fobia przed zajściem w ciąże

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez wariatka00 21 maja 2014, 19:06
długo bo najpier zaczeło się że nie byłam asertywna miałam problemy z koleżanką w szkole i tak wychodziło powoli powoli zaczeło się od odpukiwania bo wcześniej miałam parę typowych ataków nerwicy ale wracając do tego dyskomfortu i mojej wcześniej wiadomości myślisz że to było do siodełka i wgl ?

przez khaleesi 21 maja 2014, 19:09
wariatka00, ale co do siodełka. Po prostu głowa wytworzyła Ci obraz,że boli Cię pochwa[bo od siodełka]a Ty sobie wkręciłaś, ze od stosunku tak?
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez wariatka00 21 maja 2014, 19:10
szczerze możliwe że tak ale to wie Pani ja z nim byłam i już się bałam a czy to możliwe że jeszcze o tym nie pomyślałam naczy że jak tylko to poczułam to w sumie odrazu skojarzyło mi się że boli mnie od tego właśnie ale czego mnie zaczeła boleć wgl ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez khaleesi 21 maja 2014, 19:13
wariatka00, krótko i na temat dyskomfort ma każdy jak jedzie rowerem i siodełko niewygodne a że Ty masz NN wkręciłas sobie,że ból który odczuwałaś to,ze to stosunek był.Przynajmniej ja to tak widzę.
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

przez wariatka00 21 maja 2014, 19:16
czyli Pani zdaniem do zbliżenia nie doszło
?

przez khaleesi 21 maja 2014, 19:19
wariatka00, nie, bo byś to pamiętała tak samo jak pocałunki pamietałaś.A fakt,ze się dopytujesz to utwierdza mnie w tym.
Mistrz Avatara

przez wariatka00 21 maja 2014, 19:21
dziękuje Pani za cierpliwość bo inaczej rozumie się osoba chora z chorą bo moja mama mówi że rozumie ale widać że nie i jak jej opwoaidałam to myśli że chyba jednak jest coś na rzeczy albo że chcę się tego wyprzeć

przez Vitalia 21 maja 2014, 19:33
nie jesteś w ciąży, a jak już ci tak trudno w to uwierzyć , to może zapytaj chłopaka, czy doszło miedzy wami do stosunku?

-- Śr maja 21, 2014 6:35 pm --

Pewnie nie spytasz, bo będziesz sie bała ,co on o tobie pomyśli? To będzie powód, aby mu powiedzieć o swojej chorobie, bo pewnie jeszcze nie powiedziałaś?

przez khaleesi 21 maja 2014, 19:36
Vitalia, nawet jeśli zapyta chłopaka to natręctwa nie miną.
Mistrz Avatara

przez wariatka00 21 maja 2014, 19:36
nie nie powiedziałam w sumie mama tato wie tylko i rodzeństwo ( ono to wiadomo skłąda w całość wiedzą że leki biore )

przez Marian_Paździoch 21 maja 2014, 19:39
Nerwicy natręctw współczuje, bo wiem czym to pachnie. Ale jeżeli po prostu boisz się uprawiać seks, to chyba nie nadszedł jeszcze Twój czas na erotyczne igraszki. Po kiego chooja ulegać presji partnera/partnerki. Ze strachu przed samotnością? Strach przed samotnością w wieku nastoletnim? Bądźmy poważni.
Ja też mam fobię przed ciążą - jak kiedyś pomyślałem sobie, że panna z którą baraszkowałem w trakcie hipomanii mogła zajść w ciążę, to dostawałem takich napięć mięśni ze strachu, że pół paczki benzo nie pomagało :mrgreen: Kij że byłbym ojcem... Ale panna okazała się być nimfomanką i weź tu zakładaj człowieku rodzinę z 18-letnią nimfomanką :mrgreen:

Tak czy siak za leczenie nerwicy natręctw trzeba zabierać się możliwie szybko, bo potem, wbrew pozorom, może być jeszcze gorzej. Więc leczenie i jeszcze raz leczenie! ;)
Marian_Paździoch

przez khaleesi 21 maja 2014, 19:41
Marian_Paździoch, :mrgreen:
Mistrz Avatara

przez Vitalia 21 maja 2014, 19:42
jeśli jesteś z nim blisko, to może trzeba by było mu powiedzieć, jeśli jest w porządku to pewnie będzie cie wspierał. Jak myślisz, czy jeśli on cie zapewni, że nie doszło do stosunku, to mu uwierzysz, czy tak jak napisała khaleesi nic o nie da?

przez wariatka00 21 maja 2014, 19:42
nie on wie że ja nie jestem gotowa mówiłam mu pytał się mnie wczoraj 2 razy nawet raz powiedziałam że czasami jak każdy bo wiadomo tak samo mówi mi moja pani psychoterapeutka jestem osobą seksulaną chcę czy nie chcę muszę to akcpetować a za drugim razem to sam to wywnikoskował jak robiłam mu malinke. Ja osobiście zamierzam być dziewicą do ślubu to obiecałam mojej babci

-- 21 maja 2014, 18:42 --

nie on wie że ja nie jestem gotowa mówiłam mu pytał się mnie wczoraj 2 razy nawet raz powiedziałam że czasami jak każdy bo wiadomo tak samo mówi mi moja pani psychoterapeutka jestem osobą seksulaną chcę czy nie chcę muszę to akcpetować a za drugim razem to sam to wywnikoskował jak robiłam mu malinke. Ja osobiście zamierzam być dziewicą do ślubu to obiecałam mojej babci

-- 21 maja 2014, 18:43 --

ja się wstydzę komukowiel powiedzieć bo mało kto mnie rozumie nawet mama jak chcę z nią pormzawiać widze wiem że się stara ale ciężko jej to ogarnąć

Sortuj wg