Nieustepujace mysli

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez soja 05 lis 2006, 22:45
Kiedys duzo myslalam o porwaniach przez kosmitow. I tak sobie wymyslilam jedna z teorii skad sie wzielo nn u nas. Moze poprostu bylismy porwani i nie pamietamy tego. A oni robili nam jakies chore testy i badania. Teraz nn jest skutkiem tego wszystkiego. Takie pierdoly mi czasem po glowie chodza, ze nie moge w to uwierzyc.

przez the rza 05 lis 2006, 22:52
Mialem raz ciezki wkret. Ale nie bede pisal wiecej bo ktos moze sobie cos takiego wkrecic a to niezbyt mile uczucie XD Walczylem z tym i mi przeszlo.
Ale wiem ze horrory to nic dobrego. Po jednym nie spalem kiedys przez miesac. Kladlem sie spac o swicie.
I am free from you, so unleash me
There's nothin' else you can do to teach me

przez soja 05 lis 2006, 22:59
Ja uwielbiam horrory. Teraz ograniczylam sie tak, ze ogladam i czytam tylko horrory. Nie interesuje mnie zadna inna tematyka. Wiem, ze to zle, ale nic na to nie moge poradzic.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez the rza 05 lis 2006, 23:02
Horrory uwielbiam od dziecinstwa. Ale zawsze ogladalem horrory z bratem. Teraz brat wyprowadzil sie a ja sam nie juz nie ogladam bo za duzo sobie wkrecam po nich. Poza tym brat zawsze mnie straszyl w nocy XD. Teraz jesli ogladam horror to z kumplami. Polecam poogladac horror ze znajomymi. U mnie najgorszy horror poogladany z kumplami staje sie najlepsza komedia.
I am free from you, so unleash me
There's nothin' else you can do to teach me

Sortuj wg