Ewidentny koniec ?

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Ewidentny koniec ?

przez Inga_beta 03 lut 2014, 15:09
Ja nie usunęłam, urodziłam. Dla dziecka wyszłam za mąż za zwyrodnialca. A potem za to że ja nie zabiłam swojego dziecka, moja rodzina ojciec dziecka, sąsiedzi omal mnie nie zabili swoimi atakami za to że zaszłam w ciążę.
Przeżyłam cudem.
Życie za życie. Czyje życie jest ważniejsze?
Mam się cieszyć że nie zabiłam po tym co przeszłam?
Gdzie jest pomoc dla tych które nie zabijają?

Ewidentny koniec ?

przez Kokojoko 03 lut 2014, 15:20
Inga_beta, wspolczuje Ci. powinnas isc na jakas terapie. Nie masz u siebie na NFZ?

P.S. Nie kazdy ma tak ciazka sytuacje jak Ty, niektorzy usuwaja dziecko tylko dla tego, bo "wpadli" robiac to z przypadkowa osoba, albo po prostu nie chca dziecka a nie potrafia (?) sie zabezpieczac.
Kokojoko

Ewidentny koniec ?

przez EmInQu 03 lut 2014, 15:23
Inga_beta napisał(a): Dla dziecka wyszłam za mąż za zwyrodnialca.
Ktoś Ci przystawił pistolet do skroni i na siłę wcisnął obrączkę na palec? Dziecko Cię prosiło o życie ze zwyrodnialcem? Do ciąży doszło w wyniku gwałtu, czy dzięki korzystaniu z przyjemności?
Zrób wszystko, aby uniknąć walki, ale gdy już musisz do niej stanąć - WYGRAJ!
Gdybym stosowała się do wszystkich reguł, daleko bym nie zaszła.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Ewidentny koniec ?

przez Kokojoko 03 lut 2014, 15:27
EmInQu, kim jestes, zeby ja oceniac?
Kokojoko

Ewidentny koniec ?

przez EmInQu 03 lut 2014, 15:30
Kokojoko napisał(a):EmInQu, kim jestes, zeby ja oceniac?

Kim jesteś żeby mnie oceniać?

p.s. Skoro moje pytania są oceną, to Twoje także.

Ewidentny koniec ?

przez Inga_beta 03 lut 2014, 15:31
EmInQu,
Byłam molestowana jako niemowlę z wielkim okrucieństwem.
Myślisz że miałam przyjemność z seksu? W dodatku ze zwyrodnialcem?

W podobny sposób byłam atakowana przez moją rodzinę jak ty teraz mnie zaatakowałeś.
gdybym usuneła to nikt by o tym nie wiedział i nie musiałabym czegoś takiego znosić jak teraz od ciebie.
Ostatnio edytowano 03 lut 2014, 15:34 przez Inga_beta, łącznie edytowano 1 raz

Ewidentny koniec ?

przez Kokojoko 03 lut 2014, 15:33
EmInQu, wiecej empatii Medrcu z Kosmosu...
Kokojoko

Ewidentny koniec ?

przez EmInQu 03 lut 2014, 15:36
Inga_beta napisał(a):EmInQu,
Byłam molestowana jako niemowlę z wielkim okrucieństwem.
Rozumiem. Czy Twoje dziecko ma obowiązek za to teraz cierpieć? Przepraszać za to, że się poczęło i urodziło?
Myślisz że miałam przyjemność z seksu? W dodatku ze zwyrodnialcem?
Nie znam Cię. Skąd mam to wiedzieć? Ty mi to powiedz .

p.s. Kokojoko i vice versa.

Ewidentny koniec ?

przez Inga_beta 03 lut 2014, 15:37
EmInQu,
A może ty byś wziął na wychowanie jakieś takie niechciane dziecko. CZy tylko potrafisz krytykować?

-- 03 lut 2014, 14:39 --

EmInQu,
moje dziecko nie ma obowiązku za to cierpieć. Może weźmiesz i je wychowasz?
tacy jak ty tylko potrafią krzyczeć i atakować a nie potrafią pomóc. Jesteś taki sam jak ojciec dziecka i moja rodzina.

Ewidentny koniec ?

przez EmInQu 03 lut 2014, 15:46
Inga_beta napisał(a):tacy jak ty tylko potrafią krzyczeć i atakować a nie potrafią pomóc.
Jak do tej pory to Ty mnie atakujesz. Ja tylko zadaję konkretne pytania, by poznać choć w małym stopniu Twój punkt widzenia i Twoje wartości. Dlaczego zatem to Ty mnie atakujesz?
Jesteś taki sam jak ojciec dziecka i moja rodzina.
Skoro wiesz kim i jaka jestem, to napisz mi coś o mnie i moim życiu. Nie powinno to w takiej sytuacji stanowić dla Ciebie żadnego problemu.
moje dziecko nie ma obowiązku za to cierpieć. Może weźmiesz i je wychowasz?
Przecież nie ja związałam się z ojcem dziecka i nie ja je poczęłam. Dlaczego miałabym wychowywać Twoje dziecko?
CZy tylko potrafisz krytykować
Wskaż mi post, gdzie Cię krytykuję.

