Nerwica Natręctw - Moja Historia

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez Lutek 28 lis 2013, 20:06
spróbuj teraz nie zapalić i zobaczysz że Twoja matka nadal żyje, nic sie nie dzieje?

Powiedzieli mi żebym tak zrobił ale ja nie posłuchałem - bo nie potrafię się temu lękowi przeciwstawić.
A jeżeli chodzi o doktor Pląder to ona nie pracuje już w szpitalu tylko przyjmuje na ulicy Kłodnickiej na Brynowie w Katowicach, poradnia nazywa się femina. Ja do niej chodze, ale nie jestem z niej zadowolony.
Give me more serotonina

przez sylwek31 28 lis 2013, 21:04
Natol napisał(a):Czy Wy też macie tak, że jeśli męczy Was natrętna myśl, to każde słowo, każda sytuacja kojarzy Wam się i sprowadza tę myśl?

Hej
tak ja też tak mam , idealnie trafione zdanie- wszystko kojarzy się właśnie z tą rzeczą/myślą. Zresztą zawsze mam jedno zmartwienie, jak coś się uczepi to tylko ta jedna rzecz mnie męczy, poprzednia która była ważna czyli męcząca, kilka dni przestaje być ważna.
sylwek31

przez ladywind 28 lis 2013, 21:44
Lutek, ja mam o niej nieprzyjemne wspomnienia . Kiedyś trafiłam do niej w bardzo oplakanym stanie i chciałam dowiedzieć się wtedy ,teraz jestem madrzejsza ,jaka jest przyczyna nn i czy to przejdzie , ta potraktowała mnie bardzo z góry i zaczęła wymieniać kolei swoje studia , kursy i na koniec że nie po to się ciągle ksztalci by wiedzieć jaka jest przyczyna tejchoroby . Także po tej jednej wizycie dała się poznać jako bardzo dufna osoba :?

-- 28 lis 2013, 20:47 --

sylwek31, też tak mam , że coś co wcześniej było dla mnie ważne ustępuje miejsca kolejnej myśli i o tamtej zapominam a tą terazniejsza trawie póki nie przejdzie .
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lutek 01 gru 2013, 01:09
Kochani, udałoooooooooooo się nie palę już 2 dni pokjonałem te wstrętne kureskie lęki Boże nawet nie wiecie jak się bardzo cieszę.
Give me more serotonina

przez ladywind 01 gru 2013, 02:27
Lutek, gratulki :brawo: :brawo: :great:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez sylwek31 01 gru 2013, 10:30
Lutek, Moje gratulacje, pozdrawiam
sylwek31

przez Radek3 01 gru 2013, 23:36
Natol napisał(a):Czy Wy też macie tak, że jeśli męczy Was natrętna myśl, to każde słowo, każda sytuacja kojarzy Wam się i sprowadza tę myśl?

Dokładnie tak mam...

przez Lustik 02 gru 2013, 21:58
Ja mam tak ,że czuje się dobrze i tu nagle idzie impuls , nawet nie musze pomyśleć o rzeczy która mnie męczy. Od razu nastrój się pogarsza i zaczynam być spięty. Czasami sobie myśle , że to lęk przed NN.

przez Radek3 02 gru 2013, 22:48
Lustik napisał(a):Ja mam tak ,że czuje się dobrze i tu nagle idzie impuls , nawet nie musze pomyśleć o rzeczy która mnie męczy. Od razu nastrój się pogarsza i zaczynam być spięty. Czasami sobie myśle , że to lęk przed NN.

Mam podobnie. Wydaje sie ze bedzie dobry dzien , chodze z ok humorem a tu nagle bum - wszystko niema sensu...

przez Lutek 17 gru 2013, 00:22
/cenzura/ to forum, jest beznadziejne. Choćby z tego względu że odpowiedzi udzielają tak samo chorzy ludzie któzy również mają te same problemy i nie umieją z nich wyjść, a te komentarze typ ignoruj to daj tym myślom przechodzić to dajcie se spokój bo te myśli powodują takie lęki że im się nie da przeciwstawić przynajmniej w moim wypadku nie da się i koniec.
Give me more serotonina

Sortuj wg