Natrętne myśli na temat mojego przełyku

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Natrętne myśli na temat mojego przełyku

przez altman 03 gru 2006, 15:39
hej wszystkim mam pytanie bylam prywatnie u psychiatry zapisal mi lek fevarin a 3 dni temu skonczylam lek pramolan ktory bralam miesiac czasu . Od stycznia zaczynam psychoterapie ale dalej mam dolegliwosc ktora nie daje mi spokoju tzn ciagle uczucie kluski w gardle takie sciskanie w gardle i czasami jakby mi cos stalo w przelyku . Caly czas mam natretne mysli na temat mojego przelyku przelykania i tym podobne .Zawsze rano jak wstaje to pierwsza mysl jaka mi przychodzi do glowy to moj przelyk nie moge pozbyc sie tych natretnych mysli . Mam jeszcze jedna dolegliwosc nad ktora rozmyslam to jest ciagle mi sie odbija tak do gory mi sie podnosi , jak nie raz sie za szybko je to czlowiek sie tak zapycha i moj tak staje jedzenie musi chwile odczekac i przechodzi to ja mam takie cos .Nie wiem co to jest od dzis zaczynam brac fevarin . Wogole to schudlam 3 kg nie mam apetytu jem ale sie zmuszam do jedzenia wieczorami to sie wogole do nikogo nie odzywam i caly czas mam krazace mysli o swoje zdrowie ze cos mi sie stanie ze sie ududsze i takie tam mysli mi chodza po glowie w ciagu dnia tez nie wiele sie odzywam i brak mojego poczucia chumoru prawie caly czas jestem zamyslona i nie mam chumoru poradzcie mi cos prosze o jakas odpowiedz dziekuje

przez Róża 03 gru 2006, 16:28
Heh,tak to jest z tym przełykiem.Jedyne pocieszenie,że inni też to mają.Niestety słabe pocieszenie,ale zawsze...
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez altman 03 gru 2006, 20:26
P.S PROSZE O JAKIS KONTAKT NA GG CHETNIE POGADAM Z KIMS NA TEMAT DOLEGLIWOSCI GG 6039135

[ Dodano: Nie Gru 03, 2006 8:27 pm ]
P.S CHETNIE Z KIMS POGADAM NA GG 6039135

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Alexandra 07 gru 2006, 17:25
hej, a ja mam natręctwa-jak zobacze objaw choroby jakis to nie jestem nic w stanie robic tylko myślec o raku :(
Ola. Jeszcze będzie przepięknie,jeszcze będzie normalnie.

przez wariott 07 gru 2006, 17:37
hej, a ja mam natręctwa-jak zobacze objaw choroby jakis to nie jestem nic w stanie robic tylko myślec o raku Sad

Skąd my to znamy... :roll:

przez Alexandra 07 gru 2006, 17:45
Wariott, ja już nie mogę..... i najgorsze jest to, ze nie wymyslam sobie tych objawów... teraz zauważyłam jasnobrązowe plamy na paznokciu,zmieniona płytka, paznokiec mi dziwnie rossnie i naczytalam sie w necie ze to moz byc czerniak i cała sie trzęsę i nie mogę o niczym innym myślec. kilka dni temu co innego mnie bolało i znów te myśli.. mam wizję,że umrę , ze mi amputują palce itd. tak to sie świetnie czuje, ale ten rak mnie przesladuje i nie wiem czy jutro leciec do lekarza czy nie :(
Ola. Jeszcze będzie przepięknie,jeszcze będzie normalnie.

przez DarkAngel 07 gru 2006, 20:43
O kurcze....to nie czerniak.....Może gdzieś odbiłaś sobie paznokcia... Czerniak wywodzący się z plam soczewicowatych (bo taki opisujesz) nie rosnie z dnia na dzień...jego rozwój jest dosc długi i trwa nawet 3 lata...
Wg mnie musiałas gdzieś sie uderzyć, lub prztrzasnąć palca.....Ot cały problem...
Pozdrawiam!!!! ;)
Obrazek
ExModerator

przez mamtegodosc 22 gru 2006, 19:01
hmm... zawsze gdy szukam podobnych historii do swojej napotykam sie na Twoje tematy ... hmm.. mam podobnie tak jak Ty.. leczenie u mnie sie skończyło ale problem gardła nie daje też mi spokoju :/ zawsze jakcos jem idzie to do żołądka po jakims czasie..czasami ciezko przełykac.. dziwne.. bo takie uczucie towarzyszy mi od jakiegos czasu :/ tez mam takie mysli .. tyle że niewiem czemu juz nie biore zadnych leków.. wiem tyle że strasznie boli mnie głowa :(:(

Sortuj wg