Ciężka sytuacja czy to nerwica natręctw ?

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez ladywind 01 cze 2014, 00:09
kubax, możesz robic to co robiłes, ale zaczac to leczyć, bo wtedy nie bedzie przyjemnosci z tego co robiłes a miłe kiedys rzeczy zamienia sie w natrectwa. Daj znac jak bedziesz po wizycie u lekarza
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez kubax 01 cze 2014, 17:01
ladywind napisał(a):kubax, możesz robic to co robiłes, ale zaczac to leczyć, bo wtedy nie bedzie przyjemnosci z tego co robiłes a miłe kiedys rzeczy zamienia sie w natrectwa. Daj znac jak bedziesz po wizycie u lekarza

Ok jestem przekonany już na wizytę. Nie dam dłużej rady z tym. Wiem, że to nie jest normalne. Idę do prywatnego psychiatry w Poznaniu. Znalazłem informacje o tej Pani w Internecie mam nadzieję, że będzie ok. Bo jeżeli ja mam takie myśli teraz to co będzie na starość. Mam tylko jeszcze pytanie odnośnie tej metody, którą podaliście ona mi taką metodę zasugeruję czy mam jej o tym powiedzieć. Chodzi mi o tą metodę poznawczą ?

przez ladywind 01 cze 2014, 18:48
kubax, jeśli jest dobrym lekarzem, to powinna Ci polecic terapie behawiorlano-poznawczą. Inne sa mało skuteczne w nerwicy natrectw
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Marian_Paździoch 01 cze 2014, 19:02
kubax, pierwszym rzutem w tym zaburzeniu są leki, ale terapia na dłuższą metę też wiele daję, ale - jak pisze ladywind - tylko behawioralno-poznawcza. Inne gnioty lepiej sobie darować, szkoda Twojego czasu i pieniędzy.
Marian_Paździoch

przez kubax 01 cze 2014, 19:39
Mam tylko nadzieję, że nie zapisze mi tony leków bez żadnej terapii :( Ogólnie zobaczę co będzie po pierwszej wizycie i napisze wam tu na forum, żeby mieć pewność czy to idzie w dobrym kierunku. Te ciągłe uczucie stresu i kołatań jakby serca mnie rozbraja + do tego te myśli z którymi próbuje walczyć, a one wracają i ciągle dają mi wątpliwości a ja to analizuje i tak w kółko obym do wizyty dał radę. Ogólnie może was dziwi mój stos pytań, ale dzięki temu czuję się odrobinę lepiej :(

-- 07 cze 2014, 16:48 --

Witam wszystkich trochę minęło od mojego ostatniego postu. Niestety nie byłem u psychiatry :( I to jest mój problem nie umiem się przełamać, cały czas mi się wydaje, że właśnie powinienem mieć takie myśli. I pytania a co jeśli Bóg specjalnie mi zsyła takie myśli itp. Tak abym się zastanowił nad sobą. Całe to myślenie wywołuje u mnie tylko lęk i uczucie stresu :( Nie wiem co już o tym wszystkim myśleć, przestałem w tym lęku mieć poczucie własnego zdania, chyba jednak spróbuję z tym psychiatrą najwyżej nie wyjdzie.

Sortuj wg