Przeczytajcie moją historię...

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Przeczytajcie moją historię...

przez lena2285 07 lis 2006, 21:01
hej dzis opisze moje obiawy jest ich duzo dlatego zaczne od wypunktowania ;-)
-przedewszystkim niezadowolenie z siebie ze swojej figury juz dwa lata zyje na salacie jogurtach, a jak juz cos zjem to albo siedze i snuje plany od jutra nowa dieta ! lub od razu przystepuje do dziela i cwicze zeby sie tu i uwdzie nie odlozylo :-( kupuje najdrozsze kosmetyki wszystko drozsze w moim wyobrazeniu jest lepsze, to i lepiej zadziala :-) smieszne ale prawdziwe !
-myslenie o ty jak oddycham glupie ale jakze meczace na okraglo boli mnie glowa, mam rece jak lody zimne wrecz lodowate, moja glowa ma 1000 mysli na minute poprostu makabra :-( bylam na super wycieczce piecio gwiazdkowy hotel i wszystko wspaniale ale tam tez przez to chorubsko zmarnowalam byc moze najpiekniejsza podroz jaka mialam :-( na okraglo placze lub mam napady radosci jednym slowem swir :-) a tak pozatym niemysle o chorobie moze godzine w ciagu dnia :-( pozdrawiam i sory za pismo ale jestem w niemczech tymczasowo i niemam polskich literek pa
Ostatnio edytowano 08 lis 2006, 21:39 przez lena2285, łącznie edytowano 1 raz

Re: witam wszystkich Madzia

przez lawyer 07 lis 2006, 21:05
lena2285 napisał(a): jeszcze niebylam u lekarza bo mysle, ze na to cos !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niema ratunku i tyle

Dlaczego boisz sie isc do lekarza? Idz! Przepisze ci co trzeba i poczujesz sie jak dawniej. :) Nie ma sensu sie z tym meczyc samemu, bo bedzie sie tylko poglebiac!

przez the rza 07 lis 2006, 21:09
Udawanie jest dobrym sposobem na wyleczenie. Przynajmniej w moim wypadku. Udaje ze jestem zdrowy i choroba sie cofa. Nasilone objawy z czasem przejda. Sam tak mialem i balem sie ze mi tak zostanie. Piszac ten post wkrecilem sobie zalosna mysl i sie zdolowalem XD. Ale olewam to bo i tak jutro zapomne.
I am free from you, so unleash me
There's nothin' else you can do to teach me

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lawyer 07 lis 2006, 21:15
the rza napisał(a):Udawanie jest dobrym sposobem na wyleczenie.

To nie zaden sposob na wyleczenie, tylko zwyczajne chowanie glowy w piasek i udawanie, ze nie ma problemu. Ale problem jest i predzej czy pozniej da o sobie znac ze zdwojona sila. Dlatego warto za wczasu zaczac terapie, niz doprowadzic sie do takiego stanu, z ktorego moze byc na prawde ciezko wyjsc.

przez the rza 07 lis 2006, 21:20
Przeciez napisalem ze w moim wypadku. Mowie sobie ze nic mi nie jest i zyje swiatem ktory mnie otacza a nie tym w mojej glowie. Mowie sobie ze to co robie to idiotyzm i ze trzeba zachowac trzezwosc umyslu. Ja jak narazie walcze z tym solo.
I am free from you, so unleash me
There's nothin' else you can do to teach me

przez lawyer 07 lis 2006, 21:25
Sam przez wiele lat walczylem solo, ale skutki byly raczej malo ciekawe, bo zmarnowalem kilka lat swojego zycia i o malo nie wylecialem bez studiow. Teraz zaluje, ze wczesniej nie zaczalem sie leczyc, ale nie ma co plakac na rozlanym mlekiem...

przez lena2285 07 lis 2006, 22:35
A JA I TAK UWAZAM,ZE NA TO NIEMA RATUNKU :-) TERAZ JAK SLUCHAM STARYCH UTWOROW TO PRZYPOMINA MI SIE ZYCIE BEZ TEGO DZIADOSTWA :-) BYLO PIEKNIE SZKODA

[ Dodano: Wto Lis 07, 2006 9:39 pm ]
MOJE NATRECTWO POLEGA NA MYSLENIU NA OKRAGLO O ODDECHY IM INTENSYWNIEJ MYSLE TYM SZYBCIEJ ODDYCHAM, CZUJE SIE TAK JAK BYM MIALA SIE UDUSIC BEZ TEGO .-( DLATEGO MYSLE ZE NA MNIE NIEMA RADY BO ODDYCHAMY NON STOP TAK WIEC MOJE MYSLI KRAZA WRAZ Z ODDECHEM CZYLI BEZ PRZERWY .-( NIEDA SIE TEGO TAK DOKLADNIE OPISAC ALE UWIERZCIE MASAKRA MLYNEK W GLOWIE

przez gusia 08 lis 2006, 00:53
lena2285 napisał(a):A JA I TAK UWAZAM,ZE NA TO NIEMA RATUNKU :-)

Mylisz się leno,jest ratunek--specjalista i odpowiednio dobrane leki.
Uwierz mi ,sama zwlekałam rok z podjęciem leczenia,było juz tragicznie :cry:
Dziś mimo wszystko że zdażają się jeszcze złe momenty i nie jest idealnie ,uważam ten rok za zmarnowany.Byc może byłoby już po wszystkim.
Pomyśl o tym.
Pozdrawiam gusia
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

na mnie niema rtunku moje zycie to tylko ta choroba :-(

przez lena2285 08 lis 2006, 21:44
lena2285 napisał(a):hej dzis opisze moje obiawy jest ich duzo dlatego zaczne od wypunktowania ;-)
-przedewszystkim niezadowolenie z siebie ze swojej figury juz dwa lata zyje na salacie jogurtach, a jak juz cos zjem to albo siedze i snuje plany od jutra nowa dieta ! lub od razu przystepuje do dziela i cwicze zeby sie tu i uwdzie nie odlozylo :-( kupuje najdrozsze kosmetyki wszystko drozsze w moim wyobrazeniu jest lepsze, to i lepiej zadziala :-) smieszne ale prawdziwe !
-myslenie o ty jak oddycham glupie ale jakze meczace na okraglo boli mnie glowa, mam rece jak lody zimne wrecz lodowate, moja glowa ma 1000 mysli na minute poprostu makabra :-( bylam na super wycieczce piecio gwiazdkowy hotel i wszystko wspaniale ale tam tez przez to chorubsko zmarnowalam byc moze najpiekniejsza podroz jaka mialam :-( na okraglo placze lub mam napady radosci jednym slowem swir :-) a tak pozatym niemysle o chorobie moze godzine w ciagu dnia :-( pozdrawiam i sory za pismo ale jestem w niemczech tymczasowo i niemam polskich literek pa

[ Dodano: Sro Lis 08, 2006 8:46 pm ]
lena2285 napisał(a):hej dzis opisze moje obiawy jest ich duzo dlatego zaczne od wypunktowania ;-)

Sortuj wg