Moje zainteresowania, moim problemem...

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Moje zainteresowania, moim problemem...

przez Xerus_Ona 04 gru 2006, 23:17
Teraz napiszę coś głupiego nie jest to bynajmniej nerwica natręctw ale pod depresję równiż się nie zalicza.
Otóż.... nawet nie bardzo nie wiem jak to streścić... interesuję się i owym i generalnie lubię różne "inne rzeczy". Ale gdy ktoś również lub te "inne" rzeczy jestem poirytowana bo to przecież JA je lubię i to JA jestem jedyna w swoim rodzaju. Bardzo chcę aby każdy wiedział, że JA interesuje się tym czy tamtym, co najgorsze rzeczy tych jest kilka. Niemogę spać ponieważ zastanawiam się co jest u mnie na pierwszym mejscu jeśli chodzi o zainteresowania a już paranoja jest jeśli zaczynam się zastanawiać jaka jest moja ulubiona piosenka :oops: Chciałabym mieć jakieś hobby, które byłoby moja pasją cóż jeśli ja mam wiele zainteresowań ? Właściwie nie wiem czemu ja się tym tak przejmuję ale to siedzi w mojej podświadomości, psychice i nie daje mi funkcjonować normalnie xD
"...niesie Cię pozytywna myśl, że nie jest źle, że to wszystko ma jakiś sens..."

przez Alexandra 07 gru 2006, 17:26
myślę, ze to forma nerwicy natręctw
Ola. Jeszcze będzie przepięknie,jeszcze będzie normalnie.

Sortuj wg