nn w ciąży :((((((((((((((

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez monietta 06 sty 2014, 14:54
od jakiegos tygodnia wszytsko wrocilo, a mialam 2 lata remisji, jestem w 7 mcu ciazy i do tej pory wszystko bylo nie najgorzej, a teraz znow chowam noze, wizje ze wbojam je w brzuch itp. cos okropnego, wydaje mi sie ze wszytso sie spotegowalo ze wzgledu na to ze jestem w ciazy. boje sie zostac sama w domu, boje sie ze skrzywdze dziecko ktore kocham calym sercem i jest dla mnie wszystkim. czy ktos mial podobnie

przez Kalebx3 06 sty 2014, 15:09
boje sie ze skrzywdze dziecko ktore kocham calym sercem i jest dla mnie wszystkim. czy ktos mial podobnie

NIE SKRZYWDZISZ ! , tego bądż pewna ,,, bo myśli te są tylko niechcianym produktem NN .Nie są Twoje i nie pochodzą z Twojej wolnej woli. Rozumiem twoja męke , bo miałem kiedys podobnie , choc nie do dziecka .
Jak już teraz masz takie jazdy , to co dopiero będzie jak znajdziesz się w połogu .
Leki wydaja się nieodzowne , ale ja nie wiem jak to wygląda w czasie trwania ciąży.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Candy14 06 sty 2014, 16:12
monietta, tak sie zastanawiam dlaczego zakladasz takie same tematy zamiast pociagnac w jednym.Troche to zasmieca forum
post1492023.html#p1492023
jestem-w-ci-y-i-mam-nawrot-t47206.html
czy-bordeline-to-wyrok-t47224.html
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez monietta 06 sty 2014, 16:18
Candy14 Ty juz sie nie wypowiadaj w moich tematach prosze cie..
ocenilas mnie ostatnio jako osobe nie zdolna do milosci wlasnego dziecka i przerazajaca, wymagajaca dlugoletniego leczenia. musze cie zmartwic bo lekarz tego nie potwierdzil takze dziekuje za wsparcie i prosze zachowaj swoj jad dla siebie

przez Mireille 06 sty 2014, 16:28
Natrętne myśli na pewno nie sprawią, że zrobisz dziecku krzywdę.
F21

przez Candy14 06 sty 2014, 16:43
ocenilas mnie ostatnio jako osobe nie zdolna do milosci wlasnego dziecka

ze co? Nic takiego nie napisalam , nawet nie zasugerowalam :roll: wiec nie dopowiadaj sobie
Doskonale wiesz o co mi chodzilo ale wolisz nie dopuscic do siebie tej mysli
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez monietta 06 sty 2014, 17:37
Doskonale wiesz o co mi chodzilo ale wolisz nie dopuscic do siebie tej mysli

akurat ja dopuszczam do siebie wszelkie mysli i diagnozy i to tez powinnas zauwazyc, nie mam pojecia co mialas na mysli oceniajac mnie jako osobe ktora najlepiej powinna pozbyc sie dziecka bo "przeciez terapia potrwa latami" i to po przeczytaniu jednego posta z mojego zycia. potrafisz rozsiewac jad, ot co, ale prosze nie pastfij sie nad innymi ludzmi, zwlaszcza tymi w ciazy, nie wiem czy masz dzieci ale jesli tak to im wspolczuje

przez Kokojoko 06 sty 2014, 18:01
monietta, ochłoń, a jeśli to forum tak negatywnie na Ciebie wpływa, to lepiej na nie, nie wchodź. Twoje nerwy odczuwa dziecko w brzuchu...
Kokojoko

przez monietta 06 sty 2014, 18:03
Kokojoko, masz racje, choc teraz sie juz nie denerwuje ale nie lubie jak sie tu ocenia innych zamiast doradzic wesprzec..

przez Kokojoko 06 sty 2014, 18:17
monietta, chodzisz teraz na terapię albo do psychologa? Tabletki w ciązy to tak nie za bardzo, ale jakieś wsparcie pewnie jest wskazane.
Kokojoko

przez monietta 06 sty 2014, 18:22
ide za tydzien na terapie z psychologiem, musze cos zrobic, nie mam zamiaru siedziec i plakac chodz przyznam ze mnie to troche przeraza, ze jestem zdolna cos takiego wymyslic, kocham moje malenstwo, nie wiem skad sie to u mnie bierze, czym bardziej mi na kims zalezy tym bardziej te mysli jego dotycza :-|

przez Kokojoko 06 sty 2014, 18:25
monietta napisał(a):nie wiem skad sie to u mnie bierze, czym bardziej mi na kims zalezy tym bardziej te mysli jego dotycza :-|

Typowa NN... :bezradny:
Kokojoko

przez monietta 06 sty 2014, 18:29
pare lat temu mialam to samo na temat mojej mamy, a teraz dzidzia, myslalam ze sie obejdzie, 7 mcy mialam spokoj a teraz atak na calego z tm ze teraz to jeszcze silniejsze bo dotyczy niewinnej istotki, az sie boje nna brzuch patrzec
Kokojoko, miałas to?

przez Kokojoko 06 sty 2014, 18:40
monietta, nie, nie miałam NN (objawów) przed ciążą i w ciąży. Kilka miesięcy po porodzie dostałam natręctw na punkcie higieny. Wcześniej jako dziecko i nastolatka miałam natręctwa związane z perfekcjonizmem i bezpieczeństwem.

U wielu kobiet NN pojawia się właśnie w czasie ciąży lub po porodzie -> stres, nowa sytuacja, hormony...
Kokojoko

Sortuj wg