Sny z diabłem w roli głównej

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez alicja_31 11 maja 2014, 18:18
Po prostu maciek, kręcą mnie różne motywy, pewnie dlatego, że na co dzień jestem nudną żoną :lol: Nie widzę w tym niczego nadzwyczajnego - jednych kręcą murzyni, innych łysi, duże/małe cycki, tyłki i penisy... taki diabeł też może być całkiem, że tak powiem, ...ognisty :mrgreen:

przez Po prostu maciek 11 maja 2014, 18:18
Ferdynand k nic z tych rzeczy nie mam.
Mam lekka nerwice kontrolowana przez lekarza która z reszta bardzo mi sie zmniejszyła. Fizycznie jestem zdrowy jak koń. Dlatego własnie gdyz jestem ogolnie zdrowy fizycznie i raczej psychicznie te sny mnie dziwia ze w ogole sie pojawiaja. Jakims tam dewotem tez nie jestem.
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez jolantka 11 maja 2014, 18:19
Przyjmij do wiadomości, że to nie sam szatan Ci się śmieje w twarz, tylko że to zwykłe majaki ;) Może poczytaj na necie o sposobach kontroli tego tego, o ile istnieją jakieś, a jak Cię to tak męczy, to możesz pogadać z neurologiem. Niekoniecznie z egzo
jolantka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Po prostu maciek 11 maja 2014, 18:23
jolantka, gdyby to byly tylko koszmary nie zaczynałbym w ogóle tego watku. Chodzi o to jak mnie w tym snie paralizuje jaki odczuwam wtedy ból fizyczny. W zadnym innym snie tego nie mialem.
Czytałem kiedys swiadectwo kolesia który był opetany bo praktykował new age ale przede wszystkim bajer ze stymulacja i z wychodzeniem z ciała. Koles dy zdał sobie sprawe z tego ze posiadł go jakis zły duch i ze nawiedza go w snach w których bije sie z nim to troche to pokojarzyłem ze swoimi snami. Zeby nie było najpierw zaczeły mi sie pojawiac sny a dopiero potem przeczytałem o tym kolesiu.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez Ferdynand k 11 maja 2014, 18:23
Po prostu maciek, to jest przypadek też miałem to raz topiłem się w łóżku a nie mogłem złapać się niczego
bo byłem sparaliżowany a było to bo wtedy śmierci z utopienia bałem się najbardziej
Naczelny Użyszkodnik

przez Po prostu maciek 11 maja 2014, 18:24
alicja_31, w filmach czesto wystepuje motyw znudzonej zony która poszukuje wrazen. Czesto tez seksualnych. Ciekawe.

przez jolantka 11 maja 2014, 18:26
Ciężko Cię będzie przegadać, skoro jesteś wierzący. Nie pomoże argument, że jest to zjawisko zdiagnozowane medycznie i wielu ludzi na nie cierpi?
jolantka

przez Po prostu maciek 11 maja 2014, 18:27
Ferdynand k duzo miałes takich snów? Jak z tego wyszedłes?

-- 11 maja 2014, 17:28 --

jolantka napisał(a):Ciężko Cię będzie przegadać, skoro jesteś wierzący. Nie pomoże argument, że jest to zjawisko zdiagnozowane medycznie i wielu ludzi na nie cierpi?

Nie wykluczam medycyny. Nie warzne co to jest. Wazne jak sie tego pozbyc, bo uwierzcie mi nie jest to miłe, oj nie....

przez alicja_31 11 maja 2014, 18:29
Po prostu maciek, w tzw. świadomym śnieniu pojawia się taki właśnie paraliż senny, jak nie umiemy tego do końca kontrolować to bywa nieprzyjemnie. Zanim zaczęłam zabawę z lekami często miałam świadome sny, można się tego nauczyć, jednak do panowania nad tym długa droga. Jak nauczyłam się w końcu panować, to każdej nocy fajny seks był... 8) albo coś koło tego
to raz
A motyw senny powracający niechciany też miewam - to jazda windą do góry, to mój lęk z dzieciństwa wyolbrzymiony obłędnie. Nie panuję nad tym, powraca raz na jakiś czas, potem mam o czym myśleć.

przez Ferdynand k 11 maja 2014, 18:30
Po prostu maciek, to ma podłoże w układzie serotoninergicznym niedobór serotoniny
=nerwica =się też mniej serotoniny z której syntezowana jest melatonina która odpowiada za sen i czuwanie
rozwiązaniem jest ssri albo może poczekaj to wahania serotoniny po odstawieniu leku
Naczelny Użyszkodnik

przez Po prostu maciek 11 maja 2014, 18:32
alicja_31 napisał(a):Po prostu maciek, w tzw. świadomym śnieniu pojawia się taki właśnie paraliż senny, jak nie umiemy tego do końca kontrolować to bywa nieprzyjemnie. Zanim zaczęłam zabawę z lekami często miałam świadome sny, można się tego nauczyć, jednak do panowania nad tym długa droga. Jak nauczyłam się w końcu panować, to każdej nocy fajny seks był... 8) albo coś koło tego
to raz
A motyw senny powracający niechciany też miewam - to jazda windą do góry, to mój lęk z dzieciństwa wyolbrzymiony obłędnie. Nie panuję nad tym, powraca raz na jakiś czas, potem mam o czym myśleć.

Ciekawe ciekawe. Jaki to seksik sobie mozna wyobrazac i ciekawe z kim? . O swiadomym snieniu tez kiedys czytałem. Czytałem tez ze te motywy wychodzenia z ciała podczas snu moga prowadzic do opetania.

-- 11 maja 2014, 17:34 --

Ferdynand k napisał(a):Po prostu maciek, to ma podłoże w układzie serotoninergicznym niedobór serotoniny
=nerwica =się też mniej serotoniny z której syntezowana jest melatonina która odpowiada za sen i czuwanie
rozwiązaniem jest ssri albo może poczekaj to wahania serotoniny po odstawieniu leku

Moze którys lek nerwicowy powoduje te wahania? Ale z 2 strony ja juz zadnych leków nerwicowych nie biore. Co najwyzej Miansec od czasu do czasu. Wczoraj Mianscu nie wziałem a ten sen i tak był.

przez Ferdynand k 11 maja 2014, 18:38
Po prostu maciek, raz obudziłem się bo mi adrenalina skoczyła nie myślałem o tym i już nigdy
raz był koszmar że wiedziałem że śpię i nie mogłem się obudzić miałem problemy z lękiem i natręctwami w dzieciństwie
teraz dawno już nie mam
Naczelny Użyszkodnik

przez jolantka 11 maja 2014, 18:38
Motywy 'wychodzenia z ciała', to też wszystko projekcja mózgu. I Ty dalej swoje stary, opętanie-sranie :D Nie ma żadnych szatanów, jesteśmy sami we Wszechświecie, jak łysa dupa.
jolantka

przez Ferdynand k 11 maja 2014, 18:42
e powinieneś wrócić do leków?
bo to ich odstawka -wahania serotoniny
spróbuj z suplementów 5htp lub melatoninę
Naczelny Użyszkodnik

Sortuj wg