Pośmiejmy się z siebie :D

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez libertynka 24 sty 2014, 17:36
Kokojoko, to zależy jakie ubranie :) ja tam lubię bez majtek, bez skarpetek, czasem jak rano idę z psem to mam tylko bluzę i spodnie a pod spodem nic :mrgreen: ale np do pracy już bym tak nie poszła
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

przez Kokojoko 24 sty 2014, 17:49
veganka, u mnie bielizna obowiazkowo :lol: , ale po domu zawsze chodze boso - nawet teraz zima :mrgreen: Taki glupi nawyk jeszcze z dziecinstwa... :bezradny:
Kokojoko

przez libertynka 24 sty 2014, 17:51
Kokojoko, ja to nawet kapci nie mam w domu :)
vel veganka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kokojoko 24 sty 2014, 17:53
veganka, ja tez - dla mnie to calkowicie nieprzydatna czesc garderoby :lol:
Boso jest zdrowo :mrgreen:
Kokojoko

przez libertynka 24 sty 2014, 17:55
Kokojoko, jestem tego samego zdania :D spróbuj boso i bez bielizny 8)
vel veganka

przez Kokojoko 24 sty 2014, 18:03
veganka, hahaha, dobra jestes! :mrgreen:
Kokojoko

przez deader 24 sty 2014, 19:35
veganka napisał(a):deader, mi się zdarza bez skarpetek chodzić i bez majtek :roll: ale w spodniach, nie na golasa :mrgreen: no i raczej nie w taki mróz

Latem to i ja popylam na golasa po mieszkaniu, a bez kapci to o obojętnej porze roku, tyle że w skarpetach bo zimą strasznie piździ od kafelków :P
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez libertynka 24 sty 2014, 21:07
deader, muszę przyznać, że potrafię to sobie wyobrazić.. jak popylasz po domu na golasa :shock: chyba mam zbyt dobrą wyobraźnię :mrgreen:
vel veganka

przez wiejskifilozof 25 sty 2014, 10:50
A kto śpi w skarpetach ?

przez deader 25 sty 2014, 12:57
veganka napisał(a):deader, muszę przyznać, że potrafię to sobie wyobrazić.. jak popylasz po domu na golasa :shock: chyba mam zbyt dobrą wyobraźnię :mrgreen:

Wow, i twoja wyobraźnia jeszcze nie oślepła? :D
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez mark123 26 sty 2014, 01:58
Przysypiałem i przed chwilą głos przysenny powiedział mi "żeby nie mogło to wejść na ciebie, przefiltruj jakoś tą książkę".
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez nniinnaa0 07 lut 2014, 18:18
Moje natręctwa to np. jak leci jakaś piosenka , lub muzyka to muszę w rytm jej zaciskać lewą stronę szczęki ,a potem prawą i tak na zmianę. Albo zaciskam mięśnie pośladków na zmianę z mięśniami ramion , kolan w rytm.Jak pomylę kolejność zaczynam od nowa. Ale to akurat mi ,aż tak nie przeszkadza. :D
Za to jak idę do łazienki , to wychodząc z niej zawsze muszę się napić wody z kranu . Czy to prosto z kranu , albo mam kubek taki , płuczę nim usta po myciu zębów, to z niego muszę się napić. Nie wiem to jest jakieś dziwne. Albo potrafię też do napoju wsadzić kilka kostek lodu i je gryźć ...potrafię tak kilka razy dziennie .Muszę je pogryźć...nie mogą się samodzielnie rozpuścić , bo ja muszę JE GRYŹĆ ... Wiem ,że to strasznie niszczy moje zęby,ale nie potrafię przestać to robić ... :hide:
''Powodem, dla którego ludziom tak trudno jest być szczęśliwymi jest to, że zawsze widzą przeszłość lepszą niż była, teraźniejszość gorszą niż jest i przyszłość mniej pewną, niż będzie."

przez torres 09 lut 2014, 21:28
U mnie najśmieszniejszym objawem jest to, że czasem muszę coś zrobić żeby było dobrze. Takie proste rzeczy jak np, że drzwi muszą być zawsze zamknięte a papier w kiblu musi być odwrócony tak żeby nie dotykał ściany. Ale najgorzej jak np mam jechać autobusem a muszę przejść przystanek na nogach żeby było dobrze albo powiedzieć do kogoś coś obraźliwego. Czasem mam tak, że pomyślę o czymś negatywnym i potem czuję lęk, że ta myśl spowoduje, że będzie źle. Albo oglądam mecz i jak myślę, że przegrają a potem rzeczywiście przegrywają to czuję, że to przeze mnie, że tak myślałem :D Albo jak postawię mecz to jest podobnie bo gdybym nie postawił to by wygrali :D Nie wiem jak można być tak pojebanym jak ja ;)

przez jolantka 10 lut 2014, 03:53
Największą żenadą było, jak ostatnio nie udało mi się trafić do własnego bloku. Zorientowałam się po 10 minutach mocowania się z kluczem w drzwiach wejściowych do klatki. Nie wiem, co mi przyświecało, bo otoczenie było zupełnie inne niż w pobliżu mojego bloku. Tak jakbym wyłączyła mózg idąc i postanowiła wejść do losowo wybranego budynku. 'No blok, jak blok, ja mieszkam w bloku, a to jest blok, więc równie dobrze może być moim blokiem'.....
jolantka

Sortuj wg