nn w ciąży :((((((((((((((

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez abat 06 sty 2014, 21:49
psychoterapeuci pracują w różnych metodach - nie wszystkie są skuteczne - przy twoim problemie.. warto się dowiedzieć - po pierwsze czy psycholog jest terapeutą - czy skończył szkołę psychoterapii , po drugie - jaką; no i terapeuta "PRACUJE SOBĄ" - a tobie jego osoba może nie odpowiadać.. i to twoje święte prawo..więc szukasz dalej..
- czy znam ludzi, którzy wyszli z tego - oczywiście
- ale nie dzieje się to jak za dotknięciem różdżki - to raczej "droga, która musi trwać jakiś czas"

przez pika30 07 sty 2014, 01:55
[code][/code]monietta, miałam to samo, u mnie zaczęło się w 8 mies ciąży, byłam u lekarza, antydepresanty odradził bo mogą toksycznie podzialac na dziecko. Dostalam hydroksyzynę w syropku, wypilam tylko 2 razy po 7 ml bo mimo wszystko bałam się by dzidzi nie zaszkodziło. Po porodzie było jeszcze gorzej, wszystko się nasililo, ja się meczylam 6 mies bo chciałam karmić piersią moj synek skończył niedawno 6 mie, ja czuje się nadal fatalnie, jutro zaczynam psychoterapie.

przez pika30 07 sty 2014, 01:55
monietta, miałam to samo, u mnie zaczęło się w 8 mies ciąży, byłam u lekarza, antydepresanty odradził bo mogą toksycznie podzialac na dziecko. Dostalam hydroksyzynę w syropku, wypilam tylko 2 razy po 7 ml bo mimo wszystko bałam się by dzidzi nie zaszkodziło. Po porodzie było jeszcze gorzej, wszystko się nasililo, ja się meczylam 6 mies bo chciałam karmić piersią moj synek skończył niedawno 6 mie, ja czuje się nadal fatalnie, jutro zaczynam psychoterapie.
Ostatnio edytowano 07 sty 2014, 01:59 przez pika30, łącznie edytowano 1 raz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez monietta 07 sty 2014, 03:50
Jjeku to jakis koszmar, czemu znow sie zaczelo i to teraz :((( wczoraj mialam kiepski dzien, nie moglam spac, czytalam w internecie do 3 w nocy a potem poszlam spac w lęku ze cos uslysze czy zobacze i tak jak juz usypialam uslyszalam piskliwy glos:słuchaj"! ale nie wiem czy to moj czy co, okropnie sie przerazilam, to juz napewno poczatek schizy, nigdy tego nie mialam, nigdy nic nie slyszalam, teraz leze w lozku i rycze, co ja mam zrobic:(((((((((((((((((((((((((((((((((

przez Mireille 07 sty 2014, 05:05
monietta, zasypiając można słyszeć głosy, nie przejmuj się.
F21

przez monietta 07 sty 2014, 05:13
Mireille, ale czemu wczesniej tego nie mialam, po tym pojawila sie dd i usnelam nie wiem kiedy ale sie roztrzeslam a dzis jak wstalam to wszytsko zniknelo ale kac moralny pozostal

przez Mireille 07 sty 2014, 05:19
Może miałaś, ale nie pamiętasz albo słyszałaś inne rzeczy?
Przeczytaj to http://pl.wikipedia.org/wiki/Omamy_hipnagogiczne
F21

przez monietta 07 sty 2014, 05:25
może ale ten byl taki ralistyczny jakby wysoki piskliwy glos kobiety ale troszeczke jakby moj choc obcy. ja wiem ze jeszcze nie spalam ale juz bylo pozno i umysl mialam zmeczony atakami paniki, czy tak moze sie zaczynac schizo?dodam ze od oaru dni ciagle nadsluchuje wszystkim szmerow, pytam wszytskich czy slysza to co ja itp

przez Mireille 07 sty 2014, 05:38
Omamy hipnagogiczne nie mają nic wspólnego ze schizofrenią.
F21

przez monietta 07 sty 2014, 06:01
wiem ale skad moge wiedziec ze to one, ja jestem pewna ze nie spalam, to byl za krotki czas na usniecie, ale tez to chyba nie bylo 100% na jawie bo jakos tak nie mogla wrocic do siebie zeby na to racjonalnie spojrzec jak dzis rano. a dzis czuje sie tak zmeczona ze obraz wspomnien mam jak za mgłą i nie potrafie sie skupic zeby dokladnie wszytsko przeanalizowac. przeraza mnie to gorzej niz chowanie nozy. zreszta teraz juz sie nozy nie boje, teraz glosy na tapecie

przez pika30 07 sty 2014, 08:54
monietta, boże mam właśnie tak samo... :( wcześniej leczyłam się na nerwicę, w 8 miesiącu ciąży zrobiły mi się natrętne myśli, a teraz mam właśnie lęki przed schizofrenią, ciągle boję się że coś mi się przedstawi, albo że będę coś słyszeć, mam tak natrętne myśli, ze sobie zaczynam nie radzić, gadam sama do siebie w myślach, na szczęście tylko w myślach...

przez monietta 07 sty 2014, 14:11
pika30, a slyszalas takie glosy przy usypianiu?
ja wlasnie powinnam isc spac a mam taki lęk ze to sie powtorzy ze mi niedobrze. dzis bylam w markecie i mi sie wydawalo ze widzialam kolezanke ale to nie ona i znow masakra i wkrecanie. z tym ze wczesniej sie nakrecalam ale wiedzialam ze logicznie nic nie widze i slysze a teraz po wczorajszym nogi sie po demna uginaja na sama mysl. pika a czy Twoj synek urodzil sie zdrowy po tym wszytskim?i co lekarz powiedzial?

przez agusiaww 07 sty 2014, 15:38
monietta, tak czytam i czytam, i mam wrazenie ze moze nie tyle wrocila nerwica, co Ty nie masz kogos wokol siebie, kto by Cie wsparl. Co z ojcem dziecka? Natomiast przestan siedziec na necie, tylko wypozycz sobie romanse i zacznij czytac, a nie siedziec i sie skupiac na sobie. WIerzę ze Ci naprawde zalezy na dziecku to odsuwaj mysli negatywne, a skupiaj sie na innych, jak zaczynasz myslec negatywnie to jak napisalam, wez ksiazke, porysuj sloneczka, niech Ci ktos plecy wymasuje, pogadaj ze znajoma itd. Niepotrzebnie sobie wkrecasz rozne rzeczy.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez monietta 07 sty 2014, 15:49
agusiaww, chlopak nic nie wie, tzn wie o nerwicy ale dla niego to spadek nastroju. dzis w ataku paniki powiedzialam mu o tym glosie to sie na mnie dziwnie popatrzyl jakby sie przestrazyl i tym mnie wystraszyl jeszcze bardziej. pisze do mamy ktora wie ale ona mnie oskarza ze za bardzo sie na sobie skupiam i te mysli to moja wina i ze jestem za leniwa sie wziac za siebie

Sortuj wg