pomożcie

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

pomożcie

przez pv1 26 sie 2013, 18:47
Ja mam nerwicę natręctw oglądania teledysku Ivan i delifin, "jej piękne czarne oczy". Dziennie mogę po 20 tys razy to obejrzeć. Jak się z tego uwolnić?
pv1

pomożcie

przez true 26 sie 2013, 21:04
heheh serio? stare to i nudne juz , co cie tam tak zauroczylo?

pomożcie

przez rikuhod 27 sie 2013, 00:30
pv1, nie ulegaj temu, jak ulegamy nerwicy to się nasila :( kiedyś miałem coś podobnego czułem, że nie mogę wyłączyć telewizora bo coś złego się stanie dlatego oglądałem dalej nawet jak film był nudny.

Nie ulegaj temu choćby nie wiem jakie myśli by cię do tego zmuszały staraj się powstrzymać. TYLKO PAMIĘTAJ!! Jak pojawiają się w twojej głowie myśli zmuszające cię do słuchania tego nie odtrącaj ich tylko daj im przejść. Daj im przejść to bardzo ważne, wtedy stopniowo będziesz przyzwyczajał swój umysł i wiedział że to tylko myśli i nie ma co się bać. Wierz mi po tym poczujesz się lepiej.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

pomożcie

przez Sinner22 27 sie 2013, 14:23
pv1 napisał(a):Ja mam nerwicę natręctw oglądania teledysku Ivan i delifin, "jej piękne czarne oczy". Dziennie mogę po 20 tys razy to obejrzeć. Jak się z tego uwolnić?

Niech Ci starzy internet odetną to się skończy.
Sinner22

pomożcie

przez ladywind 27 sie 2013, 14:50
Sinner22 napisał(a):
pv1 napisał(a):Ja mam nerwicę natręctw oglądania teledysku Ivan i delifin, "jej piękne czarne oczy". Dziennie mogę po 20 tys razy to obejrzeć. Jak się z tego uwolnić?

Niech Ci starzy internet odetną to się skończy.

Gorzej jak nie mieszka ze starymi ;)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

pomożcie

przez Zdenerwowanaa 13 wrz 2013, 12:51
Taka nerwica natręctw niestety w naszym środowisku funkcjonuje
Jak zdobyć pożyczkę bez zobowiązań? Uzyskanie kredyt hipoteczny warszawa http://www.kredytyhipotecznewarszawa.pl najczęściej odbywa się na zasadzie uzupełnienia określonego formularza, który następnie jest analizowany przez uprawnionych pracowników.

pomożcie

przez Powietrzny Kowal 13 wrz 2013, 13:03
Ale o to dokładnie chodzi? Obrazek

Małą nieścisłość widzę - odejmując średnie 8h na sen zostaje Ci 16 z 24, a w tym czasie możesz obejrzeć delfina zaledwie 255 razy
zakładając, że puszczasz go non stop w pętli nie robiąc nawet sekundy przerwy Obrazek
Do 20 tys jeszcze kawał drogi, a drobne dwieście razy na dzień miłej muzyczki nigdy dość... ;) Obrazek
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Sortuj wg