Wszechmogacy

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Wszechmogacy

przez the rza 07 lis 2006, 13:27
To mnie wlasnie wnerwia w tym wszystkim. Gdy czlowieka dopadnie jakas beznadziejna mysl to juz ma losy ludzkosci w swoich rekach. Przeciez nie jestem Bogiem zeby miec na wszystko wplyw. To mnie najbardziej irytuje w tym wszystkim. Najsmieszniejsze jest to ze niekiedy losy ludzkosci zeleza od zle nadepnietego stopnia lub zle umytych rak. Totalna bzdura. Kiedys mialem problemy z ubraniem sie. Zmienialem rzeczy nawet kilka razy. Czyzby losy innych zalezaly od koloru gaci ? Jak mnie to nie doluje to mnie smieszy.
I am free from you, so unleash me
There's nothin' else you can do to teach me

Re: Wszechmogacy

przez lawyer 07 lis 2006, 20:40
NN polega na tym, ze natretne mysli sa irracjonalne. A im bardziej irracjonalna mysl, tym mocniej nas sie "trzyma".

przez amellas 19 lis 2006, 14:33
No, nie całkiem...Moje mają ZAWSZE mocną podstawę naukową :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lawyer 19 lis 2006, 18:09
amellas napisał(a):No, nie całkiem...Moje mają ZAWSZE mocną podstawę naukową :D

Moze jestes naukowcem? ;)

przez meskalina 19 lis 2006, 18:20
ukrytym geniuszem, jak wiadomo czesto idzie to w parze, radze spisywac mysli :D
hmmm...co tu dzisiaj wpisac???

przez the rza 19 lis 2006, 21:27
Jest beznadziejnie. Stracilem usmiech na twarzy, ktory towazyszyl mi przez wszystkie lata. Inaczej odbieram otoczenie. Wiem ze 4 miesiace temu wygladalo by inaczej. Ostatnio zaczalem nowa i pierwsza prace w ktorej nie wiem co sie dzieje. Robie co mam robic ale odruchowo. Ludzie do mnie gadaja a ja nic. Nawet jesli mam cos zrobic to pytam sie pare razy bo nie sluchalem za 1 razem. Przejebane.

przez meskalina 19 lis 2006, 21:35
the rza - raz , dwa, trzy do specjalisty...mi pomoglo

przez the rza 19 lis 2006, 21:42
Nie pojde do dziada. Nie chce mi sie nic. Nie mam radosci z niczego. Wszystko jest mi obojetne. Fuck.

przez amellas 19 lis 2006, 21:53
No, podręcznikowy przykład depresji. Brawo, jak tak dalej pójdzie to morze wypiszemy Ci nekrolog...Weź sie w garść, Człowieku!! Masz sile, dość siły, ażeby odmienić nie jedno rzycie, a NIE CHCE CI SIE odmienić swego własnego. Naprawde, wstyd mi za ciebie :D

przez meskalina 19 lis 2006, 21:55
To Cie polknie. Dziad nie dziad jest od tego zeby pomoc. Mowilam tak samo jak Ty i marnowalam tylko czas. Jak jestes z Wawy to moge Ci kogos polecic. Psychiatra nie gryzie.

przez the rza 19 lis 2006, 22:07
Dziadu tylko na tym zarabia. Nie jestem z wwa. Gdybym byl to bym pewnie siedzial teraz u ciebie XD

przez meskalina 19 lis 2006, 23:58
ja psychiatra ani psychologiem nie jestem :twisted: , a tam kasa to Twoje zdrowie, zreszta prochy sa naprawde niezle, dwa dni mialam niezly odlot :D

przez the rza 20 lis 2006, 00:20
Prochy zrobia mi mielonke z mozgu. "Czacha ciezka ale jest gitara" Trudno jeszcze sie pomecze, moze mi przejdzie. Koko jumbo i do przodu.

[ Dodano: Nie Lis 19, 2006 11:42 pm ]
Wlasnie szukalem materialow o depresji na tym forum i trafilem na post jakiegos debila. I nawkrecalem sobie kolejny szajs. Na to forum nie powinni wpuszczac takich tempakow. A moze to psychoterapeuci podbijaja sobie sami posty zeby straszyc ludzi i miec wiecej klientow XD. Jakis cymbal (jesli nie chcecie sobie wkrecic tego szajsu to nie czytajcie)

... jakis cymbal napisal ze depresja to duchy zerujace na naszej energii. Co za chlew. Przez takiego buca glupie czytanie moze zaszkodzic. Czasem lepiej jest byc analfabeta.

przez meskalina 20 lis 2006, 10:51
Jezeli chodzi o leki to sie mylisz, zadnej sieczki z glowy nie robia...nie jest tak jakna filmach , ze zamieniasz sie w warzywko. Moge tylko pisac o lekach na depresje i przeciwlekowych, poprostu mijaja objawy i jest sie w stanie normalnie funkcjonowac, poza tym zadnych zmian nie widze, no moze nadmierna ilosc energii czasami :lol: A duchow sobie nie wkrecaj, to bzdura!!! :evil: Nie wiem dlaczego moderatorzy tego nie usuwaja??? :x Trzymaj sie.

Sortuj wg