Ewidentny koniec ?

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Ewidentny koniec ?

przez 1234qwerty 30 sty 2014, 13:03
Candy14,
POki co nie potrfiles nawet prezeratyw zabezpieczyc

Ja bym się tak nie czepiał już tych prezerwatyw. Ona ślepa nie była, widziała, że nie ma i dobrowolnie się zgodziła na stosunek. Jakby nie chciała, to by mu odmówiła.
Jak doszło do takiego nieporozumienia, że myślał, iż może w niej dojść, nie wiem.

Natomiast awantura o tę tabletką "po" jest żenująca :/

Ewidentny koniec ?

przez Kokojoko 30 sty 2014, 13:03
hub-ert napisał(a):Nie wiem czy by zaszła w ciąże, czy nie (bo wzięła te tabletkę) ale gdzie jest myślenie u ludzkim życiu ? Przecież to jest człowiek, prawda ? Dziwię się wam, że macie takie podejście!!! Są ludzie, którzy walczą o to by nie zabijać zwierząt, ale tu przecież chodzi o ludzkie życie !!! Zrozumiałbym kobietę zgwałconą, bo to ma podłoże psychiczne itp. ale ja nic na siłę wbrew jej woli nie robiłem !!.

Postinor to nie tabletka wczesnoporonna tylko tabletka, ktora zageszcza sluz w szyjce macicy i w ten sposob plemniki, maja utrudniony dostep do komorki jajowej.
Poczytaj troche o antykoncepcji, dla dobra swojej dziewczyny, a jak Ci sie nie chce, skocz do Biedronki po kondomki ;)
Ostatnio edytowano 30 sty 2014, 13:15 przez Kokojoko, łącznie edytowano 1 raz
Kokojoko

Ewidentny koniec ?

przez 1234qwerty 30 sty 2014, 13:06
Kokojoko,
Postinor to nie tabletka PRZECIWPORONNA

Chyba to nie tabletka WCZESNOPORONNA ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Ewidentny koniec ?

przez Candy14 30 sty 2014, 13:07
1234qwerty, co innego malam a mysli... ze on u deklaruje zapiekowac sie nia i dzieckiem i zapewnic im godna przyszlosc jak? Nawet zabezpieczenia nie jest w stanie kupic wtedy kiedy trzeba a dziecko i rodzina to duzo wieksza odpowiedzialnosc
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Ewidentny koniec ?

przez Kokojoko 30 sty 2014, 13:08
1234qwerty napisał(a):Kokojoko,
Postinor to nie tabletka PRZECIWPORONNA

Chyba to nie tabletka WCZESNOPORONNA ;)

Masz racje :) O czym innym myslalam, co innego napisalam :oops:
Ostatnio edytowano 30 sty 2014, 13:16 przez Kokojoko, łącznie edytowano 1 raz
Kokojoko

Ewidentny koniec ?

przez tahela 30 sty 2014, 13:09
Wiesz chodzi o to ,ze zrobiłes to bez jej zgody, można sie wkurzyc bo moze być z tego baby, nawet jak sie chce miec dziecko to mozna sie wkurzyc bo powinno byc ustalone wczesniej a nie takie cos co odwaliłes, Ty byś wziął odpowiedzialnosc a ona po prostu dziecka nie chce w tej chwili swojego zycia, poza tym chodzi o zasady i sie nie dziwie, że sie wkurzyła dziewczyna, każda by sie wkurzyła.

1234qwerty,
W Polsce przez głupiutki kosciół katolicki pigułki wczesnoporonne nie sa dopuszczone do sprzedazy, postinor i escapelle to nie sa tabletki wczesnoporonne, ja mam pod reka escapelle kupione i wazne do 2015 roku, na wszelki wypadek zeby było, nie wiem czy bym uzyła, ale wole miec w razie W, zeby nie biegac po lekarzach, wczesniej miałam pod reką postinor duo, jak sie kończyła ważność to sprzedałam koleżance bo płakała ,ale sama nie pomyślała wcześniej a escapelle mam juz 1,5 roku, lezy sobie spokojnie, i jeszcze rok jest ważne na wszelki wypadek , daje luz psychiczny.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Ewidentny koniec ?

przez EmInQu 30 sty 2014, 14:32
dream* napisał(a):
EmInQu napisał(a):Secundo : jeśli kobieta nie chce jeszcze dziecka, to jest to jej sprawa i sama powinna myśleć o zabezpieczeniu. To jej zas..ny obowiązek. Jeśli podejmuje jakąś tam decyzję, to powinna ją brać na siebie od A do Z , a nie potem część winy zwalać na partnera. Nikt jej na siłę nóg nie rozstawia.
Jeśli natomiast z własnej głupoty/nieodpowiedzialności kobieta zaryzykowała dla kilku sekund uniesienia, to ewentualne konsekwencje/ciąża nie są jej własnością i zas..nym jej obowiązkiem jest uzgodnić z potencjalnym ojcem dziecka co dalej.

