Komisja na stopień niepełnosprawności nerwica natręctw.

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez ryska 08 mar 2016, 15:43
take, dzięki za słowa wsparcia. Generalnie to kilka najbliższych osób widzi, w jakiej jestem sytuacji a te dalsze osoby mają mnie za lenia, nieroba, uważają, że jestem wygodnicka, próbuję się wykręcić, histeryzuję. Nic nie rozumieją. A to przecież nie w interesie ZUSu, żeby przyznawać mi rentę. Ichnia pani doktor psychiatra stwierdziła, że "lęki łatwo się leczą, proszę sobie wykupić taki lek (napisała mi na kartce) i do roboty". A co najlepsze ja miałam wtedy jeszcze duży problem z wagą, miałam podobno BMI, które jest równe takiemu, co mają niedożywione dzieci w Afryce, bałam się wychodzić sama z domu nie tylko przez zwykłe lęki, ale też, bo bałam się, że zasłabnę albo wejdę pod samochód z braku koncentracji. Ale szanownej komisji to nie zainteresowało.

elo, tak, oczywiście, że się odwoływałam. Uważniej mnie zbadali i tym bardziej doszli do wniosku, że nadaję się do pracy.

PS. próbowałam pracować od czasu tych wszystkich komisji. Naprawdę próbowałam, miałam szczere chęci, pozytywne nastawienie. Wytrzymałam z ogromnym trudem dwa miesiące, "poświęcałam się", a jak już nie mogłam wytrzymać i zaczęłam walczyć w pracy o swoje prawa, to mnie wywalili. A ja się cieszyłam, bo sama bym tam dłużej nie wytrzymała.
agorafobia, choroba sieroca, DDD, DDRR, mieszane zaburzenia lękowe, nerwica lękowa, nerwica natręctw, osobowość anankastyczna, osobowość unikająca, osobowość zależna, socjofobia, zaburzenia adaptacyjne, zaburzenia depresyjne... cdn. ?

przez elo 08 mar 2016, 16:00
w sumie to skrzywdzili cie tym lekkim stopniem niepelnosprawnosci
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez take 08 mar 2016, 23:57
ryska napisał(a):take, dzięki za słowa wsparcia. Generalnie to kilka najbliższych osób widzi, w jakiej jestem sytuacji a te dalsze osoby mają mnie za lenia, nieroba, uważają, że jestem wygodnicka, próbuję się wykręcić, histeryzuję. Nic nie rozumieją. A to przecież nie w interesie ZUSu, żeby przyznawać mi rentę. Ichnia pani doktor psychiatra stwierdziła, że "lęki łatwo się leczą, proszę sobie wykupić taki lek (napisała mi na kartce) i do roboty". A co najlepsze ja miałam wtedy jeszcze duży problem z wagą, miałam podobno BMI, które jest równe takiemu, co mają niedożywione dzieci w Afryce, bałam się wychodzić sama z domu nie tylko przez zwykłe lęki, ale też, bo bałam się, że zasłabnę albo wejdę pod samochód z braku koncentracji. Ale szanownej komisji to nie zainteresowało.

elo, tak, oczywiście, że się odwoływałam. Uważniej mnie zbadali i tym bardziej doszli do wniosku, że nadaję się do pracy.

PS. próbowałam pracować od czasu tych wszystkich komisji. Naprawdę próbowałam, miałam szczere chęci, pozytywne nastawienie. Wytrzymałam z ogromnym trudem dwa miesiące, "poświęcałam się", a jak już nie mogłam wytrzymać i zaczęłam walczyć w pracy o swoje prawa, to mnie wywalili. A ja się cieszyłam, bo sama bym tam dłużej nie wytrzymała.

Widzę, że w tym przypadku i renta by się należała, a nie tylko wyższy stopień niepełnosprawności niż lekki. To wygląda naprawdę źle :(
ryska w podpisie wymieniła aż 10 zaburzeń psychicznych (1. - 10.) i trzy kondycje czy "zjawiska" spoza rozdziału F ICD-10 (11. - 13.):
1. Agorafobia
2. Mieszane zaburzenia lękowe
3. Nerwica lękowa
4. Nerwica natręctw
5. Osobowość anankastyczna
6. Osobowość unikająca
7. Osobowość zależna
8. Socjofobia
9. Zaburzenia adaptacyjne
10. Zaburzenia depresyjne
11. Choroba sieroca
12. DDD (dorosłe dzieci z rodzin dysfunkcyjnych)
13. DDRR (dorosłe dzieci rozwiedzionych rodziców)
Kilka zaburzeń nerwicowych (F4x), trzy zaburzenia osobowości (F60.x) z klastra C. Czy wszystkie te diagnozy razem były podane na jednym dokumencie (np. zaświadczeniu od lekarza wydawanym w celu uzyskania zaświadczenia o stopniu niepełnosprawności)? Czy wszystko to występuje naraz?
F21, F42.2, F84.5

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Powietrzny Kowal 09 mar 2016, 04:30
Ja Wam dam rentę! Do roboty lenie!!!! Obrazek
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Sortuj wg