Skocz do zawartości
Nerwica.com

nerwica natręctw a uzależnienie


agusia186

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam nerwicę natręctw od 8 lat, brałam leki sertraline, wenlafaksyne, pomagały. Byłam też niedawno na terapii psychodynamicznej na Oddziale Dziennym po której odstawiłam leki. Podejrzewam że w czasie brania leków uzależniłam się od alkoholu. Teraz zeszłam z leków- bez nich nie dam rady dużo pić. Natręctwa wróciły. Najgorsze że mam natręctwa dotyczące alkoholizmu tzn. czy na pewno nie można pić codziennie itd. Planuję wejśc na leki bo bez nich nie dojde nawet do terapeuty. Mam leki przepisane od lekarzy dawniej więc moge w każdej chwili na nie wejsc ale boje sie tego że po nich można bezkarnie pić duże ilości. Bez leków odczuwam skutki w postaci bólu, wysokiego ciśnienia. Ale mam natrectwo ze znaim wejde na leki musze jeszcze raz sprawdzicz czy to od alkoholu bo może byc tez od papierosow- ostatnio palę kilka sztuk dziennie. Co robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agusia186, wiesz za dużo się nad tym wszystkim głowisz i martwisz, olej te wszystkie myśli.

 

To najważniejsze ignoruj te myśli!!!! jak się nad nimi głowisz, rozmyślasz, nasilają się. Dlatego ignoruj te myśli wtedy stopniowo będą słabnąć i w kocu odejdą. Jak jakieś się pojawiają daj im przejść i ignoruj je :) wtedy w końcu odejdą.

 

Dlatego wyluzuj i całkowicie to olej(jakby tego nie było) wtedy będziesz się lepiej czuć :)

 

Wiesz nie wiem jak sytuacja wygląda u ciebie ale nerwica czy depresja z reguły się bierze gdy nie ma w życiu czegoś co daje nam radość. Jak pasje, zainteresowania, coś co sami lubimy i robimy dla siebie.

Proponuje ci więcej luzu :) więcej się baw, korzystaj z życia ciesz się nim. Najlepiej rozwijaj swoje pasje zainteresowania to pomaga najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×