Nie wierzę, że to czytam :shock:
Widzisz, jeśli kobieta nie chce dziecka i ustalała coś ze swoim partnerem (że będzie kupował prezerwatywy i się w ten sposob zabezpieczał) to ma prawo oczekiwać, że będzie się tzrymał swoich ustaleń.
Nie rozśmieszaj mnie. I może jeszcze napiszesz, że nie zauważyła, że prezerwatywy nie miał, bo to igła w stogu siana i biedna nieświadoma mimo tego postanowiła współżyć? Wybacz, ale kobieta, która nie bierze przede wszystkim odpowiedzialności, za swoje własne decyzje( że nie chce mieć dziecka), tylko obarcza nią kogoś innego i liczy na to, że może się uda jest wg. mnie całkowicie nieodpowiedzialna i niedojrzała.
Ewentualną konsekwencją braku całkowitego zaangażowania we własne postanowienia w tym wypadku nie jest debet 100zł na koncie, ale nowe życie. Każdy, kto jest dojrzały potrafi bez problemu dbać sam za siebie( swoje decyzje) na samym szczycie hierarchii ważności , do której niewątpliwie poczęcie dziecka należy. Na bezmyślność dziewczyny nie ma w tym wypadku żadnego usprawiedliwienia.

Jest pewna złota zasada : Umiesz liczyć? Licz na siebie!
Zrób wszystko, aby uniknąć walki, ale gdy już musisz do niej stanąć - WYGRAJ!
Gdybym stosowała się do wszystkich reguł, daleko bym nie zaszła.

Ewidentny koniec ?

przez 1234qwerty 30 sty 2014, 15:00
tahela, wiem, że wczesnoporone nie są dopuszczone. Po prostu poprawiłem przejęzyczenie. Wiadomo, w katolickiej Polsce zarodek rzecz święta i ważniejsza od woli kobiety.

Ewidentny koniec ?

przez hub-ert 30 sty 2014, 15:04
Każdy ma swoje zdanie na ten temat. Ktoś wspomniał bym odpuścił, i nic na siłę nie robił (w sensie odpuszczenia). Odpuściłem, poszanowałem jej decyzję. Każdy z nas obojga ma teraz tyle czasu ile potrzebuje. A czy będzie chciała jeszcze związku ze mną, to tego nie wiem. Między nami jest już koniec, taką podjęła decyzje. Tak samo nie chodzi mi o kościół, tylko o jakieś sumienie wewnętrzne. No i przede wszystkim, przecież mogła ze mną o tym porozmawiać przecież ! Jakby mi wytłumaczyła to musiałbym się zgodzić, a nie że cos robi za swoimi plecami. Z tym, że każdy ma swoje sumienie jakie ma. Nic nie poradzę na to, że mam swoje zdanie na ten temat. EmInQu, dzięki że mnie jako jedyny popierasz w pewnym sensie. Candy14 odnośnie mojej odpowiedzialności gdybym się spodziewał partnerki, nie przechwalając się dobrze zarabiam i jeśli chodzi o finanse to nie było by problemu, a z miłością do dziecka tym bardziej.

Ewidentny koniec ?

przez 1234qwerty 30 sty 2014, 15:09
hub-ert, Może jeszcze zmieni zdanie, ale Ty też się zastanów czy chcesz być z kobietą, która Cię rzuca, bo sama zgodziła się na seks bez zabezpiecznia.

Ewidentny koniec ?

przez Kokojoko 30 sty 2014, 15:10
hub-ert napisał(a):Tak samo nie chodzi mi o kościół, tylko o jakieś sumienie wewnętrzne.

???
Kokojoko

Ewidentny koniec ?

przez pinda 30 sty 2014, 15:16
hub-ert napisał(a):Witam wszystkich ponownie.
Nawet nie wiedziałem co to za tabletka, czy to legalne pod każdym względem (nawet religijnym)

Pod względem religijnym to powinieneś trzymać swojego fiuta w rozporku do ślubu. Wybiórczy ten Twój stosunek (hihi) do religii.
burning down the house!

Ewidentny koniec ?

przez 1234qwerty 30 sty 2014, 15:17
Kokojoko, Pewnie nie chce mieć wyrzutów sumienia z tego powodu, że dziewczyna użyła środków wczesnoporonnych. (Chociaż wcale nie użyła)

Ewidentny koniec ?

przez macieywwa 30 sty 2014, 15:19
pinda napisał(a):
hub-ert napisał(a):

Pod względem religijnym to powinieneś trzymać swojego fiuta w rozporku do ślubu. Wybiórczy ten Twój stosunek (hihi) do religii.
:brawo:
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

Sortuj wg