Mam bardzo wstydliwy problem - podniecenie

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez khaleesi 07 lis 2013, 20:31
amandia napisał(a):To ja się w sumie podłączę z pytaniem. Czy jeśli coś nas podnieca to zawsze świadczy o jakichś skłonnościach?? Przykład: widok kopulujących zwierząt, pary osób jednej płci lub scena gwałtu - czy to świadczy o zoofilii, homoseksualiźmie lub o tym, że ktoś jest gwałcicielem??

edit: tak sobie przemyślałam co napisałam i to chyba nie jest normalne...

To staraj sie nie oglądać takich widoków ;)
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Candy14 07 lis 2013, 20:32
Czy ktos jest zoofilem, homoseksualistą czy też np. jakimś fetyszystą - zależnie od sytuacji jaka wywołała w nim pobudzenie seksualne?

nie... no chyba ze wylacznie jeden rodzaj bodzcow seksualnych go podnieca. Ja np latem jestem bardziej pobudzona jak wygrzeje sie na sloncu a przeciez to nie znaczy ze jestem solarofilem :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez PJT 07 lis 2013, 20:32
ja mialem lek ze zgwalce moja akorepetytorke (dr architektury) i co mam powiedziec ?co prawda mi nie stanal (analogia do problemu) ale tez myslalem ze ze mna cos nie tak
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez amandia 07 lis 2013, 20:33
khaleesi napisał(a):
amandia napisał(a):To ja się w sumie podłączę z pytaniem. Czy jeśli coś nas podnieca to zawsze świadczy o jakichś skłonnościach?? Przykład: widok kopulujących zwierząt, pary osób jednej płci lub scena gwałtu - czy to świadczy o zoofilii, homoseksualiźmie lub o tym, że ktoś jest gwałcicielem??

edit: tak sobie przemyślałam co napisałam i to chyba nie jest normalne...

To staraj sie nie oglądać takich widoków ;)

Staram się, ale jak oglądam program przyrodniczy czy jakiś dramatyczny film to trudno co chwila wychodzić z pokoju :D
Ale dzięki za radę :great:

przez magda.mma 08 lis 2013, 11:10
przez tyle lat byl to dla mnie ogromny problem, wciąz jest ale mi ulżyło. Zdarza mi się to od czasu to czasu ale bywa. No i strasznie sie tego wstydziłam, ze z powodu jakiegoś poczucia własnej atrakcyjności może proby dowartosciowania sie odczuwam podniecenie. Tyle lat analizowałam czemu tak sie dzieje i ciagle szukałam przyczyny. Teraz sama nie wiem co o tym myśleć bo jednak cieżko mi uznać że to normalne ale też po tym co przeczytałąm nie czuję się już taka ... no - nienormalna....

przez mark123 15 cze 2014, 14:40
Ja wczoraj miałem wyjątkowo silny "atak" kompulsji powiązanej z libido. Podniecenie sięgnęło tego stopnia, że mnie bolały pachwiny i jądra.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez wojtekzlodzi 17 cze 2014, 23:14
Wygląda mi to na jakiś fetysz:D

przez wiejskifilozof 18 cze 2014, 11:52
Czyli chyba normalna z Ciebie dziewczyna,bo odczuwasz podniecenie.

przez ladywind 18 cze 2014, 13:54
magda.mma napisał(a):przez tyle lat byl to dla mnie ogromny problem, wciąz jest ale mi ulżyło. Zdarza mi się to od czasu to czasu ale bywa. No i strasznie sie tego wstydziłam, ze z powodu jakiegoś poczucia własnej atrakcyjności może proby dowartosciowania sie odczuwam podniecenie. Tyle lat analizowałam czemu tak sie dzieje i ciagle szukałam przyczyny. Teraz sama nie wiem co o tym myśleć bo jednak cieżko mi uznać że to normalne ale też po tym co przeczytałąm nie czuję się już taka ... no - nienormalna....

Tak sobie przeczytałam stary coprawda post i przypomniało mi się jak będąc na studiach na zajęciach z psychologii klinicznej wykładowczyni będąca również psychologiem z zawodu opowiedziała nam jak miała na sesji pacjenta z nerwicą natręctw, który czuł podniecenie tłucząc kotlety schabowe. Tachoroba jest tak dziwna , że tak naprawde ludzie zmagający sie z tym mogą mieć tak dzwine natrectwa, że niejeden psychiatra by się zaskoczył. Nie powiem, że wtedy zrobiłam wielkie oczy jak nam o tym opowiedziała.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Po prostu maciek 18 cze 2014, 14:18
Trudno mi to napisać... kilka razy zdarzyło mi się że robiąc sobie zdjęcie (np. takie z ręki, na forum czy na facebook) lub pozując do zdjeć (np. gd robił mi je chłopak w parku) odczułam podniecenie i moje miejsca intymne stały się wilgotne.

Wniosek: Zostań fotomodelką albo Tap madel.
Teraz w końcu można zrozumiec co ciągnie piękne kobiety do modellingu :D
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez king1000 18 cze 2014, 17:01
magda.mma napisał(a):Jednak sa momenty że podobam się sobie - gdy mam lepszy dzień, gdy coś mi się uda, gdy się ładnie ubiorę i umaluję

Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wstawała pół godziny wcześniej i tak robiła. Wyjdź z workowych ciuchów, ubierz się atrakcyjnie, umaluj się ładnie i cały dzień będziesz miała lepsze samopoczucie. Jeśli chodzi o mankamenty urody - każdy je ma i nie ma cudów, zaakceptuj sama siebie głowa do góry, pierś do przodu i w miasto. Uwierz w siebie.

magda.mma napisał(a):Trudno mi to napisać... kilka razy zdarzyło mi się że robiąc sobie zdjęcie (np. takie z ręki, na forum czy na facebook) lub pozując do zdjeć (np. gd robił mi je chłopak w parku) odczułam podniecenie i moje miejsca intymne stały się wilgotne.

Zastanawiam się ile masz lat, że to dla Ciebie taki problem - powiem tak, to że w pewnych sytuacjach robisz się podniecona jak sama piszesz moje miejsca intymne stały się wilgotne to oznacza tylko, że jesteś zdrową osobą i Twoje reakcje fizjologiczne są prawidłowe.

Jakbym był kobietą i chłopak w parku robił by mi zdjęcie, a mnie ogarnęło podniecenie, to po prostu zaciągnąłbym go do krzaków i zrobił to co trzeba, albo jakby było dużo ludzi, powiedział mu, że mam na niego ochotę i pospiesznie udał się do samochodu lub domu w wiadomym celu.

Nie bój się okazać swoich uczuć facetowi i uwierz mi, że 99,9% facetów marzy o takiej akcji, absolutnie nie ma w tym nic złego i jeszcze bardziej będzie umacniało związek. Reasumując chciałbym, aby moja kobieta zgwałciła mnie w parku.

Sortuj wg