Ewidentny koniec ?

przez Inga_beta 03 lut 2014, 17:03
Kokojoko,

Mam nieuleczalne zaburzenia schizotypowe. Od 6 lat jestem w terapi i będę chodziła dotąd dopóki będę miała pienądze. Moje całe życie to piekło. Nie mam uczuć więc niczego nie czuję do tego dziecka. Żyję w silnych lękach, cały czas przez całe życie się boję, potwornie się boję. Do tego choroby fizyczne.
Jest pewna poprawa ale nigdy nie uda mi si e wyleczyć ponieważ mam zerwany kontakt ze swoim wnetrzem.
A ta ciąża i te ataki mające na celu mnie wykończyć psychicznie jescze pogłebiły moją chorobę. Mój ojciec jest psychopatą a ojcieć dziecka chyba też.
Dziecko oddałam do adopcji i tylko w ten sposób udało mi się uwolnić od tego człowieka, bo go już nic przy mnie nie trzymało.
Mam poczucie winy z tego powodu że oddałam to dziecko do adopcji bo wiem że ludzie mnie za to potępiają. Czuję się wyrodną matką.Matką która nie kocha swojego dziecka.

-- 03 lut 2014, 16:06 --

EmInQu,
jesteś hipokrytką
użalasz się nad cierpieniami dziecka ale nie nad moimi cierpieniami gdy ja też byłam dzieckiem i doznawałam czegoś najgorszego, bo ojciec mnie mordował przy tym molestowaniu.
Czy moje cierpienia sa mniej ważne?
Czy życie matki jest mniej ważne od zycia dziecka?

Ewidentny koniec ?

przez Kokojoko 03 lut 2014, 17:28
Inga_beta, moze ktos zaadoptuje Twoje dziecko i bedzie miec normalne dziecinstwo... Niemowlaki i male dzieci sa podobno bardzo chetnie adoptowane, gorzej ze starszymi dziecmi i nastolatkami z patologii, one sa w Domu Dziecka do 18...
Kokojoko

Ewidentny koniec ?

przez EmInQu 03 lut 2014, 19:55
Inga_beta napisał(a):jesteś hipokrytką
użalasz się nad cierpieniami dziecka ale nie nad moimi cierpieniami
Przeczytaj sobie definicję pojęcia hipokryzja zanim zaczniesz używać słów, których znaczenia nie znasz.
Czy moje cierpienia sa mniej ważne?
Czy życie matki jest mniej ważne od zycia dziecka?
Twojego dziecka nie było na świecie , gdy byłaś molestowana. Na siłę chcesz by cierpiało za coś Tylko Twojego <- Twoją przeszłość. Uważasz, że to fair? Co to w ogóle za infantylne porównania, które stosujesz? Moje cierpienie, dziecka cierpienie? Co to piłeczka do przerzucania? Chcesz, żeby ktoś głaskał Cię po główce za to co Cię spotkało, a Ty jak się zachowujesz w stosunku do własnego dziecka i jego przyszłości(również przyszłych wspomnień)? Jesteś osobą dorosłą i nie jesteś bezbronna, a Twoje dziecko jest. Taka jest zasadnicza różnica na chwilę obecną. Twoje dziecko nie jest odpowiedzialne za Twoje dzieciństwo, a Ty za jego owszem, bo się na nie zdecydowałaś. Nie należę do osób, które przymykają oko na fakty tylko po to, aby ktoś mnie polubił. Nie dbam o podlizywanie się i poklask. Widziałam już w swoim życiu tyle cierpień dzieci zgotowanych im przez nieodpowiedzialnych, egoistycznych dorosłych, że mogłabym tymi widokami obdzielić kilkadziesiąt osób i wiem, że zawsze na pierwszym miejscu jest ochrona małych istot tu i teraz, a nie gdzieś, gdzie już wpływu mieć nie można, czyli w przeszłości. Wybacz, ale lukru na Ciebie nie zamierzam wylewać.

Ewidentny koniec ?

przez Inga_beta 03 lut 2014, 20:09
Nie zdecydowałam się na moje dziecko.
Zostałam zgwałcona i po to aby to dziecko wychować wyszłam za mąż za tego gwałciciela. Bo inaczej rodzina by mnie wyrzuciła z domu.
Ale on potem tak się znecał nade mną że musiałam zrobić wszystko aby się od niego uwolnić. Oddałam dziecko do adopcji, bo nie miałam z czego żyć i gdzie mieszkać, W czym ja tak bardzo to dziecko skrzywdziłam?
EmInQu,
Jesteś wyjątkowo wredną osobą. Nie powinnaś mieć kontaktu z dziećmi mając taki charakter, bo im przekazujesz zło które masz w sobie.
Przestań wylewać na mnie jad kóry masz w sobie.
Ciekawe ile ty na moim miejscu mając moje zaburzenia zrobiłabyś dla tego dziecka.

Moje dziecko po tym co przeszło będąc w moim brzuchu raczej jest już od urodzenia zaburzona i wątpię aby było szczęśliwe. Mój mąż tak bardzo się wtedy nade mną znęcał że aż wyrzuciłam ten okres z pamięci.

Sortuj wg