Pośmiejmy się z siebie :D

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez Candy14 14 lis 2013, 18:07
fatuma03, pijesz- nie pisz
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez jasaw 14 lis 2013, 18:21
Podobnie jak Rebelia, ma problem z zapachami odzieży, ręczników, pościeli, włosów, itp. Ciągle piorę, zmieniam, wącham, jak na razie nie jest to jakiś straszny problem, nie męczy mnie to. Jednak, jak obserwuję, nie jestem wśród większości :D
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez khaleesi 19 lis 2013, 18:51
fatuma03, ile Ty leków zażywasz? :shock:

u mnie natręctwa są zbyt męczące by mnie śmieszyły :?
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez L.E. 19 lis 2013, 23:10
khaleesi, mi 15 mg esci wyłączyło większość natręctw. Wcześniej były (zależnie od fazy) od lekko upierdliwych do niedających żyć...
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

przez annapostakiewicz 20 lis 2013, 12:36
Moje upierdliwe dolegliwości tak polubiłam ze zapomniałam ze jest to natręctwo :) ale wracając do tematu miałam kiedyś sytuację, jechałam autobusem i odrywałam kawałki kartki i robiłam z nich kulki, które po uformowaniu rzucałam na podłogę, jak już dojechałam do miejsca docelowego, to jeden z uprzejmych pasażerów przed moim opuszczeniem autobusu poinformował kierowcę, że zaśmieciłam pojazdy, no niestety to prawda, jednak ja całkowicie zapomniałam ze jestem w miejscu publicznym odleciałam, no w każdym razie musiałam posprzątać, a cały autobus czekał i się patrzył jak zbieram kuleczki:D po tej akcji poszłam po pomoc jak się od tego uwolnić.
firma windykacyjna kruk przyszłej pani finansistki

przez geddes 20 lis 2013, 14:41
khaleesi ja tez nie potrafie się smiac z swoich natręctw, bo sama nazwa choroby NERWICA NATRECTW wskazuje ze mecza nas jakies natręctwa, które utrudniają zycie. Może ktoś potrafisie z tego smiac ale to albo musi mieć lagodna objawy albo cos innego niż nn. Mi nigdy nie będzie sprawialo radości cos przez co musiałam i nadal musze rezygnować z tak wielu rzeczy...i każdy dzień zaczynać ze strachem co będę musiala dziś zrobić i jak wiele razy to powtorzyc

przez Tyrr 28 lis 2013, 02:24
Supernova napisał(a):Raczej nikogo nie rozśmieszę. Wieczorem przed snem kilkakrotnie podchodzę do drzwi wejściowych i sprawdzam, czy są zamknięte, lekko przekręcając zamek. Zazwyczaj robię to 3-4 razy w odstępach kilkuminutowych, czasem raz za razem. Przy trzecim albo czwartym podejściu zaczynam się irytować, że już tu stałam i sprawdzałam. Z niczym mi się to nie kojarzy, w ogóle nie rozumiem, po co tak robię.

Ja kiedyś miałem coś takiego, że wychodząc z domu przeszedłem jakieś 50m i musiałem się wrócić sprawdzić czy na pewno zamknąłem za sobą. Repeat x2-3 :lol:
"Siadaj koło mnie,
to dla Ciebie jest ławka.
Posłuchaj, jak pięknie o miłości gada,
ten który miłości nigdy nie zazna"
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

przez piterotr 19 gru 2013, 17:44
Ja jak byłem mały, leżąc już w łóżku kilkakrotnie sprawdzałem czy drzwi są zakluczone :D Mimo, że wiedzialem, że już to robilem i tak musialem iść sprawdzić jeszcze raz :D haha, inne moje natręctwo to też przeskakiwanie przez plytki, jak był bruk w dwóch kolorach położony też wymyślałem przedziwne zabawy xd Na szczeście już po :) Coś by sie jeszcze znalazlo pewnie
I zanim pojmiesz co jest najważniejsze w tym syfie, nie raz się potkniesz syzyfie...

przez Punx 24 gru 2013, 00:25
przemywam wodą łyzeczki do herbaty przed uzyciem, nawet jesli są prosto ze zmywarki bo mam natrętne uczucie że są brudne xd

przez Steviear 24 gru 2013, 00:46
Punx, ja mam tak z lyzeczkami mojej babci :shock:
(Ona oszczedza wodę :mrgreen: )

Czasem zdarzalo mi sie chodzic na zewnatrz ...(niedaleko chodza ludzie -widza wszystko no i wiezowce nade mna)
Chodzic prawie ze bez ubran.
Z lenistwa. :roll:
Po co sie ubierac. Jak nikt nie widzi?jak i tak zaraz znowu bede sie rozbierac?
A tu bum. Idzie czlowiek z latarką xD +100000 do szybkosci przebiegu od drzwi do drzwi xD
Steviear

przez mark123 24 gru 2013, 01:42
Wczoraj, gdy byłem na cmentarzu, zobaczyłem na pewnym grobie gałązki w wazonach, a na tych gałązkach kilka bombek choinkowych. Miałem myśli i odczucia, że te bombki wołają do mnie, że jest im źle, żebym im pomógł i zabrał je.
Ostatnio edytowano 24 gru 2013, 01:51 przez mark123, łącznie edytowano 1 raz
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez rotten soul 24 gru 2013, 01:50
mark123,
Miałem myśli i odczucia, że te bombki wołają do mnie, że jest im źle, żebym im pomógł i zabrał je.

:shock:
Dobry towar macie na mieście. :lol:
rotten soul

przez Kokojoko 24 gru 2013, 01:52
mark123 napisał(a):Wczoraj, gdy byłem na cmentarzu, zobaczyłem na pewnym grobie gałązki w wazonach, a na tych gałązkach kilka bombek choinkowych. Miałem myśli i odczucia, że te bombki wołają do mnie, że jest im źle, żebym im pomógł i zabrał je.

Ojej... To do musialy czuć moje bombki jak dzisiaj dwie zbiłam... :zonk:
Kokojoko

przez belladonnaa 02 sty 2014, 15:54
kurde... nigdy bym nie pomyslala, ze to moze dotyczyc takze mnie, ale po tym co tu przeczytalam... Ja np musze prawa reka dotknac sciany w lazience, bo w innym przypadku boje sie ze ktos mnie obserwuje. Na sniadanie, gdy jem kanapki ser musi byc na wierzchu, nigdy pod szynka. Kiedy ktos zrobi mi kanapke i zobacze ser pod spodem, dostaje bialej goraczki. Musze spac od sciany, nigdy na skraju, bo wydaje mi sie, ze gdy zamkne oczy jakis potwor mnie zabije:D lozko na ktorym leze w dzien musi byc poscielone... gdy widze rozwalona koldre, szlag mnie trafia:D w dzien moge lezec tylko pod kocem... na poscielonym lozku:D kiedy rano wstaje, wszystko musi przebiegac tak jak codzien. Jakiekolwiek odstepstwo od normy psuje mi caly dzien. Wszystkie czynnosci wykonuje zawsze w tej samej kolejnosci, nigdy na odwrot. Czyli np. najpierw umycie twarzy, potem nalozenie fluidu, szybki prysznic, ubranie sie, potem dalsza czesc makijazu, nastepnie mycie zebow itp... jesli przypadkiem zrobie cos w innej kolejnosci doprowadza mnie to do szalu przez caly dzien. To tylko nie ktore przyklady

Sortuj wg