Co by było gdybym przestał/a ją/jego kochać....?

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez mia666 15 lut 2011, 17:55
A mogłabyś mi powiedzieć jakie masz przeważnie myśli...

przez depresyjny86 15 lut 2011, 17:56
To lepiej już nic tu nie pisz.

Nie będziesz mi pisać co mam robić,co nie.
Aussie - to z tą gitarą bardziej tyczy się Ciebie.W domu też nie można Ci niczego powiedzieć bo tak reagujesz?Nie oceniaj ludzi swoją miarą,bo robisz to zbyt łatwo.
:)

przez mia666 15 lut 2011, 17:58
Proszę więc cofnąc się kilka postów w tył i zobaczyć jego częste wypowiedzi tutaj. Wszystkie były bardzo dobrze przemyślane.. A jeśli faktycznie nie miał nic złego na myśli,dobrze zamknijmy juz ten temat.. Ja i aussie nie rozmawiamy już o tym tylko zupełnie o czymś innym,a tu nagle obrona..szkoda ,ze w złym kierunku

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dogomaniaczka 15 lut 2011, 17:59
strach się tu odezwać :shock:
dogomaniaczka

przez aussie 15 lut 2011, 17:59
Zobaczyłam przeprosiny dopiero po napisaniu tego posta. Ale okej, już nic nie mówię. Nie wiem kim on jest,nie znam go,ale to już nie był pierwszy raz,kiedy coś takiego napisał, a takie teksty naprawdę nie pomagają tylko wywołują reakcję pt. 'o,matko, a może właśnie tak jest?', bo pisze dokładnie to, czego się boimy. Ja też nieraz mam zły dzień,wątpię we wszystko i czytając niektóych mam ochotę napisać, że wszyscy się oszukują, nie kochają i zwalają na nerwicę. Ale wtedy myślę sobie,jak ci ludzie na to zareagują i udaje mi się pohamować-nie piszę nic. Nie zamierzałam tutaj nikogo obrażać, po prostu fajnie by było jakby czasem ludzie się zastanowili 3 razy zanim coś napiszą. Mi już przeszło ;) Też przepraszam.

Y... właśnie doczytałam najnowsze i odechciało mi się przepraszać. Ale nie skasuję tego. Co robię w domu to moja sprawa,natomiast staram się ludziom zawsze pomóc a nie ich pogrążyć,jak robisz to Ty.

przez depresyjny86 15 lut 2011, 18:02
Z mojej strony koniec tematu.
:)

przez aussie 15 lut 2011, 18:06
Jakie mam przeważnie myśli? Właśnie czy się nie oszukuję, czy nie zwalam wszystkiego na chorobę (to co pisałam wyżej przy okazji innej dyskusji), czy go kocham, co to w ogóle miłość, teraz to już patrzę na ludzi i nie rozumiem jak mogą kochać, jak ich można kochać,wydają się jakby przybyszami z innej planety, nie rozumiem dlaczego zakochujemy się akurat w tej a nie innej osobie. Czasem sobie wymyślę, że na pewno jestem pisana komuś tam, tak jak pisałam, wkręciłam sobie że na pewno muszę być z kumplem mojego chłopaka,tórego na oczy nie widziałam. Z wieloma facetami tak miałam,nawet jak mi się nie podobali,ale np. powiedzieli fajny żart i ja sobie wkręciłam, że mi się to podoba i się zdenerwowałam. Albo, że nienawidzę gościa,denerwuje mnie i dlatego jest mi pisany, bo od nienawiści do miłości. I wtedy przyglądam się i zastanawiam czy mogłabym z nim być itp. Raz sobie wkręciłam, że jestem lesbijką,ale na szczęście przeszło i już mnie to śmieszy wręcz. I to wszystko się kręci wokół 'czy na pewno kocham i co to jest miłość'. Kilka razy jak już doprowadziłam się do ostateczności,też myślalam o rozstaniu bez emocji i już zrywałam, ale jak już mój chłopak odchodził zrezygnowany,biegłam za nim z rykiem,prosząc żeby został. Czasami zachowuję się jak opętana,sama to czuję a mój facet mówi że nawet tak to z boku wygląda, ma wrazenie, że są dwie agi wtedy-ja i jakaś inna,której on nie zna. Co jeszcze... nie wiem teraz,jak coś to pytaj :)

-- 15 lut 2011, 17:07 --

Z mojej również koniec. Przepraszam, że się uniosłam. Jeżeli nie miałeś nic złego na myśli, w porządku. Przestańmy już się atakować nawzajem, bo bez sensu. Przepraszam i zakończmy temat.

przez mia666 15 lut 2011, 18:27
Przepraszam,skopiowało mi się i sama nie wiem jak to się dodało.

A jak często widzisz się z swoim ?
Ostatnio edytowano 15 lut 2011, 18:36 przez mia666, łącznie edytowano 1 raz

przez aussie 15 lut 2011, 18:29
mia666, nie rozumiem,przecież napisałam powyżej...

przez mia666 15 lut 2011, 18:44
mia666 napisał(a):Przepraszam,skopiowało mi się i sama nie wiem jak to się dodało.

A jak często widzisz się z swoim ?

przez aussie 15 lut 2011, 18:48
Spoko ;) Widzę się codziennie,mieszkamy blisko siebie. Bardzo mi zresztą pomaga :) Mam nadzieję, że coś pomogłam i choc ciut lepiej się czujesz :)

przez mia666 15 lut 2011, 18:50
Pomagasz strasznie..

Nie przeraża Cię to,ze widzicie się codziennie i znudzicie się sobie...tzn,ze za często..
Właśnie ja się z tym borykam...

przez aussie 15 lut 2011, 18:56
Czy ja wiem...jak jestem w koszmarnym stanie,boję się. Czasem mam myśli, że jesteśmy jak stare małzeństwo,bez porywów namiętności. Ale jednak wiem, że to przez stan w ktorym się znajduję. Wiadomo że człowiek,który ma depresję, nie ma ochoty na nic, a jeśli ma natrętne myśli dotyczące miłości,jak można od siebie wymagać chęci do całowania chociażby. Logiczne,nie? A co do znudzenia,jak mówiłam-czasem się boję. Ale jednak wierzę, że prawdziwa miłość się sobą nie nudzi tylko przyjmuje życie i cieszy się nim wspólnie. Wierzę, że prawdziwa miłość to osoba,która jest Twoim najlepszym przyjacielem i sprawia przyjemność samo przebywanie obok :) Ale strach zawsze jest,niestety.

przez mia666 16 lut 2011, 22:45
Ja czuję..ze trace kontakt z moim. Jutro będę się umawiać do psychologa..chcę zacząc terapie.
Tak..też czuję się jak w starym małżeństwie..cały czas.
Rzadko teraz mam..a właściwie nie mam dobrych chwil.Są tylko złe.
I...nie wiem co napisać.
Jak zwykle mam dużo myśli..a jak się loguje to mam pustkę.

Sortuj wg