Pośmiejmy się z siebie :D

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez nieboszczyk 04 lip 2013, 13:59
rotten soul napisał(a):nieboszczyk,
Może ma słabość do płyt double layer. ;)

a nie słabość do tabletek musujących dwufazowych typu NOVITA,POWER-B?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez dwuwarstwowa 04 lip 2013, 22:44
! dokładnie takboszczyk rozdziabdziuje je na proszek i wciągam nosem

przez tineczka 07 lip 2013, 01:32
Mimo, że ja cierpię na kilka innych nerwic, napiszę i o swoich wariactwach, które niejednokrotnie przynosiły mi wstyd..

*podczas ataku paniki dzwoniłam na pogotowie i wykrzykiwałam, że właśnie umieram, bo mam (i tu choroba zależna od aktualnej choroby, która "przechodziłam:)) np. tętniaka, który mi się rozlewa właśnie w głowie..

*liczne natręctwa - te z najbardziej przeszkadzających to dziwne, kilka razy w ciągu minuty tiki brwiami (muszę je mocno ściągnąć w dół, a następie wysoko podciągnąć do góry - wielokrotnie słyszałam, że wygląda to przynajmniej idiotycznie..)

*kiedy czuję, że nerwica zwiększa swoją aktywność, kierując samochodem uderzam się z całej siły w policzek szczypie się po całym ciele, albo intensywnie dłubie w nosie - niejednokrotnie widziałam roześmianych przechodniów lub kierowców z naprzeciwka..

*śpię zawsze ze schowanymi nogami pod kołdrą - oczywiście z obawy przed urojonymi, podłóżkowymi potworami

*Jedząc posiłek, lub pijąc jakiś napój OBOWIĄZKOWO MUSZĘ mieć swój kręgosłup pod kątem 90 stopni w stosunku do ud - gdyby kąt był mniejszy, na pewno zachłysnęłabym się i umarła

*kiedy myję głowę i NIE DAJ BOŻE przypadkiem kropelka wody wleci mi do nosa, odrzucam prysznic i biegam nago po mieszkaniu krzycząc, że właśnie się topię.. (na szczęście mieszkam tylko z facetem...)

*do ciemnych pomieszczeń (np. klatek schodowych) zawsze WBIEGAM, aby jak najszybciej zapalić światło - jeśli idę gdzieś pierwszy raz, najpierw dzwonię, żeby ktoś po mnie wyszedł, udając, że nie zauważyłam nr klatki schodowej, nawet jeśli ma metr na metr wielkości..

*często mówię sama do siebie.. wyobrażam sobie, że właśnie z kimś rozmawiam. Aranżuję w myślach daną sytuację, temat do omówienia i mówię go kogoś, kogo faktycznie nie ma. BA! nawet mu odpowiadam...

i myślę, że znalazłoby się wiele, wiele, wiele innych nietypowych odchyleń. Cóż.. najwyższa pora poddać się intensywnej terapii.. :time:
"Nie ma wolności dla człowieka, jak długo nie pokonał on strachu przed śmiercią."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zmeczona123 07 lip 2013, 21:57
a ja mam takie natrectwo jak chce zapalic papierosa to musze przebierac ktorego by tu teraz wybrac oczywiscie na kazdego przypada jakies magiczne myslenie typu komu co sie stanie ;/ az wkoncu szybko wybieram jednego i odpalam i mowie w myslach ta mysl zostala anulowana ;d co za shiz

przez 0Rh+ 07 lip 2013, 22:06
Ja nigdy nie zasnę na wznak. Obawiam się ,że mi cegłówka z sufitu spadnie na twarz. :zonk: ;)

przez deader 08 lip 2013, 09:56
0Rh+ napisał(a):Ja nigdy nie zasnę na wznak. Obawiam się ,że mi cegłówka z sufitu spadnie na twarz. :zonk: ;)

Dżizas, to załuguje na wrzucenie do Top Postów, bez obrazy :)
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez 0Rh+ 08 lip 2013, 17:27
deader napisał(a):
0Rh+ napisał(a):Ja nigdy nie zasnę na wznak. Obawiam się ,że mi cegłówka z sufitu spadnie na twarz. :zonk: ;)

Dżizas, to załuguje na wrzucenie do Top Postów, bez obrazy :)

Luz. Lubię spać na brzuchu. ;)

przez deader 08 lip 2013, 17:36
0Rh+ napisał(a):Luz. Lubię spać na brzuchu. ;)

Ja też, ale bynajmniej nie dlatego że obawiam się że cegła na mnie spadnie :D Wybacz, to po prostu wyjątkowo "śmieszna" fobia, uśmiałem się jak to przeczytałem... No ale w końcu po to ten temat jest :D
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez 0Rh+ 08 lip 2013, 18:00
deader napisał(a):
0Rh+ napisał(a):Luz. Lubię spać na brzuchu. ;)

Ja też, ale bynajmniej nie dlatego że obawiam się że cegła na mnie spadnie :D Wybacz, to po prostu wyjątkowo "śmieszna" fobia, uśmiałem się jak to przeczytałem... No ale w końcu po to ten temat jest :D

Do tego chyba dochodził lęk przed uduszeniem poduszką przez " złodzieja" . Ponieważ spanie na boku ,bądź brzuchu rozwiązywało ten problem , w tej chwili traktuję to jako humorystyczną przypadłość. ;)

przez mark123 12 lip 2013, 22:10
Czasami będąc na osobności stroję różne miny, szeptam do siebie oraz przed samym sobą się wygłupiam :pirate:
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez kamil_88 14 lip 2013, 14:37
Mam maskotkę do snu i tak się przyzwyczaiłem, że kiedy jej nie ma czuję, że gorzej się zasypia. Nie jest tak miło i miękko.

Nie, nie jest różofffa :P
w zagubionej przestrzeni trwam,
cały świat płynie obok gdzieś

przez Shannon 16 lip 2013, 23:52
Myślę, że temat pasuje.
dodaje ten post, bo jest 214, a nie chcę do rana mieć 213 postów. Niby nie wierzę w przesądy, ale nie lubię nieparzystych liczb, zwłaszcza takich, uważanych w otoczeniu za pechowe, magiczne, etc. :roll:
f20, f42, ADHD

kwetiapina 400 mg
fluoksetyna 20 mg
doraźnie: wywar z czarnego lulka

przez khaleesi 24 lip 2013, 16:47
navi, teraz masz 227 ;) ja dobijam zawsze do pełnej dziesiatki np 1520, 1530, może też być 1555, 1545, ale musi estetycznie wyglądać
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez 0Rh+ 25 lip 2013, 00:12
Mam klaustrofobię w lekkim wydaniu,ale nigdy nie zasnę w śpiworze typu mumia z powodu niemożności "gmerania " stopami . Kiedyś kupiłem i po jednej nieprzespanej nocy szybko oddałem. :zonk: Buty muszę mieć o numer większe ,by mieć luz w palcach . ;)

Sortuj wg