czuję się nienormalny

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez szymszym 21 lis 2006, 15:48
Czy rozwijanie własnych zainteresowań może pomóc?. Np. fotografia, Architektura. Najgorsze jest to, że to tak nagle mnie naszło. Czy to może minąć po wieku dorastania? Nie wyobrażam sobie takiego życia. Czy naprawdę jest konieczny psycholog? im bardziej natarczywie próbuję się wyrwać z codziennej rutyny robienia dosłownie tego samego, tym większy odczuwam niepokój czy to normalne (na ile to może być normalne).

Co do tego ma sposób moich wypowiedzi "meskalina"? (Dziękuje) :roll:

przez robert.1 21 lis 2006, 15:57
Im bardziej bedziesz z tym walczyć, tym bardziej będzie Cię to gnębiło. Ot taka już specyfika tej choroby, właściwie nie choroby, a zaburzenia.
Najlepiej iść do lekarza, i nie wiem, czy nie lepiej do psychiatry, bo on będzie bardziej kompetenty w tym przypadku.

pozdrawiam

przez lukas2030 27 lis 2006, 09:43
szymszym napisał(a):Czy to może minąć po wieku dorastania?

no mnie takie cos nekalo od jakiegos 7 roku zycia i to bylo straszne... teraz mam 16 i praktycznie tego nie mam a nic nie zrobilem :P
w sumie zastanawiam sie czy to nie przeprowadzka do innego domu mnie lekko wyleczyla

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wk 27 lis 2006, 20:23
Lukas2030, a coś na zastępstwo się pojawiło, czy jesteś już wolny?

Podpiszę się pod Meskaliną - naprawdę dobrze piszesz Szymszym :]. To raczej nie ma nic do tematu, ot, taki komplemencik ;).
wk

przez amellas 29 lis 2006, 20:26
...A ja właśnie siedzę przed historią i tak- czuję się nienormalny. Faza :D

Bez przerwy nachodzą mnie myśli, że się i-tak-tego-nie-nauczę (a juz umiem jedną stronę podaniową tekstu, po niecałych pięciu minutach), więc...Kurne, jaki sens ma rzycie w przekonaniu, że i tak człowiek umrze??!!

Odpowiedz- to nie ma sensu. Jedyna prawda jest taka, że sens musimy znaleźć w sobie. Problem tylko w tym, że czuję się niczym ślepa mucha w ciemnym pokoju.

przez lukas2030 30 lis 2006, 12:13
wk napisał(a):Lukas2030, a coś na zastępstwo się pojawiło, czy jesteś już wolny?

jakies male oznaki to taaa ale nie to co kiedys ; O kiedys to bylo potworne

Sortuj wg