Pośmiejmy się z siebie :D

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez deader 01 lip 2013, 19:13
psyche. napisał(a):deader, nie wszyscy NN mają fioła na punkcie symetrii, równości i czego tam jeszcze.

Hahah no to ja jestem przeciwieństwem - nie mam NN a symetria i uporządkowanie to podstawa mojego otoczenia :D Nawet w szufladzie mam wszystko "równiutko" poustawiane :D

Obrazek
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez khaleesi 01 lip 2013, 19:15
deader, o litości :lol:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez deader 01 lip 2013, 19:26
Cholera może faktycznie mam NN i o tym nie wiem? :D E, nawet jeśli, to tylko mi pomaga w codzienności zamiast przeszkadzać :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez khaleesi 01 lip 2013, 19:31
deader, NN jest wtedy jak przeszkadza. NN to balast dla chorego a nie udogodnienie ;)
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez deader 01 lip 2013, 19:34
No to ja po prostu pedantyczny w niektórych kwestiach jestem :P Aczkolwiek... krrrwica mnie strzela jak wpada do mnie znajomek, otwiera browara, i kapsel zostawia na biurku, mimo że mam specjalny pojemniczek na kapsle. Gotuje się we mnie, zawsze po chwili wstaję i "mimochodem" przerzucam ten kapsel "gdzie jego miejsce", liczę że kiedyś może wreszcie zauważy i sam zacznie to robić :P

przez mark123 01 lip 2013, 19:41
psyche. napisał(a):NN jest wtedy jak przeszkadza. NN to balast dla chorego a nie udogodnienie ;)

Mi się wydaję, że mogą istnieć też natręctwa, które nie przeszkadzają w zbyt dużym stopniu, ale nie wiem, jak się wtedy takie zaburzenie nazywa.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez deader 01 lip 2013, 19:44
mark123 napisał(a):
psyche. napisał(a):NN jest wtedy jak przeszkadza. NN to balast dla chorego a nie udogodnienie ;)

Mi się wydaję, że mogą istnieć też natręctwa, które nie przeszkadzają w zbyt dużym stopniu, ale nie wiem, jak się wtedy takie zaburzenie nazywa.

No, chyba, właśnie - natręctwa... Po prostu.

przez rotten soul 01 lip 2013, 20:50
deader napisał(a):N a symetria i uporządkowanie to podstawa mojego otoczenia :D Nawet w szufladzie mam wszystko "równiutko" poustawiane :D

Im więcej czytam Twoje posty to, coraz częściej dochodzę do wniosku, że jesteś jakimś moim nieznanym bratem rozdzielonym w bardzo wczesnym dzieciństwie. Ja mam wszystko tak poustawiane w całym pokoju.
rotten soul

przez Anna Maria 01 lip 2013, 23:23
Mam kolegę który jak się upije to na okrągło śpiewa "Dobry Jezu a nasz Panie. Daj mu wieczne spoczywanie". Kiedy bylam z nim na imprezie to mi tak utkwiło, że miałam natręctwa myśli.
Anna Maria

przez deader 01 lip 2013, 23:58
rotten soul napisał(a):Im więcej czytam Twoje posty to, coraz częściej dochodzę do wniosku, że jesteś jakimś moim nieznanym bratem rozdzielonym w bardzo wczesnym dzieciństwie. Ja mam wszystko tak poustawiane w całym pokoju.

Ja się do dzisiaj zastanawiam czy mojego brata nie podmienili przy porodzie, tak jesteśmy różni więc :P

To teraz udaj się do topicu o marihuanie, brotha, i się kajaj :D

przez dwuwarstwowa 04 lip 2013, 01:42
a ja właśnie jestem tu nowością i cholera może mam tą nerwicę
zjadam zawsze najpierw najciemniejszego paluszka z paczki bo reszta paluszków to rasiści i mogliby do niego pałać nienawiścią
jak owoc ubity to trzeba go zjeść najpierw bo mu przykro że jest brzydki
jak jadę samochodem to wiem że ludzie mnie widzą i zaczynam głośno śpiewać z nerwów
ale skumajcie to:
tak bardzo wkurza mnie czekanie że zawsze się wszędzie spóźniam. wszystko byleby nie czekać.
boje się że ludzie zgodzą się na coś z grzeczności dlatego nigdy nikogo nie zapraszam. a jak sama zostaję zaproszona to czekam na potwierdzenie zaproszenia, na wypadek jakby ktoś zapraszał mnie z grzeczności.
nic nie planuje. nawet godziny wyjścia na autobus, bo jak z przyczyn niezależnych ode mnie coś nie wypali to odchodzę od zmysłów, płaczę z kur wicy.
a i nie odróżniam kiedy ktoś żartuje/kłamie. strasznie jestem ufna a przez to że o tym wiem dopiero przy drugim spotkaniu zaczynam się do człowieka odzywać mniej niż zdawkowo.

przez nieboszczyk 04 lip 2013, 12:01
dwuwarstwowa, skąd taki nick?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez rotten soul 04 lip 2013, 13:10
nieboszczyk,
Może ma słabość do płyt double layer. ;)
rotten soul

przez dwuwarstwowa 04 lip 2013, 13:43
bo miałam obok chusteczki higieniczne dwuwarstwowe 100% celulozy

Sortuj wg