JAK DŁUGO MOŻNA JECHAĆ NA LEKACH?

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez deader 18 sie 2013, 21:39
Robinho napisał(a):Lekarz mi mówił, że tylko 10 procent pacjentów musi brać leki przez całe życie. Ja zażywam już ponad 8 lat...

W pewnym sensie - elita... ;)
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez ania_taka 18 sie 2013, 21:48
deader napisał(a):
Robinho napisał(a):Lekarz mi mówił, że tylko 10 procent pacjentów musi brać leki przez całe życie. Ja zażywam już ponad 8 lat...

W pewnym sensie - elita... ;)

wow miło zaliczać się do jakiejś elity :P

przez essprit 18 sie 2013, 22:02
A nie boicie się skutków ubocznych przez wieloletnie branie leków ?

A mieć je na pewno będziecie ;/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ramanujan 18 sie 2013, 22:06
Ja obecnie nie mam wyjścia. Bez leków dostaję takiej depresji, że nie da się żyć... Mam nadzieję, że terapia coś na to pomoże.
Ramanujan

przez deader 18 sie 2013, 22:07
essprit napisał(a):A nie boicie się skutków ubocznych przez wieloletnie branie leków ?

A nie boisz się skutków ubocznych wieloletniego oddychania powietrzem przepełnionym spalinami? Picia soków owocowych pełnych E-666?

Ja tam mogę mówić tylko za siebie, ale wole sobie pożyć do 60ki aż mi wątroba siądzie od leków niż przewegetować do 90ki ich nie biorąc.

Zresztą, swego czasu nawciągałem w organizm tyle syfu sprzedawanego przez dresów pod blokiem, że leki które są wprowadzane na rynek po latach badań i testów prawie w ogóle mnie nie "przerażają".

przez vifi 18 sie 2013, 22:09
Ja się boję skutków ubocznych jechania na nerwicy przez niewiadomo ile lat. To jest chyba gorsze niż jak bym cały czas jechał na papierosach i fast-foodach, a niektróre dzisiejsze leki mają tyle skutków ubocznych co kawa.

przez essprit 18 sie 2013, 22:17
A nie lepiej iść na terapię ?

Ja nie mam na myśli jakiś "na teraz" skutków brania leków, ale takich długoterminowych ... typu dyskinezy np.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Dyskineza_p%C3%B3%C5%BAna

przez Ramanujan 18 sie 2013, 22:20
essprit, w stanie totalnej depresji ciężko jest chodzić na terapię i osiągać jakieś efekty. W każdym razie tak jest w moim przypadku. Na terapię chodzę, bo wiem że leki wszystkiego nie załatwią.
Ramanujan

przez goszka53 18 sie 2013, 22:30
jak juz pisalam w pierwszym poscie tego tematu wenlafaksyna zdzialala u mnie coś niesamowitego- nie chcę żeby to zabrzmialo śmiesznie ale prawie jak tabletka zapomnienia :P wszystkie moje lęki, natręctwa jak ręką odjął. zupełnie inny świat od tego koszmaru , zresztą chyba każdy wie o czym mowa... żałuję tylko że nie poszłam do lekarza wcześniej- bałam się etykietki 'wariata' , ale siedząc w poczekalni do psychiatry złapałam się za głowę ile ludzi tam siedzi i to takich których na ulicy byśmy nie podejrzewali że mają jakieś problemy...

przez deader 18 sie 2013, 22:32
essprit napisał(a):A nie lepiej iść na terapię ?

Ja nie mam na myśli jakiś "na teraz" skutków brania leków, ale takich długoterminowych ... typu dyskinezy np.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Dyskineza_p%C3%B3%C5%BAna

O, to teraz już się w ogóle nie boję, bo nie biorę tych co powodują tą chorobę tylko czasem te które stosuje się w jej leczeniu ;) Jestem ubezpieczony ;)

Dla każdego co innego będzie lepsze. Jednemu pomogą leki, innemu terapia, innemu kombo obu. Ja terapię to sam sobie przeprowadzam, chodzę jedynie po piguły.

przez rainshadow 19 sie 2013, 01:39
deader napisał(a):Dla każdego co innego będzie lepsze. Jednemu pomogą leki, innemu terapia, innemu kombo obu. Ja terapię to sam sobie przeprowadzam, chodzę jedynie po piguły.

Tylko zależy jaką terapię. Bo niestety nie każdą da się przeprowadzić samemu... na sobie.
Ale jak piszesz - dla każdego co innego.
... dla niektórych karnawał, dla ciebie nawał kar...

przez ania_taka 19 sie 2013, 05:43
deader napisał(a):
essprit napisał(a):A nie boicie się skutków ubocznych przez wieloletnie branie leków ?

A nie boisz się skutków ubocznych wieloletniego oddychania powietrzem przepełnionym spalinami? Picia soków owocowych pełnych E-666?

Ja tam mogę mówić tylko za siebie, ale wole sobie pożyć do 60ki aż mi wątroba siądzie od leków niż przewegetować do 90ki ich nie biorąc.

:brawo: identycznie uważam i bede brać ile trzeba

przez ladywind 19 sie 2013, 09:22
vifi napisał(a):Ja się boję skutków ubocznych jechania na nerwicy przez niewiadomo ile lat. To jest chyba gorsze niż jak bym cały czas jechał na papierosach i fast-foodach, a niektróre dzisiejsze leki mają tyle skutków ubocznych co kawa.

dokladnie, nerwica potrafi wyniszczyć organizm w przeciągu krótkiego czasu, nie mówiąc już, że nieleczona nierzadko prowadzi do samobójstwa.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Ramanujan 19 sie 2013, 09:23
Ja jadę na tych cudownych substancjach i dobrze mi z tym. :lol:
Ramanujan

Sortuj wg