Cholerne Natręctwa

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Cholerne Natręctwa

przez samotny 15 lis 2006, 01:57
Zadziwiające w tej chorobie jak z czasem natręctwa się przemieniają i atakują w dziwnych momentach. Ja wczoraj miałem taką akcję że odwiedziłem 2 sklepy w jednym sobie kupiłem lizaki w drugim słodką bułkę. I po powrocie do domu natręctwa w postaci myśli czy nie zrobiłem czegoś głupiego, czy nikomu nie zrobiłem krzywdy i czy wszystko załatwiłem i dokładnie kupiłem, a mogłem kupić w innym sklepie i całkowita analiza tego co robiłem i jakieś głupie poczucie dyskomfortu i niezły dół który trzyma mnie aż do dzisiaj. Chociaż wiem i mam świadomość że nikomu nigdy nic złego nie zrobiłem, i że wszystko kupiłem i wszystko jest okej to drzemie we mnie jakaś taka niepowność...która jest z punktu widzenia realisty całkowicie nieuzasadniona i w sumie nawet jakby na to patrzyć niedorzeczna...ale ta piepszona choroba polega na tym że sama w sobie jest niedorzeczna...eh...ciężko żyć...i spełniać sięz tą chorobą...jutro wizyta u psychiatry...