ja tu jestem i dobrze ze poszlas do psychiatry! nie chce ci radzic ale mowilam ani o seroxacie ja go biore i jest o niebo lepiej!!!!!!! po 3 tygodniach zaczely natretne mysli mijac!!!!!!!! Ale dzis byl koszmar!!!!!!! jestem przed okresem i jestem tak wsciekla!!!!!! na byle co!!!!! zawsze odbija sie ten stan na moim chlopaku :(((((( Hanusiu jesli zdecydujesz sie na seroxat to nie obawiaj sie skutkow ubocznych ja w wakacje sie do niego przymierzalam ( mialam hipochondrie) i wzielam tylko 10 tabletek bo non stop mnie mdlilo i nie wytrzymalam , potem baardzo zalowalam bo obajwy uboczne szybko ustepuja!!!!! jesli masz do mnie jakiekolwiek pytanie to pisz!!!!!!!! wszystko opisalam jak jest ale jakby co to pytaj!!!!! Trzymajmy sie! gdyby nie wy to bym myslala ze jestem jedyny z takimi odczuciami!!!!! ale mowie seroxat to genialny lek!!!!!!! :*******

przez Hanusia 05 sty 2007, 16:22
pikpokis ja biorę seronil dzisiaj była 9 tabletka. dostałam jeszcze w środę cloranxen bo sie totalnie rozkleiłam u pani doktor.oj jak bardzo bym chciała żeby to juz minęlo. boje siespotkać z Łukaszem, żeby mni nie naszły myśli, te złe myśli.może z nimi dałabym radę ale mnie dodatkowo pali w klatce piersiowej jak o tym myślę i bardzo źle sie wtedy czuję.nawet nie wiem jakie są moje uczucia ...pustka....z jednej strony wiem że jak sie z nim nie spotkam to nie będę wiedzieć co do niego czuję....nie wiem co zrobić ....nie chcę go ranić....tak bardzo nie chce ...jednego jestem pewna że BARDZO CHCĘ ZEBY WRÓCIŁ STAN Z PRZED WIGILII, chciałabym umieć cofnąć czas...na zawsze.....

[ Dodano: Pią Sty 05, 2007 3:22 pm ]
..........nie wiem co mam zrobić!!!!!!pomóżcie....pali mnie ciągle i ciągle...nie potrafię podjąc decyzji!!!!!!!!!!

przez Ana24 05 sty 2007, 19:07
tak to juz jest ze sie wtedy czuje taka beznadziejna pustke i jedyne czego jest sie pewnym to wlasnie potrzeba by cofnac czas......
hanusia nie rob nic wbrew sobie! to raz a dwa -troche ksiazkowo polece....newica polaga na metodzie błednego koła wyglada tak...załozmy faceta boli noga, a on umyslal sobie ze ma raka...im bardziej bedzie myslala o bólu tym bardziej bedzie pewnien ze to rak....im bardziej bedzie pewien ze to rak tym bardziej ta noga bedzie go bolec!......analogicznie im wiecej myslisz o tym ze cie piecze tym bardziej bedzie Cie rzeczywiscie pieklo....musisz przerwac bledne kolo bo inaczej moze byc kiepsko....bedzie Cie naprawde mocniej piec....wiem qwiem wiem łatwo sie wymadrzac! wcale nie- tymbardziej ze sama w tym Gównie siedze i wybrac nie umiem od 10 miesiecy. ale trzeba i to ostro!
tez sie staram trzeba! uciekam do nauki i pracy mgr. trzymajcie sie!!!!

Sortuj wg