Zabijanie zemsta

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Zabijanie zemsta

przez chybanerwica 28 kwi 2014, 10:26
Sam juz nie wiem czy to nerwica kiedys mialem dziewczyne strasznie sliczna i wogule ale mozna powiedziec ze nie chcialem z nia chodzic bo nie chcialem wtedy dziewczyny mialem wtedy z 15 lat od tamtego czasu mysle o niej czesto nienawidzi mnie chyba bo jestem pojebanm psycholem mam 23 lata. Dzisiaj zobaczyłem jej fote i napis ze nigdy taka szczesliwa nie byla czasami zycze jej jak najgorzej a czasami mysle ze ktos ja zgwalcil i za to robie zemste odwet nie mogłem dzisiaj zasnac myslalem ze jakis pajac wali ja jak chce i za to mam ja ochote zabic nie nawidze mojego zjebanego zycia pierdolone zaburzenia nastroju nerwice ciagle bóle glowy i ta bezsilnosc i sam nie wiem czy mam ochote cos jej zrobic czy nie czuje jakby potwor był we mnie i jeden człowiek ktory mnie skrzywdzi we mnie go obudzi wogule to cale zycie 23 lata moge powiedziec ze to była /cenzura/ jebana męka bezsens piekło i wszystko co najgorsze wszystko jakby wychodziło na prosta a dzisiaj takie gowno chce z nia byc ale boje sie ze tego nie naprawie i cale moje gowniane
zaburzenia wroca sam nie wiem co robic
Wychowała nas telewizja każąc wierzyć, że pewnego dnia wszyscy będziemy milionerami, aktorami, gwiazdami rocka. Ale tak się nie stanie.
Medytacja + chilloutowa muza najlepsze lekarstwo polecam doktor chybanerwica:)
zok+ narcyzm

Zabijanie zemsta

przez Haissem 28 kwi 2014, 12:43
O kurfa, masz ostrą wyobraźnie.
Haissem

Zabijanie zemsta

przez Kamiru 02 maja 2014, 23:01
Witaj
Nie tylko Ty masz takie myśli. Ja też mam nieźle popaprane w głowie. I to właśnie zniszczyło mój związek. Wcześniej panowałem nad tym i zapomniałem o tym, ale gdy przyszedł do mnie kryzys i zapukał do głowy, tak wtedy zje*bałem wszystko. Ciągle myślałem i teraz często myślę że każdy może jej coś zrobić, jak ktoś się zartobliwie odezwał, to chciałem go skrócić o głowę, jak ktoś powiedział cześć to chciałem go skopać.. Chciałem ją odizolować od wszystkich i wszystkiego, bo widziałem tylko zło. Teraz wiem że to ja jestem ten zły, i jestem na 1% pogodzony z tym:(.
Pozdrawiam, Trzymaj się

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zabijanie zemsta

przez szrama 03 maja 2014, 00:49
chybanerwica, co mogę powiedzieć. Jestem z tobą, nie martw się, tak wiem, że to głupio brzmi. Też miewam takie napady myśli, z tym, że ja jestem święcie przekonany, że wszyscy są źli, a ja jestem dobry. Nienawidzę ludzi, bo wszyscy których spotkałem byli fałszywi, a część z nich wyrządziła mi krzywdę wykorzystując i pogarszając mój fatalny stan, ale wiem, że krzywda wróci. Teraz pewnie cierpisz bo wiesz, że już taka druga dziewczyna na świecie nie istnieje, a tej jedynej nie ma przy tobie. Potem poznasz kogoś innego i odkryjesz, że to jest ta jedyna ukochana osoba. Spokojnie, nie rób nic głupiego, ja wiem, że ten ból psychiczny może trwać nawet latami, ale będzie dobrze uwierz. Przechodziłem przez to wielokrotnie, w moim przypadku wynikły z tego inne problemu przez moją głupotę, ale spokojnie to straszne uczucie minie, będzie dobrze.

Zabijanie zemsta

przez tahela 03 maja 2014, 01:06
Niektorym trwa do końca zycia,układaja sobie zycie ale to zostaje.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Zabijanie zemsta

przez szrama 03 maja 2014, 01:11
Wiem, a zwłaszcza nocą, gdy jest cisza i wszystkie myśli wracają, a gdy już się uśnie to również, w postaci snu, ale nie chciałem mu tego pisać. Może pozna kogoś na tyle wartościowego, że zniknie to całkowicie.

Zabijanie zemsta

przez Haissem 03 maja 2014, 08:20
GMan napisał(a):pojeby z was hehe :lol:

Raczej każdy jest pojebany na swój sposób.
Haissem

Sortuj wg