NERWICA NETRĘCTW NICZYM OPĘTANIE

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez geddes 13 lis 2013, 18:04
rikuhod naprawdę próbowałam to zignorować ale za bardzo się boje ze cos się stanie a Ty bierzesz jakies leki?

przez sylwek31 13 lis 2013, 20:31
geddes,
wiadomo że na początku będzie bardzo ciężko ignorować myśl. Ale z każdą próbą będzie łatwiej i łatwiej aż w końcu się uda.
Potem zostaje świetna satysfakcja że się udało i za każdym razem będzie troszkę łatwiej
pozdrawiam
sylwek31

przez rikuhod 14 lis 2013, 23:18
geddes, wiesz najpierw kiedy mój stan był strasznie cięzki to poszedłem do psychiatry, brałem leki przez co uspokoiłem się :) ale kiedy odstawiłem terapie i leki to wróciło :(

terapia i leki mogą pomóc :) dlatego jeśli sądzisz że ci to pomoże to idź, ale wierz nerwica bierze się z braku radości w naszym życiu i zbyt dużego stresu dlatego jeśli nawet leki nam pomogom a my będziemy znowu robić dawne błędy to powróci :(

dlatego najważniejsze ignorój te myśli w końcu odejdzie:) możesz też udać się do psychiatry by przepisał ci leki to ci pomoże się rozluźnic i łatwiej będzie ci ignorować myśli

najważniejsze to ignoruj te myśli jakby ich wogóle nie było, w końcu odejdą i staraj się więcej korzystać z życia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ladywind 23 lis 2013, 12:02
pieta3 zaglądasz tu jeszcze?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Sortuj wg