Natrętne myśli na temat pedofilii..

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Natrętne myśli na temat pedofilii..

przez Sensej 03 gru 2015, 02:31
Siema wszystkim ponownie po tak długim czasie!! Właśnie sobie siedzę i tak pomyślałem - sprawdzę co tutaj słychać. :). Pewnie co niektórzy zastanawiali się " co z tym gościem? Wyleczył się?", zatem jestem by odpowiedzieć :D Otóż z natręctwa o pedofilii wyleczyłem się praktycznie całkowicie. Nie mam żadnych myśli od ponad pół roku - nie jestem dokładnie pewien kiedy to zniknęło, po prostu zastosowałem technikę jednej z osób właśnie z tego tematu, która brzmiała mniej więcej tak : "Jeżeli dopadną cię natrętne myśl,i daj im przeminąć. Nie analizuj itp po prostu niech to przeminie". No i tak poszło, z czasem myślałem o tym coraz mniej, coraz mniej aż w końcu nie myślę prawię w cale. Nie mam żadnych tak jakby obrazów przed oczami itp. , generalnie jedynie co bym chciał wiedzieć to jak myśli taki pedofil, rozumiecie? ;d Żeby po prostu się uspokoić. Jak myśli to znaczy jak zachowuje się w wieku 20 lat, dlaczego większość pedofilii jest po 40-50. Czy coś im strzela w głowie nagle, jakaś wtyczka czy coś? To jest jedyne czego się boję, że na starość może mi coś odwalić czy coś... nie jakoś bardzo się przejmuję ale jednak. Okej, następna rzecz. Z tej natrętnej myśli się wyleczyłem, bez leków i bez żadnej terapii tylko zastanawiam się czy nie jest to jakieś błędne koło? Wyleczyłem się z tego, to przyszło coś innego, mianowicie nerwica serca ( ataki paniki - czyli w skrócie, czujesz jakiś lekki ból np w klatce i nagle wielka schiza, że dostaję zawału). No masakra normalnie ;d. Do tego problemy w życiu codziennym np: nadmierne przejmowanie się opinią innych itp. nie wiem po prostu czy już taki zawsze będę, taki męczony przez mój umysł? Generalnie nie chciałbym. Kończąc, mogę wam dodać otuchy, że da się z tego samemu wyjść. Być może to kwestia indywidualna ale warto spróbować tę technikę. Pozdrawiam serdecznie

Sortuj wg