Wszystko co robie wydaje mi sie takie sztuczne, wyuczone.

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Wszystko co robie wydaje mi sie takie sztuczne, wyuczone.

przez the rza 09 lis 2006, 16:08
Nie mam juz natretnych mysli chyba latwo mi sie z nimi wygrywa. Ale... Cos mi chyba siadlo na oczy. Wszystko co robie wydaje mi sie takie sztuczne, wyuczone. Tak jakbym byl w jakims sztucznym otoczeniu. Łeee. Wczoraj w nocy mialem takiego dola ze sobie nawet zawyłem a 5 minut pozniej taki naklad energii ze wiem ze moge to przezwyciezyc. Wogole nie wiem o co kaman. Nawet myslalem sobie jak zegnam sie z wszystkimi znajomymi i dalej wiecie chyba co. Czy ja za duzo wymagam ? Ja chce zeby poprostu wszystko bylo jak kilka miesiecy temu. Czulem sie swietnie. Imprezki alko i wogole jazda. Z wszystkiego sie smialem. Co za shit. Czy ja zawsze musze miec pod gore ? Czuje jedno wielkie zobojetnienie. Nie wiem, moze jakies egzorcyzmy, hipnoza jakas operacja. Niech mi wytna ten mozg w cholere. Ja chce nowy. Ktos tak ma ? Moze to jeszcze jakas inna dolegliwosc ?
I am free from you, so unleash me
There's nothin' else you can do to teach me

przez samotny 09 lis 2006, 23:47
skąd ja to znam też bym tak chciał żeby wszystko było tak jak kiedys no ale trudno nic trzeba poprostu walczyć z tym cholerstwem wszelkimi możliwymi środkami terapia,psycholog,itp...to jedyne rozwiązanie

przez gusia 11 lis 2006, 04:34
+
the rza napisał(a):Ja chce zeby poprostu wszystko bylo jak kilka miesiecy temu.

Ja bym chciała żeby wszystko było takie jak 27 miesięcy temu. :?
Też mi coś siadło na oczy....zaniedbuję przyjaciół,a później cierpię,,,bo tego nie chcę,ale nawet jak tłumaczę....i tak nikt nie rozumie.
:roll
No nic...tak bywa..ale mózgu nie chciej wycinac-----pokonamy to wszyscy.....
Pozdrawiam gusia
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg