Amfetamina

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Amfetamina

przez chybanerwica 15 gru 2013, 19:03
Amfetamina bardzo mi pomaga na ocd i zaburzenie osobowsci ostatnio w ciagu 2 dni zarzylem 2 x i czulem sie wspaniale jak nowo narodzony gorzej bylo na zjezdzie lekko sie przecpalem za 2 x i meczylem sie kilka h z nasilona ocd i zaburzona osobowosc podczas haju bardzo latwo pozbywalem sie mysli doslownie w sekunde walka z zaburzeniem osobowosci to byl poprostu pikus szlo sie dogadac z ludzmi czulem sie wspaniale.Była to uliczna feta.Nie wiem czy na nbastepnym spotkaniu z moja psycholog nie opowiedziec jej o tym i moze sprobowac leczenia z legalna fetka concerta szanse wydaja mi sie nikłe ale tonacy sie brzytwy chwyta :) 22 latek ciagle walczacy albo z ocd albo z zaburzeniem osobowosci zycie mija kazdy dzien jest do dupy:)wiem ze osoby takie jak my latow by popadly w uzaleznienie ale chcialbym sprobowac tego nie wiem z 2 miesiace z moja p psychiatra co o tym myslicie ? czy wogule jest jakas szansa
Wychowała nas telewizja każąc wierzyć, że pewnego dnia wszyscy będziemy milionerami, aktorami, gwiazdami rocka. Ale tak się nie stanie.
Medytacja + chilloutowa muza najlepsze lekarstwo polecam doktor chybanerwica:)
zok+ narcyzm

Amfetamina

przez Kalebx3 15 gru 2013, 19:15
czy wogule jest jakas szansa

szansa na co , że Cię uliczna amfa uzdrowi ? O to Ci chodzi ?
Legalna amfa to według Ciebie Concerta , czy jak ?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Sortuj wg