Czy jest tu ktoś wyleczony?

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez zima 04 lis 2013, 23:23
Dark Passenger, ksiazke hoffmana mozna kupic za 250 zl, a nigdzie nie ma w sieci... :(
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

przez NieznanySprawca 04 lis 2013, 23:29
ladywind, pod okiem specjalistów to można sobie experymentować. :mrgreen: Mi znany jest przypadek, że gościowi przez bad trip grzyby wywineły na wierch psychozę, a wcześniej nie miał żadnych widocznych odchyłów. Ogólnie dużo ludzi ode mnie z miasta poryło się różnymi gównami, dlatego zrobiłem się mniej cyniczny na tym punkcie. :mrgreen:
No i zdarzają się (długo)trwałe zmiany organiczne w mózgu (HPPD), chociaż nie został odkryty ich przebieg. Znane mi to jest z otoczenia, a o złośliwych przypadkach dużo się naczytałem od użytkowników "nieszkodliwych" psychedelików:
http://translate.google.pl/translate?hl ... l:official

-- 04 lis 2013, 23:30 --

zima, jest w pdf, jak chcesz, to poszukam, może mam jeszcze na 2 kompie :pirate:
250 zl

pincet 8)
NieznanySprawca

przez ladywind 04 lis 2013, 23:32
zima, no prosze Cię? :lol: w necie znjadziesz ją w 5 sekund ;)

-- 04 lis 2013, 22:35 --

NieznanySprawca, ja tu nie mam na myśli ćpunów, którzy sobie ciągną grzybki i inne narkotyki dla własnej próznosci,bo chcą mieć stany rodem Buddy przezywającego Nirvane w stanie lewitacji, a branie LSD w dawce leczniczej, a taka dawka jest stosunkowo mała.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez NieznanySprawca 04 lis 2013, 23:45
a taka dawka jest stosunkowo mała.

Akurat jak patrzyłem na dawki "terapeutyczne", kojarzy mi się średnio 100mikrogramów, to jest typowa dawka narkotyczna jaką "ćpun" przyjmuje w kartonie LSD. Dawki typu np. 25 mikrogramów były badane bardziej pod kątem działania przeciwbólowego w pewnym określonych przypadkach, w których opioidy słabo działają. A dawki ponad 100 też były wykorzystywane do takich eksperymentów, chyba jeszcze w erze Grofa.

-- 04 lis 2013, 23:47 --

ok, dość OT ;d
To wniosek nasuwa się taki, że ćpuny ćpać nie powinni, a chorzy leczyć się LSD winni:D

edd
lady
może jest w tym jakaś życiowa mądrość. :nono: :pirate:
Ostatnio edytowano 04 lis 2013, 23:56 przez NieznanySprawca, łącznie edytowano 1 raz
NieznanySprawca

przez ladywind 04 lis 2013, 23:54
To wniosek nasuwa się taki, że ćpuny ćpać nie powinni, a chorzy leczyć się LSD winni:D
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Masked_Man 05 lis 2013, 00:02
czarna_magia, coz, nie wiem od czego jest to zalezne. Moze od tego, ze mam analizatorski umysl. Jak sie wpieprze na rozkminianie o czyms, to czasami kilka godzin tak potrafie. Jak na razie to psychoterapia+otwarcie sie na ludzi/swiat, co pomaga mi dostrzec, ze natretne mysli =/= rzeczywistosc.
Masked_Man

przez Kitex120 05 lis 2013, 01:38
Chociaż zdarzały się przypadki że niektórym psychodeliki wyzwalały schizofrenie, kwestia osoby. Każdy jest inny.

przez ladywind 05 lis 2013, 10:53
Jak ktoś ma skłonności do chorób psychicznych to i zwykła trawka która zawiera THC jest w stanie wyzwolić u kogoś CHAD czy schizofrenie, gdzie normalnie jakby ta osoba nie brała tego, nigdy by nie zachorowała. Jest taki fajny film dokumentalny o tym.

przez Kitex120 05 lis 2013, 11:16
zgadza się ladywind, dobrze prawisz. Praktycznie wszystko. Mimo że sam nie jestem człowiekiem używkowym to interesuje mnie ta tematyka od strony biologiczno - chemicznej i psychologicznej. Nie mówiac jużo kokainie czy amfetaminie które to potrafią przy dłuższym stosowaniu nawet u osób bez predyspozycji wyzwolić psychozę.

przez pika30 07 lis 2013, 23:55
ja niestety w wieku 17 lat ( to już 13 lat temu ) wzięłam kilka razy z koleżankami amfę i zachorowałam na nerwicę natręctw, depresję, różnego rodzaju fobię, moje koleżanki nie zachorowały - tylko ja, męczę się do dziś.

przez nerwosol-men 07 lis 2013, 23:59
pika30 napisał(a):ja niestety w wieku 17 lat ( to już 13 lat temu ) wzięłam kilka razy z koleżankami amfę i zachorowałam na nerwicę natręctw, depresję, różnego rodzaju fobię, moje koleżanki nie zachorowały - tylko ja, męczę się do dziś.

Nie wydaję mi się aby to było przyczyną choroby
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

przez pika30 08 lis 2013, 00:11
nerwosol-men każdy psychiatra mi to mówi to co ty napisałeś/-aś

przez Kitex120 08 lis 2013, 14:48
Jakby nie patrzeć, amfetamina może wywoływać nerwicę i fobie w skutek. Po zaprzestaniu jej działania obniżonego poziomu dopaminy i serotoniny. Jedanak po zaprzestaniu brania powinno to ulec odbudowaniu, wyrownaniu, tak mi się wydaję, ale nie wiem nie znam się, nie jestem lekarzem.

przez pika30 08 lis 2013, 16:26
najgorsze jest to poczucie winy, że sama sobie zgotowałam ten los, nie mogę sobie tego wybaczyć...

Sortuj wg